Kaldewei Secure Plus – pro bezpečný zážitek ze sprchování

S Kaldewei Secure Plus otevírá společnost Franz Kaldewei GmbH & Co. KG z Ahlenu novou kapitolu úpravy povrchů. Špičkový výrobce poprvé nabízí kompletně celoplošnou a téměř neviditelnou protiskluzovou úpravu povrchu pro smaltované extra ploché sprchové vaničky ze smaltované oceli Kaldewei.  Kaldewei Secure Plus nabízí jistotu na nejvyšší úrovni – a nechává za sebe mluvit design extra ploché sprchové vaničky.

Moderní koupelny nejsou dnes navrhovány jen z hlediska funkčnosti, ale jejich úkolem je také splňovat všechny požadavky na estetiku a design. Důležité je mimo jiné jejich individuální přizpůsobení nejrůznějším lidským životním situacím. Smaltované extra ploché sprchové vaničky vyrobené ve dvanácti exkluzivních matných barvách z kolekce Coordinated Colours se dají zušlechtit světovou novinkou Kaldewei Secure Plus - téměř neviditelnou, ale hmatatelnou protiskluzovou povrchovou vrstvou, která optimalizuje stabilitu stání. Extra plochá sprchová vanička v úrovni podlahy s Kaldewei Secure Plus tak nabízí kromě předností v oblasti komfortu a absence bariér také záruku estetiky v koupelně orientované na design.

Stylové a bezpečné sprchování se Secure Plus
Povrchová vrstva Secure Plus se natrvalo vypálí do celé sprchové vaničky z hodnotné smaltované oceli Kaldewei. Vzniká tak rovnoměrný povrch materiálu, který po celé ploše trvale zajišťuje bezpečnou chůzi a stabilní stání. Díky celoplošnému smaltování není protiskluzový efekt téměř viditelný.

Na kvalitu výrobků Kaldewei se můžete spolehnout: Smaltované extra ploché sprchové vaničky v úrovni podlahy s povrchem Kaldewei Secure Plus přesvědčují nejenom opticky a z hlediska bezpečnosti, ale také vynikajícími materiálovými a hygienickými vlastnostmi smaltované oceli Kaldewei: Ušlechtilý materiál má velmi dlouhou životnost, je robustní a snadno se čistí. Na povrchu bez pórů nevznikají i při dlouholetém používání ani mikroskopicky malé škrábance, takže nečistoty a bakterie nemají žádnou šanci se usadit – sprchování je tak bezpečné ve všech ohledech, a to nejenom v soukromých koupelnách. Díky mnoha přednostem smaltované oceli Kaldewei jsou smaltované extra ploché sprchové vaničky s Kaldewei Secure Plus rovněž spolehlivou volbou pro koupelny s obzvláště vysokými nároky na bezpečnost, hygienu a snadnou péči, jako jsou například hotely, nemocnice a domovy důchodců.

Inovace a kvalita – s jistotou
Světovou novinkou Kaldewei Secure Plus výrobce znovu podtrhuje svou materiálovou kompetentnost, pokud jde o smaltovanou ocel. Neustálé zdokonalování jedinečného materiálu je součástí sebeinterpretace firmy Kaldewei jako průkopníka koupelnové kultury. V centru zájmu přitom stojí zejména protiskluzové úpravy povrchu, pro které bude Kaldewei v budoucnu nabízet tři varianty řešení přizpůsobené individuálním nárokům – smaltování antislip a celoplošný antislip a nový Kaldewei Secure Plus.

TÜV Rheinland potvrzuje výrobku Secure Plus od Kaldewei protiskluzové vlastnosti podle klasifikačního stupně B pro mokré prostory pro chůzi na boso (DIN 51097) a kvalifikační stupeň R10 pro protiskluzové vlastnosti v pracovních prostorách se zvýšeným nebezpečím uklouznutí (DIN 51130). Protiskluzovou povrchovou vrstvu Kaldewei Secure Plus je možné dodat na smaltovaných extra plochých sprchových vaničkách v úrovni podlahy sérií Conoflat, Superplan, Superplan Plus a Xetis ve všech barvách z kolekce Coordinated Coulours.

Zdroj: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Všechny obrázky
zip  |  5 MB
Text
doc  |  1 MB
1 – Superplan Plus s Kaldewei Secure Plus – pasadena šedá matná
> DIN A4
2 MB

S Kaldewei Secure Plus otevírá Franz Kaldewei GmbH & Co. KG, Ahlen, novou kapitolu úpravy povrchu. Nový povrch Kaldewei Secure Plus jedinečným způsobem spojuje bezpečnost a styl. Díky jednolité ploše zaručuje protiskluzové smaltování bezpečné stání i chůzi, aniž by byl jakkoliv narušen celkový harmonický vzhled. V souhře s vynikajícími materiálovými vlastnostmi smaltované oceli Kaldewei se smaltované extra ploché sprchové vaničky v úrovni podlahy s Kaldewei Secure Plus stávají zcela bezpečnou záležitostí!

Source: © Kaldewei  |  1 – Superplan Plus s Kaldewei Secure Plus – pasadena šedá matná

2 – Superplan Plus s Kaldewei Secure Plus – alpská bílá matná

3 MB

Povrchová vrstva Kaldewei Secure Plus se natrvalo vypálí do celé sprchové vaničky z hodnotné smaltované oceli Kaldewei. Vzniká tak rovnoměrný povrch materiálu, který po celé ploše trvale zajišťuje bezpečnou chůzi a stabilní stání. Díky celoplošnému smaltování není protiskluzový efekt téměř viditelný.

2 – Superplan Plus s Kaldewei Secure Plus – alpská bílá matná