(CZ)
Profesionálové
Konfigurátor montáže sprchových vaniček

Konfigurátor montáže sprchových vaniček

Znáte Vaši celkovou montážní výšku , kterou máte v plánované koupelně k dispozici, a chcete vědět, která sprchová vanička KALDEWEI se ve Vašem případě hodí?

S montážním konfigurátorem KALDEWEI snadno a rychle zjistíte, jaké komponenty jsou zapotřebí pro montáž vaší extra ploché sprchové vaničky. Jako extra ploché sprchové vaničky jsou označovány sprchy se smaltovanou plochou v rovině podlahy. Na rozdíl od sprchových vaniček umožňují tyto výrobky bezbariérový přístup zcela v úrovni podlahy.

Celková stavební výška pro extra ploché sprchové vaničky s vodorovnou odtokovou soupravou se měří od horní hrany hotové podlahy ke spodní hraně sifonu. V ní jsou zahrnuty integrovaný spád i tloušťka materiálu. Pokud potřebujete dosáhnout menších stavebních výšek, musíte u odtokových souprav s horizontálním odtokem popř. provést vybrání v podlaze. U extra plochých sprchových vaniček s vertikální odtokovou soupravou se celková stavební výška měří od horní hrany hotové podlahy k horní hraně hrubé podlahy. Hodnoty se zde odvozují od minimálního nastavení ESR a FR FLEX.
celkovou montážní výšku