Pro hosty jen to nejlepší: Umyvadla ze smaltované oceli Kaldewei propůjčují malým koupelnám nový lesk

Ahlen, říjen 2016. – Pro mnoho lidí žádná vzácnost: Dobří přátelé či příbuzní neočekávaně ohlásili svou návštěvu a vy jim samozřejmě rádi nabídnete přenocování ve svém domě. Místa na spaní jsou rychle připravená, stoly a židle pro společnou večeři jsou na svém místě. Vše je dokonalé a dobrý dojem je zaručen. Ještě by bylo dobré, aby také koupelna pro hosty splnila svou funkci dokonalé vizitky domu. Konec konců je to prostor s největší intimitou, a jako takový by měl zářit čistotou a komfortem. U koupelen pro hosty to kvůli jejich používání neustále se měnícím okruhem lidí platí dvojnásob. To všechno jsou důvody k tomu, proč je dobré právě tento prostor zařídit odolným vybavením se snadnou údržbou, které navíc obzvláště dobře vypadá.

V dnešní době stačí jen malé změny k tomu, aby stávající prostor dostal moderní vzhled a nabyl zcela nové hodnoty. Například po léta používané keramické umyvadlo lze zcela jednoduše nahradit moderním, tvarově zajímavým modelem ze smaltované oceli Kaldewei. Umyvadla Kaldewei přesvědčují jedinečnou kvalitou materiálu a nadčasovým designem, a dokáží se přizpůsobit nejrůznějším montážním situacím v koupelnách pro hosty.

Smaltovaná ocel se stává pro umyvadla novým standardem
Čištění a údržba umyvadel Kaldewei jsou snadné jako dětská hra, protože jsou sériově vybaveny Perl-Effektem usnadňujícím údržbu. Jedno přejetí měkkým a vlhkým hadříkem postačí k tomu, aby se umyvadlo lesklo jako nové. Čištění koupelny pro hosty tak zabere jen minimum času, takže jej lze rychle provést, kdykoliv je třeba.
S novým umyvadlem od Kaldewei dodá každý majitel domu koupelně pro hosty působivé akcenty a vytvoří prostor, ve kterém se budou hosté dobře cítit. Díky mimořádným vlastnostem materiálu smaltovaná ocel jsou umyvadla od Kaldewei velmi odolná a mají dlouhou živostnost. Trhliny či zabarvení, často známá u keramických umyvadel, tak patří minulosti. Což je o důvod víc, proč více nečekat s výměnou nepěkných nebo nemoderních umyvadel a pořídit si moderní umyvadlo ze smaltované oceli. Majitel tak může velmi snadno a rychle zajistit dlouho trvající zkrášlení koupelny pro hosty. Nová hodnota koupelny pro hosty dodá svým návštěvníkům skutečný pocit vážnosti.

Zdroj: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
doc  |  488 KB
Všechny obrázky
zip  |  15 MB
1_Kaldewei_Silenio

6 MB

Výrobky: umyvadlo Silenio, extra plochá sprchová vanička Scona. V dnešní době stačí jen malé změny k tomu, aby stávající prostor dostal moderní vzhled a nabyl zcela nové hodnoty. Například po léta používané keramické umyvadlo lze zcela jednoduše nahradit moderním, tvarově zajímavým modelem ze smaltované oceli Kaldewei.

Source: © Kaldewei  |  1_Kaldewei_Silenio

2_Kaldewei_Silenio

5 MB

Vybaveny sériovým Perl-Effektem, nadchnou umyvadla Kaldewei také svým snadným a rychlým čištěním: Povrch lze v mžiku vyčistit a umyvadlo září jako nové.

Source: braendle-media  |  2_Kaldewei_Silenio

3_Kaldewei_Silenio

4 MB

Díky mimořádným vlastnostem smaltované oceli od Kaldewei jsou umyvadla velmi odolná a mají dlouhou živostnost. K umyvadlům jsou k dispozici také sladěné extra ploché sprchové vaničky ze smaltované oceli od Kaldewei.

Source: braendle-media  |  3_Kaldewei_Silenio