German Design Award 2016 pro umyvadla Kaldewei

Ahlen, říjen 2015. – Přední výrobce sanitárního vybavení Kaldewei obdržel pro svůj nový segment umyvadel renomovanou cenu German Design Award 2016: Rada pro design udělila vyznamenání „Special Mention“ hned třem řadám umyvadel Kaldewei. Umyvadla Puro, Cono a Centro z hodnotné smaltované oceli Kaldewei přesvědčily mezinárodní porotu svou tvůrčí kvalitou i materiálovým provedením.

„Kaldewei je garantem inovativního a současně nadčasového designu v kombinaci s nejvyššími nároky na funkčnost a materiálové vlastnosti. Ne náhodou byly výrobky i prezentace značky Kaldewei na trhu opakovaně nominovány na cenu German Design Award, a stejně jako je tomu u aktuální řady, také vícekrát oceněny odbornou porotou,“ říká Andrej Kupetz, hlavní jednatel Rady pro design. Svým letošním rozšířením portfolia výrobků o umyvadla ze smaltované oceli otevřel Kaldewei nové, jedinečné možnosti ztvárnění koupelen. Umyvadla navazují na charakteristické prvky designu smaltovaných extra plochých sprchových vaniček a koupacích van úspěšných výrobkových řad Kaldewei a umožňují tak absolutně harmonické tvarové pojetí, materiálové provedení a barevné řešení. German Design Award 2016 je v tomto roce již druhou cenou, kterou Kaldewei obdržel pro svůj nový segment umyvadel. V rámci Iconic Awards byla kvalita designu umyvadel oceněna již celkem čtyřmi vyznamenáními.

German Design Award
German Design Award iniciovaná v roce 2012 je mezinárodní prémiovou cenou udílenou Radou pro design podporující designovou kompetentnost podniků již od roku 1953. V rámci German Design Awards jsou odměňovány vynikající návrhy z oblasti výrobkového a komunikačního designu, které jsou v rámci mezinárodní konkurence určitým způsobem pokrokové.

Zdroj: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Kaldewei PR German Design Award washbasins CZ
doc  |  684 KB
Kaldewei PM German Design Award rgb
zip  |  8 MB
< DIN A4
2 MB

Umyvadlo Cono v zápustném provedení. Umyvadlo Cono je charakteristické svým přímočarým tvarem a stejně jako všechna umyvadla od Kaldewei také hodnotným materiálem - smaltovanou ocelí Kaldewei.

Source: © Kaldewei  |  1_Kaldewei_Cono.jpg

< DIN A4
1 MB

Umyvadlo Centro jako varianta na desku. Umyvadlo Kaldewei Centro je charakterizováno geometrií kruhu, která přesvědčila porotu svým nadčasovým designem.

Source: © Kaldewei  |  2_Kaldewei_Centro.jpg

DIN A4
3 MB

Umyvadlo Puro, nástěnné. Umyvadlo Puro upoutá svým klasickým puristickým designem a velkoryse dimenzovaným vnitřním prostorem.

Source: © Kaldewei  |  3_Kaldewei_Puro.jpg

< DIN A4
363 KB