(CZ)
Profesionálové
KALDEWEI Iconic World

KALDEWEI
ICONIC WORLD

Nikde jinde nebije srdce značky KALDEWEI intenzivněji než v KALDEWEI ICONIC WORLD. Na jeho čtyřech podlažích se návštěvníci mohou ponořit do fascinujícího světa značky KALDEWEI.

Původní koncepce objektu jako školicího a výstavního střediska se dnes změnila do podoby KALDEWEI ICONIC WORLD určeného k mezinárodnímu setkávání našich obchodních partnerů z celého světa.

ICONIC EXPERIENCE

 
V nově otevřeném Iconic World vytvořil KALDEWEI zcela mimořádnou, zážitkovou prezentaci značky. Tečkou za didakticky koncipovanou prezentací KALDEWEI Iconic World je prohlídka výrobního podniku, kde mohou návštěvníci výrobní proces zažít „na vlastní kůži“.
 


Interaktivní objevování předností materiálu
 

V sektoru Material Excellence najdou návštěvníci ústřední stanoviště nového Iconic World. Uvidí zde jasné důkazy toho, proč se materiál smaltovaná ocel KALDEWEI stal jádrem značky podniku.

Návštěvníkům jsou formou zajímavých experimentů zprostředkovány mimořádné vlastnosti materiálu. Mohou přihlížet například pádu 7kilového závaží na smaltovanou extra plochou sprchovou vaničku nebo rozžhavení desky ze smaltované oceli žíhacím plamenem o teplotě více než 1000°C.

Na vlastní kůži tak zažijí přednosti smaltované oceli. Po této zkušenosti je naprosto jasné, proč je zmíněný materiál zcela optimální pro použití v koupelně.

 
Celosvětové partnerství:

Internacionalita KALDEWEI na dotek

KALDEWEI se může pochlubit svým celosvětovým působením. Řešení koupelen najdete v nejkvalitnějších hotelích a v bytové výstavbě na všech pěti kontinentech světa. Na interaktivním panelu je k tomu názorně prezentována široká paleta referenčních objektů včetně podrobnějších informací.

SHOWROOM


Designové expozice, semináře, workshopy, přednášky a akce – to vše dělá z KALDEWEI ICONIC WORLD živoucí fórum značky:

Zatímco se v prvním patře stylově představují exkluzivní modely formou střídavých tematických expozic, poskytuje další výstava ve druhém patře velkorysý přehled o rozmanitosti sortimentu KALDEWEI. Tato značka se totiž dnes může pochlubit portfoliem s více než 500 smaltovanými extra plochými sprchovými vaničkami, koupacími vanami a umyvadly.

Prohlídka továrny s průvodcem


Tečkou za didakticky koncipovanou prezentací KALDEWEI ICONIC WORLD je prohlídka výrobního podniku, kde mohou návštěvníci zažít výrobní proces zcela na vlastní kůži.

Architektonickým zlatým hřebem je integrace smaltové taveniny do KALDEWEI ICONIC WORLD: Z panoramatické platformy nad tavnou pecí zažijete na vlastní kůži výrobu smaltu, při které budete cítit vysoké teploty bubnových pecí a vlhkost vzduchu při prudkém chlazení žhnoucí smaltové hmoty.

NÁVŠTĚVY A KONZULTACE

 
Chcete nás jako odborník navštívit a získat zajímavé informace nebo se zúčastnit našich seminářů a tak bezprostředně zažít značku KALDEWEI? Dohodněte si s námi nejvhodnější termín! Těšíme se na Vaši návštěvu!
 

KONTAKT

KALDEWEI ICONIC WORLD
Rottmannstr. 22
D- 59229 Ahlen

Tel. +49 (0)2382 785 750
Fax +49 (0)2382 785 8750
E-Mail: iconic.world[at]kaldewei.de

OTEVÍRACÍ DOBA

Termíny návštěv dle dohody

 
•9.00 – 16.00 hodin (Po - Čt)
•9.00 – 14.00 hodin (Pá)