Kaldewei na ISH: Témata, jenž hýbou branží

Se zcela novou koncepcí veletržního stánku se Kaldewei na ISH od 11. do 15. března více než kdy předtím prezentuje jako zdroj impulzů branže: Na 750 m² předvádí výrobce špičkových koupelen v pěti tematických světech svou kompetentnost v oblasti designu a funkčnosti s mezinárodními referencemi, flexibilními řešeními a aktuálními trendy. Současně ukazuje řešení koupelen v exkluzivních barevných odstínech, revoluční koncepce sprch a nová řešení montáže a odtoků. Návštěvníci se také mohou seznámit s rozmanitostí digitálních služeb. e v komunikativním srdci veletržního stánku navíc Kaldewei prezentuje novou aplikaci, která propojí a ještě lépe podpoří odborné partnery.

Expozice Kaldewei: Výjimečná scéna pro prvotřídní
Odborní návštěvníci zblízka zažívají, jak Kaldewei svými řešeními koupelen určuje trendy branže, zvyšuje nároky a vytváří jedinečná řešení pro všechny velikosti koupelen. O interaktivní zážitkovou prezentaci značky se stará do pěti tematických světů rozdělená standardní architektura, vytvořená podle vzoru charakteristické architektury Labské filharmonie. Srdcem je fórum s koulí ohromných rozměrů, která návštěvníkům prezentuje multisenzorickou show. Psací pulty a tribunové sedačky v otevřeném oblouku zvou k osobnímu dialogu. Prostřednictvím digitálních stojanů a tabletů si odborní návštěvníci mohou vyzkoušet rozmanitost digitálních možností, mimo jiné novou aplikaci. „Nové fórum Kaldewei neodráží jen naší ústřední kompetence - jak individuálními a naprosto přesnými řešeními ze znamenité smaltované oceli nabídnout koupelnové  vybavení na nejvyšší úrovni,“ říká Arndt Papenfuß, marketingový ředitel u Kaldewei. „Konstrukce a prvky ztvárnění nového fóra vizualizují i témata určující směřování našeho podniku a aktivně staví – stejně jako vývoj našich produktů – do popředí pozornosti naše zákazníky s jejich představami a přáními.“

Digitální prvky pro odborné partnery
Jako digitální průkopník v sanitárním oboru podporuje Kaldewei své partnery už po léta množstvím online služeb, jako například produktovým konfigurátorem, interaktivní pomůckou plánování nebo – jako jeden z vůbec prvních výrobců sanity – BIM daty, novým standardem pro projektování, koordinaci a kontrolu nákladů ve stavebnictví. Na ISH Kaldewei představí novou aplikaci, která všechny služby spojuje. Prostřednictvím této aplikace se mohou projektanti koupelen a odborníci na sanitu přímo na staveništi ještě rychleji spojit s Kaldewei, čímž získají ještě jednodušší přístup k digitálním nástrojům tohoto výrobce špičkových koupelen, aby je mohli použít k plánování, instalaci a montáži koupelnových řešení Kaldewei.

Celosvětové partnerství: Kaldewei Iconic Bathroom Solutions
Na základě mezinárodních referencí a flexibilních řešení pro různorodé trhy po celém světě Kaldewei na ISH 2019 podtrhuje svou kompetenci jako celosvětový partner pro ikonická koupelnová řešení. V ostatních přístupných úsecích expozice jsou prezentována další podniková témata například trvalá udržitelnost jako důležitá součást sebepojetí Kaldewei či převaha znamenitého materiálu smaltovaná ocel Kaldewei.

Systémová kompetence: průkopnická řešení sprch
Jako expert na extra ploché sprchové vaničky v úrovni podlahy představuje Kaldewei na ISH také nové možnosti individualizace své jedinečné sprchové koncepce Nexsys, umně spojující přednosti bezespárové smaltované sprchovací plochy s designem dlážděné sprchy s odtokovým žlabem. Výměnou zkušeností s odbornými řemeslníky navíc Kaldewei rozšířil své osvědčené montážní systémy o nové montážní postupy – pro ještě jednodušší, plošší a flexibilnější instalaci sprchových vaniček v úrovni podlahy.

Exkluzivní odstíny v koupelně: nejkrásnější spojení tvaru a barvy
Novou dimenzi ve ztvárňění koupelen otevírá Kaldewei také ušlechtilými matnými odstíny kolekce Coordinated Colours. V koupelně je každé odchýlení se od klasické bílé obohacením a odráží individualitu člověka. Exkluzivní barevný svět, který výrobce špičkových koupelen nedávno rozšířil o segment volně stojících umyvadel, zajišťuje díky integrativní i expresivní síle barev ještě příhodnější a individuálnější koncepce prostoru než kdy jindy. Odborní návštěvníci se mohou přesvědčit, jak se barevná řešení koupelen – od revolučních extra plochých sprchových vaniček Nexsys až po umyvadlové mísy řady Miena – elegantně začleňují do koncepce návrhu moderních koupelen, nebo dovedně vytvářejí vizuální dominanty.

Návštěvníci jsou srdečně zváni na stánek Kaldewei D79 v hale 3.1.

 

Zdroj: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
docx  |  137 KB
Všechny obrázky
zip  |  10 MB
DIN A4
5 MB

Novou koncepcí veletržního stánku se Kaldewei na ISH od 11. do 15. března více než kdy předtím prezentuje jako zdroj impulzů branže: Na 750 m² předvádí tento výrobce špičkových koupelen pod střechou navrženou podle charakteristické architektury Labské filharmonie, v níž je Kaldewei zastoupen svými koupacími vanami, v pěti interaktivních zážitkových světech témata, která hýbou sanitární branží.

Source: KALDEWEI/SCHMIDHUBER  |  1_Kaldewei_ISH2019.jpg

DIN A4
5 MB

Jako expert na extra ploché sprchové vaničky v úrovni podlahy představuje Kaldewei na ISH také nové možnosti individualizace své jedinečné sprchové koncepce Nexsys, umně spojující přednosti bezespárové smaltované sprchovací plochy s designem dlážděné sprchy s odtokovým žlabem.

Source: © KALDEWEI  |  2_Kaldewei_Nexsys.jpg