S dekorací LILIE od firmy Kaldewei koupelna rozkvete

Ahlen, leden 2013 – Nic nás po chladných zimních měsících nepotěší více, než přihlížet tomu, jak se probouzí jaro: V přírodě raší pupeny a stále více rostlin okouzluje nádherou svých květů. Inspirovány přírodou, stávají se květinové dekory trendem a přichází také do našich domovů. S jemnou dekorací LILIE pro koupací vany a smaltované extra ploché sprchové vaničky dodá Kaldewei individuální akcenty každé koupelně.

Ve zdrženlivých tónech šedé se pnou lilie exkluzivního dekoru z povrchu ušlechtilé smaltované oceli: Pro koupací vany a smaltované extra ploché sprchové vaničky v barvách bílá a černá nabízí špičkový výrobce Kaldewei vždy jedno provedení své dekorace LILIE. Estetický květinový vzor – navržený renomovaným designérským studiem Phoenix Design Stuttgart/Tokio – harmonicky ladí s nadčasovým designem smaltovaných výrobků Kaldewei. Kdo chce svou koupelnu vyzdobit něčím zcela mimořádným, pro toho je tento kreativní designový prvek správnou volbou.

Umělecký dekor pro vybrané koupací vany a extra ploché sprchové vaničky

Organické tvarování dekorů dovoluje vany a extra ploché sprchové vaničky s dekorací LILIE dokonale kombinovat s přírodními podlahami ze dřeva, kamene nebo jednoduchých dlaždic. Květinový vzor je k dostání pro 14 vybraných modelů koupacích van Kaldewei – mezi nimi Centro Duo a Asymmetric Duo – stejně jako pro smaltované sprchové vaničky instalované v úrovni podlahy Conoflat, Ladoplan, Superplan Plus, Superplan a Superplan XXL. Při výrobě se dekorace LILIE natrvalo vypaluje do smaltu Kaldewei. Tím Kaldewei zajišťuje stálost jemného dekoru a přináší každý den znovu jaro do koupelen.

Zdroj: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

doc cz Kaldewei PM Ornamentik
doc  |  7 MB
1 Kaldewei Conoflat Alpinweiss mit Lilien Ornament
zip  |  2 MB
1b Kaldewei Conoflat Alpinweiss mit Lilien Ornament
zip  |  2 MB
2 Kaldewei Superplan Plus Schwarz mit Lilien Ornament
zip  |  547 KB
3 Kaldewei Centro Duo Alpinweiss mit Lilien Ornament
zip  |  222 KB
< DIN A4
2 MB

Organické tvarování dekoru dovoluje smaltované extra ploché sprchové vaničky Kaldewei s dekorací LILIE dokonale kombinovat s přírodními podlahami ze dřeva nebo kamene. Na obrázku: smaltovaná extra plochá sprchová vanička Kaldewei Conoflat v bílé barvě s dekorací LILIE.

Source: © Kaldewei  |  1b_Kaldewei_Conoflat_Alpinweiss_mit_Lilien_Ornament.jpg

< DIN A4
751 KB

S dekorací LILIE pro smaltované extra ploché sprchové vaničky a koupací vany v barvích černá a bílá nabízí Kaldewei zvláštní designové lákadlo pro Vaši koupelnu. Na obrázku: smaltovaná extra plochá sprchová vanička Kaldewei Superplan v černé barvě s dekorací LILIE.

Source: © Kaldewei  |  2_Kaldewei_Superplan_Plus_Schwarz_mit_Lilien_Ornament.jpg

< DIN A4
533 KB

Dekorace LILIE byla pro Kaldewei navržena renomovaným designérským studiem Phoenix Design Stuttgart/Tokio a propůjčuje koupelně individuální, svěže jarní vzhled. Na obrázku: koupací vana Kaldewei Centro Duo v bílé barvě s dekorací LILIE.

Source: © Kaldewei  |  3_Kaldewei_Centro_Duo_Alpinweiss_mit_Lilien_Ornament.jpg