Kaldewei Skin Touch: Požitek z koupání s účinky živé vody

Ahlen, červen 2015. – hebčí, hladší a mlaději působící pokožka již po jedné koupeli: Díky nové zkrášlující senzaci „Kaldewei Skin Touch“ se voda ve vaší koupací vaně změní v živou vodu. Systém využívá vitalizujícího efektu čistého kyslíku a poskytuje tak nezapomenutelný zážitek z koupání s jedinečnými kosmetickými účinky.

Kaldewei Skin Touch spojuje intenzivní uvolnění vanové koupele s luxusní hloubkovou péčí. Nejjemnější vzduchové bublinky proudí do vody v koupeli a obohacují ji o přírodní kyslík, čímž vytvářejí okamžitě působící anti-aging efekt: Dochází ke stimulaci produkce kožních buněk, kůže se čistí do hloubky pórů, zvyšuje se prokrvení a vyhlazují se kontury a vrásky – a to zcela bez koupelových přísad. Malé vzduchové bublinky připomínají jemné koupací mléko, které se rovnoměrně rozptyluje ve vaně, aby svými dotyky měkce obklopilo tělo. Výsledek: pocit sametově měkké a hebké pokožky od hlavy až k patě, který citelně přetrvává ještě dlouho po koupeli.

Se Skin Touch se koupel v koupací vaně Kaldewei z přírodní smaltované oceli mění v okamžiky regenerace a péče s hlubokými účinky. Decentní tryska obohacuje vodu o jemné vzduchové bublinky, které jsou 100krát menší než bubliny vířivé koupele a výrazně zvyšuje obsah kyslíku ve vodě. Skin Touch je k dostání pro většinu z přibližně 200 modelů koupacích van Kaldewei. Systém je integrován v rovině boční stěny a pracuje mimořádně tiše. Perfektní předpoklad pro relaxační zkrášlující koupel!

Další informace ke Kaldewei Skin Touch najdete na http://novinky.kaldewei.cz/cz/skintouch.html

Zdroj: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Kaldewei PR Skin Touch CZ
doc  |  3 MB
Kaldewei Skin Touch CMYK
zip  |  6 MB
> DIN A4
3 MB

Kaldewei Conoduo se Skin Touch. Kaldewei Skin Touch rozšiřuje koupel ve vaně o zcela novou dimenzi hloubkové relaxace a péče: Přírodní síla kyslíku ve formě nejjemnějších vzduchových bublinek vitalizuje kožní buňky a dodává opojný efekt živé vody. Pokožka je na dotyk výrazně jemnější a hladší.

Source: © Kaldewei  |  1_Kaldewei_Skin_Touch.jpg

> DIN A4
1 MB

Kaldewei Conoduo se Skin Touch. Proudící malé vzduchové bublinky připomínají jemné koupací mléko, které se rovnoměrně rozptyluje ve vaně, aby svými dotyky měkce obklopilo tělo. Skin Touch je k dostání pro většinu z přibližně 200 modelů koupacích van Kaldewei.

Source: © Kaldewei  |  2_Kaldewei_Skin_Touch.jpg

> DIN A4
2 MB

Výsledek koupele s Kaldewei Skin Touch: pocit sametově měkké a hebké pokožky od hlavy až k patě, který citelně přetrvává i po koupeli.

Source: © Kaldewei  |  3_Kaldewei_Skin_Touch.jpg