Kaldewei na SHK a IFH 2018

Na veletrzích SHK v Essenu a IFH v Norimberku se Kaldewei prezentuje silněji než kdy jindy jako partner instalatérů sanity. Návštěvníci se v digitálním salonu mohou interaktivně ponořit do digitálního světa Kaldewei. Na odborníky zde čeká velké množství nástrojů, které jim usnadní běžný pracovní den a které posunují měřítka, pokud jde o poradenství pro zákazníky, plánování koupelen a montáž přímo na místě.

Prostřednictvím digitálních nabídek poskytuje Kaldewei pomocnou ruku svým partnerům – instalatérům i obchodníkům na každém kroku jejich práce. Od prvotních rozhovorů se zákazníky přes plánování koupelen až po montáž přímo na místě – Kaldewei stojí vždy na straně svých partnerů. Nabídka digitálních pomocníků zahrnuje test typu koupelny, konfigurátor výrobků a extra plochých sprchových vaniček, poskytnutí dat BIM a sledování dodávek Kaldewei i lehce srozumitelná montážní videa pro bezpečnou instalaci řešení koupelen od Kaldewei. Všechny uvedené služby lze snadno a rychle používat na smartphonu či tabletu PC. Na veletrzích SHK Essen a IFH Norimberk se mohou odborníci v digitálním salonu s těmito službami a nástroji seznámit a také si je sami na dotykových obrazovkách vyzkoušet.

Řešení sprch, která určují směr

Kromě digitálních služeb prezentuje Kaldewei na SHK a IFH svá nejaktuálnější řešení koupelen, a to zejména novinku na poli extra plochých sprchových vaniček v úrovni podlahy. Po velkém ohlasu při představování konceptu na ISH 2017 přichází Kaldewei pouze jeden rok nato s extra plochou sprchovou vaničkou Nexsys. Nová Kaldewei Nexsys spojuje přednosti bezespárové smaltované extra ploché vaničky a velkorysost dlážděné sprchy v jediném systému. Je zcela rovná, takže ji lze dokonale zapustit do dlážděné podlahy. Protože se jedná o systémové řešení, je její montáž rychlá a jednoduchá. Díky neustálému dialogu s partnery Kaldewei dále optimalizoval svoje montážní systémy, takže dnes může představit nový rám s nohami, který umožňuje velmi jednoduchou, zcela plochou a flexibilní instalaci sprchy v úrovni podlahy.

Zdroj: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
docx  |  937 KB
Všechny obrázky
zip  |  7 MB
1_Kaldewei_účast na veletrhu_2018

2 MB

Prezentace Kaldewei na veletrzích se v roce 2018 opět nese v duchu hlavní myšlenky „Iconic Solutions“. Poprvé byl nový veletržní design představen na veletrhu Swissbau v Basileji. Na obrázku: veletržní stánek Kaldewei na Swissbau 2018

1_Kaldewei_účast na veletrhu_2018

2_Kaldewei_digitální_nástroje_montáž sprchy_konfigurátor
DIN A4
798 KB

Od prvotních rozhovorů se zákazníky přes plánování koupelen až po montáž přímo na místě – Kaldewei stojí vždy na straně svých partnerů. Nabídka digitálních pomocníků zahrnuje test typu koupelny, konfigurátor výrobků a extra plochých sprchových vaniček, poskytnutí dat BIM a sledování dodávek Kaldewei i lehce srozumitelná montážní videa.

Source: © Kaldewei  |  2_Kaldewei_digitální_nástroje_montáž sprchy_konfigurátor

3_Kaldewei_řešení sprch
DIN A4
5 MB

Kromě digitálních služeb prezentuje Kaldewei na SHK v Essenu a na IFH v Norimberku svá nejaktuálnější řešení koupelen, mimo jiné Cayonoplan a jednu novinku na poli extra plochých sprchových vaniček v úrovni podlahy: Nexsys. Na obrázku: extra plochá sprchová vanička Kaldewei Nexsys

Source: © KALDEWEI  |  3_Kaldewei_řešení sprch