Vana – a nic než vana

Ahlen, v červenci 2012. – Volně stojící koupací vany jsou ve velkoryse řešených koupelnách zjevem přitahujícím pohled a současně oázou wellnessu. Design a funkce tvoří harmonickou jednotu. Svojí novou elektronickou armaturou Comfort Select nyní nabízí špičkový výrobce Kaldewei možnost instalace volně stojících koupacích van v prostoru bez pomocných prvků, jako jsou například vnější stojánkové baterie. Tak se stane z vanového systému kus nábytku a designový objekt exkluzivní koupelnové architektury. Elektronická armatura Kaldewei Comfort Select s ovládacím panelem reguluje přítok a odtok vody, její teplotu, a také nastavuje funkce sprchy nebo vany digitálně a optimálně pro uživatele.

Ovládací panel Kaldewei Comfort Select s elektronickou řídicí jednotkou

Systém baterie Kaldewei Comfort Select se skládá ze tří součástí, které lze navzájem kombinovat: ovládacího panelu s elektronickou řídicí jednotkou, napouštěcí a vypouštěcí soupravy a sprchové hadice. Ovládací panel Kaldewei Comfort Select s elektronickou řídicí jednotkou je možno vestavět do okraje vany tak, že téměř nevyčnívá, přičemž umožňuje nastavit přesně požadovanou teplotu vody ještě před jejím napouštěním. Buď na 38,5°C, jak je přednastavena, nebo na vyšší či nižší teplotu: Voda se napouští do vany se stálou zvolenou teplotou, kterou lze samozřejmě i při napouštění pohodlně měnit dotekem prstu v krocích po 0,5°C. Kromě teploty lze na ovládacím panelu baterie Kaldewei Comfort Select nastavovat také napouštění a vypouštění vody. Volně stojící vana se napouští pomocí speciální přepadové soupravy Kaldewei Comfort Select s integrovanou funkcí napouštění.
Také sprchová funkce se sprchovou hadicí Comfort Select se nastavuje elektronicky na ovládacím panelu. Podle šířky okraje vany je buď možno sprchovou hadici zapustit do něj, nebo ji upevnit zvenku na vanu pomocí speciálního držáku. Sprchovou hlavici si může zákazník vybrat individuálně tak, aby ladila s ostatními armaturami v koupelně.

Vanový systém sjednocuje estetiku a komfort

S kompletním systémem skládajícím se z koupací vany, panelu a armatury Comfort Select nyní zákazník obdrží špičkový produkt firmy Kaldewei, který působí nejen technikou a komfortem, ale také harmonicky sladěným estetickým tvaroslovím. Armaturu Kaldewei Comfort Select vyvinula uznávaná vývojová kancelář Phoenix Design, Stuttgart/Tokio. Armaturu lze samozřejmě aplikovat i pro klasické vestavné vany ze smaltované oceli Kaldewei a lze ji kombinovat se všemi běžnými koupelnovými armaturami.

Zdroj: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

zip cz PM nichts als die wanne
zip  |  976 KB
zip A die wanne nichts als die wanne 01
zip  |  2 MB
zip A die wanne nichts als die wanne 02
zip  |  2 MB
zip A die wanne nichts als die wanne 03
zip  |  2 MB
zip A die wanne nichts als die wanne 04
zip  |  2 MB
> DIN A4
1 MB

Systém armatury Kaldewei Comfort Select se skládá ze tří součástí, které lze navzájem kombinovat: ovládacího panelu s elektronickou řídicí jednotkou na okraji vany, napouštěcí a přepadovou soupravou a sprchovou hadicí (zde instalováno na koupací vaně Kaldewei Centro Duo Oval v módním odstínu lávově černá matná).

Source: © Kaldewei  |  press_A_nichts_als_wanne_01.jpg

> DIN A4
992 KB

Ovládací panel Kaldewei Comfort Select s elektronickou řídicí jednotkou je možno vestavět do okraje vany tak, že téměř nevyčnívá, přičemž umožňuje nastavit přesně požadovanou teplotu vody ještě před jejím napouštěním.

Source: © Kaldewei  |  press_A_nichts_als_wanne_02.jpg

> DIN A4
1 MB

Armaturu Kaldewei Comfort Select lze vestavět do vany tak, že téměř není vidět – fantastické u volně stojících van, které tak lze instalovat bez rušivých pomocných prvků, jako jsou vnější stojánkové baterie.

Source: © Kaldewei  |  press_A_nichts_als_wanne_03.jpg

> DIN A4
1 MB

Se sprchovou hadicí Kaldewei Comfort Select a ovládacím panelem Comfort Select lze elektronicky řídit také funkci sprchy. Hadici lze osadit libovolnou sprchovou hlavicí vhodnou pro obvyklé vybavení koupelny. Pak může být ponořena do okraje vany nebo nainstalována zvnějšku vanu – v závislosti na geometrii vany a přání zákazníka.

Source: © Kaldewei  |  press_A_nichts_als_wanne_04.jpg