Kaldewei Comfort Select: Požitek jedním dotykem

Elektronická armatura s ovládacím panelem pro zážitek z komfortní koupele

Člověk si občas rád dopřeje osvěžující vanovou koupel jako malý wellness. S novou baterií Kaldewei Comfort Select si můžete potěšení z koupele dopřát ještě pohodlněji než kdykoliv dříve: Kaldewei nabízí od roku 2012 poprvé elektronickou armaturu s ovládacím panelem, která je přizpůsobena jejím designovým koupacím vanám z řad Avantgarde a Ambiente. Armatura digitálně a uživatelsky příjemně reguluje přítok a odtok vody a její teplotu, a také nastavuje funkce sprchy a vany.

Systém baterie Kaldewei Comfort Select se skládá ze tří součástí, které lze navzájem propojit: ovládacího panelu s elektronickou řídicí jednotkou, napouštěcí a vypouštěcí sady a sprchové hadice. Baterii Kaldewei Comfort Select vytvořila renomovaná konstrukční kancelář Phoenix Design, s níž firma Kaldewei úspěšně spolupracuje už mnoho let, a která byla před nedávnem vyznamenána cenou German Design Award 2012.

Ovládací panel Kaldewei Comfort Select s elektronickou řídicí jednotkou
Ovládací panel Kaldewei Comfort Select s elektronickou řídicí jednotkou je možno vestavět do okraje vany tak, že téměř nevyčnívá, přičemž umožňuje nastavit přesně požadovanou teplotu vody ještě před jejím napouštěním. Buď na 38,5°C, jak je přednastavena, nebo na vyšší či nižší teplotu: Voda se napouští do vany od prvního okamžiku se stálou zvolenou teplotou, kterou lze samozřejmě i při napouštění pohodlně měnit dotykem prstu v krocích po 0,5°C. Z bezpečnostních důvodů je běžně možná maximální teplota 43°C, kterou však lze speciální kombinací tlačítek zvýšit až na 50°C.

Napouštěcí a vypouštěcí souprava Kaldewei Comfort Select
Mimo teploty lze na ovládacím panelu baterie Kaldewei Comfort Select nastavovat také napouštění a vypouštění vody. Lehkým dotykem na funkční symboly na pochromovaném ovládacím prvku se otevírá a zavírá napouštěcí klapka. Vanu lze napouštět dvěma různými způsoby: buď běžnou vnější vanovou armaturou nebo pomocí speciální napouštěcí a přepadové soupravy Kaldewei Comfort Select s funkcí napouštění. S ní probíhá elektronicky řízené napouštění vody prostřednictvím vanového napouštění integrovaného v přepadu.

Sprchová hadice Kaldewei Comfort Select
Se sprchovou hadicí Kaldewei Comfort Select a ovládacím panelem Comfort Select lze také elektronicky řídit funkci sprchy. Hadici lze osadit libovolnou sprchovou hlavicí vhodnou pro obvyklé vybavení koupelny. Pak může být ponořena do okraje vany nebo nainstalována mimo vanu, což u vany volně stojící v prostoru působí jako zvláště elegantní solitér. Zasouvací sprchová hadice může navíc přidat technické body, protože vzhledem k provedení hadice s odkapávacím zařízením je zajištěno optimální vyprázdnění zbytkové vody.

Funkčnost a estetické působení v perfektní harmonii
Jako první nabízí Kaldewei elektronicky řízené armatury Comfort Select System pro své designové koupací vany z řad Avantgarde a Ambiente. V obvyklém puristicky čistém tvarosloví svých kvalitních produktů mohla firma Kaldewei důsledně pokračovat i při vývoji baterie Comfort Select – a vyvinula tak příslušenství sladěné se svými smaltovanými ocelovými vanami, jehož funkce a estetika perfektně harmonují, a které navíc možno snadno a rychle nainstalovat.

Zdroj: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

zip cz PM comfort select
zip  |  586 KB
Kaldewei Comfort Select Bedienpanel 1
zip  |  2 MB
Kaldewei Comfort Select Bedienpanel 2
zip  |  3 MB
Kaldewei Comfort Select Ueberlaufgarnitur
zip  |  2 MB
Kaldewei Comfort Select Brauseschlauch
zip  |  4 MB
Kaldewei Comfort Select Brauseschlauch 2
zip  |  3 MB
Kaldewei Comfort Select Badewannenarmatur
zip  |  2 MB
< DIN A4
1 MB

Ovládací panel Kaldewei Comfort Select s elektronickou řídicí jednotkou je možno vestavět do okraje vany tak, že téměř nevyčnívá, přičemž umožňuje nastavit přesně požadovanou teplotu vody ještě před jejím napouštěním.

Source: © Kaldewei  |  press_A_3_1_1_Comfort_Select_Bedienpanel.jpg

< DIN A4
3 MB

S napouštěcí a přepadovou soupravou Kaldewei Comfort Select s funkcí napouštění probíhá elektronicky řízené napouštění vody prostřednictvím vanového napouštění integrovaného v přepadu.

Source: © Kaldewei  |  press_A_3_1_2_Comfort_Select_Bedienpanel.jpg

< DIN A4
1 MB

Se sprchovou hadicí Kaldewei Comfort Select a ovládacím panelem Comfort Select lze také elektronicky řídit funkci sprchy. Hadici lze osadit libovolnou sprchovou hlavicí vhodnou pro obvyklé vybavení koupelny. Pak může být ponořena do okraje vany nebo nainstalována mimo vanu, což u vany volně stojící v prostoru působí jako zvláště elegantní solitér.

Source: © Kaldewei  |  press_A_3_2_Comfort_Select_Ueberlaufgarnitur.jpg

< DIN A4
2 MB

Člověk si občas rád dopřeje osvěžující vanovou koupel jako malý wellness. S novou armaturou Kaldewei Comfort Select si můžete potěšení z koupele dopřát ještě pohodlněji než kdykoliv dříve: Kaldewei nabízí poprvé elektronickou armaturu s ovládacím panelem, která je přizpůsobena jejím designovým koupacím vanám z řad Avantgarde a Ambiente. Armatura digitálně a uživatelsky příjemně reguluje přítok a odtok vody a její teplotu, a také nastavuje funkce sprchy nebo vany.

Source: © Kaldewei  |  press_A_3_3_1_Comfort_Select_Brauseschlauch.jpg

< DIN A4
1 MB
< DIN A4
1 MB