Kaldewei Nexsys představuje dokonalé spojení flexibility, estetiky a jednoduchosti

Ahlen, březen 2017. – Kaldewei Nexsys je nový revoluční koncept, který spojuje přednosti bezespárové smaltované extra ploché vaničky a velkorysost dlážděné sprchy v jediném systému. Nexsys však není jen příslibem flexibilita a estetičnosti při plánování koupelen. Jako systémové řešení zaručuje také jednoduchou, rychlou a bezpečnou montáž. Extra plochá sprchová vanička se harmonicky začleňuje do vzhledu koupelny a decentní žlabový odtok nechává Nexsys opticky splynout s okolní podlahou.

 

Flexibilní instalace a rozměrová pestrost

Veden vizí o vytvoření absolutně jednoduchého sprchového systému, píše Kaldewei s Nexsys další tučný vykřičník v oblasti sprchových vaniček v úrovni podlahy. Jádrem konceptu je předem smontovaná montážní jednotka skládájící se ze smaltované  extra ploché sprchové vaničky, odtokového žlabu, sprchové desky a vhodného izolačního systému. Sprchová plocha Nexsys je absolutně plochá, bez vnitřních kontur a sražených hran na okrajích, takže ji lze dokonale zapustit do dlážděné podlahy v podstatě jako jednu velkou, bezespárovou, smaltovanou dlaždici s integrovaným odtokem. Vysoká flexibilita se odráží i v pestrosti rozměrů: Nexsys bude k dispozici v přibližně 200 rozměrech. 

Puristický design sprchy završuje decentní odtokový žlab s vysoce kvalitním designovým krytem, který je volitelně dostupný v lesklé, kartáčované nerezové oceli nebo v barvě sprchové plochy. Protože je sprcha Kaldewei vyrobena z vysoce kvalitní smaltované oceli, bude Nexsys i po letech používání vypadat stále stejně hodnotně jako dnes.

 

Zdroj: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Všechny obrázky
zip  |  16 MB
Text
doc  |  24 MB
2_1_Kaldewei_Nexsys
DIN A4
1 MB

Kaldewei Nexsys je nový revoluční koncept, který spojuje přednosti bezespárové smaltované extra ploché vaničky a velkorysost dlážděné sprchy v jediném systému. Nexsys však není jen příslibem flexibilita a estetičnosti při plánování koupelen. Jako systémové řešení zaručuje také jednoduchou, rychlou a bezpečnou montáž.

Source: © Kaldewei  |  2_1_Kaldewei_Nexsys

2_2_Kaldewei_Nexsys
DIN A4
2 MB
2_3_Kaldewei_Nexsys
DIN A4
1 MB
2_4_Kaldewei_Nexsys
DIN A4
576 KB
2_5_Kaldewei_Nexsys
DIN A4
550 KB
2_6_Kaldewei_Nexsys
DIN A4
860 KB
2_7_Kaldewei_Nexsys
DIN A4
791 KB