(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Kompletně smaltovaný kryt odtoku pro všechny sprchové vaničky v úrovni podlahy

Ahlen, březen 2016. – Od této chvíle je KA 90, zvlášť plochá odtoková souprava, na trhu k dostání s kompletně smaltovaným krytem odtoku. Lze ji kombinovat se všemi extra plochými sprchovými vaničkami od KALDEWEI s 90 mm odtokem. Díky tomu jsou také extra ploché sprchové vaničky ze střední cenové třídy, jako je například Scona, k dostání v kompletně smaltovaném provedení pro mimořádně plochou montáž zcela v úrovni podlahy. Již před deseti lety uvedl KALDEWEI na trh pro vybrané sprchové vaničky první smaltovaný kryt odtoku. Po úspěšné prezentacizvlášť ploché odtokové soupravy KA 90 na veletrhu ISH 2015 píše podnik další vykřičníky v oblasti designu sprchových vaniček v úrovni podlahy tím, že rozšiřuje smaltované kryty odtoku na celý segment sprchových vaniček.

Kompletně smaltované extra ploché sprchové vaničky: mimořádně ploché a neobyčejně odolné
Díky aktuálnímu rozšíření sortimentu jsou nyní smaltované kryty odtoku v kombinaci se soupravou KA 90 k dostání pro všechny smaltované extra ploché sprchové vaničky KALDEWEI s 90 mm odtokovým otvorem. Instalatéři sbírají u zákazníků další body nejenom díky mimořádně ploché instalaci, ale také díky jednotnému materiálovému provedení a vzhledu. Ať již jsou nové kryty odtoku umístěny uprostřed extra ploché sprchové vaničky nebo v jejím rohu, vždy se dokonale v rovině sprchové plochy integrují do jejího celkového vzhledu. A pokud jde o barvu, neponechává KALDEWEI žádné přání nesplněné, protože kromě běžných barev sanitárního vybavení si mohou zákazníci vybrat z pestré škály exkluzivních matných tónů kolekce Coordinated Colours, které harmonicky ladí s aktuálními trendy koupelnových podlah a materiálů. Odborníci na sanitu tak mohou při svých odborných konzultacích ještě individuálněji přistupovat k přáním a rozpočtům svých zákazníků.

Kromě estetických hledisek přesvědčuje kompletně smaltovaný kryt odtoku KA 90 své zákazníky také mimořádnou odolností a zcela jedinečnou možností komfortního pohybu, protože je celý prostor sprchy vyroben z hodnotné smaltované oceli.

KALDEWEI: Průkopník smaltovaných krytů odtoku
Již před více než deseti lety definoval KALDEWEI nová měřítka ztvárnění sprch v úrovni podlahy zavedením prvního smaltovaného krytu odtoku pro vybrané modely sprchových vaniček. Jednoznačné materiálové přednosti, jako je odolnost, bezpečnost pohybu či výjimečná estetičnost vedly k tomu, že KALDEWEI začal o něco málo později nabízet smaltované kryty odtoku také pro vybrané modely koupacích van. Dnes si mohou zákazníci pořídit kromě kompletního sprchového segmentu a velkého počtu koupacích van také umyvadla s ladícími smaltovanými kryty odtoku. Sprcha, vana a umyvadlo společně nabízejí nové možnosti ztvárnění moderní koupelny.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

KALDEWEI PR enamelled waste cover CZ
doc  |  1 MB
3 KALDEWEI KA 90 vollemaillierter Deckel
zip  |  12 MB
< DIN A4
3 MB

Na obrázku: KALDEWEI Scona se smaltovaným krytem odtoku. Od tohoto okamžiku je odtoková souprava KA 90 k dispozici s kompletně smaltovaným krytem odtoku v úrovni sprchové plochy. Lze ji kombinovat se všemi extra plochými sprchovými vaničkami KALDEWEI s 90 mm odtokem. Díky tomu jsou také extra ploché sprchové vaničky ze střední cenové třídy, jako je například KALDEWEI Scona, k dostání v kompletně smaltovaném provedení.

Source: © KALDEWEI  |  1_KALDEWEI_Scona.jpg

< DIN A4
712 KB

Na obrázku: Ultra plochá odtoková souprava KALDEWEI KA 90 se smaltovaným krytem odtoku. Odtoková souprava KA 90 s kompletně smaltovaným krytem odtoku umožňuje instalatérům mimořádně plochou montáž extra plochých sprchových vaniček v úrovni podlahy.

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI_KA_90.jpg

DIN A4
2 MB

Na obrázku: KALDEWEI Scona se smaltovaným krytem odtoku. Jako průkopník smaltovaných krytů odtoku definoval KALDEWEI již před více než deseti lety nová měřítka ztvárnění sprch v úrovni podlahy zavedením prvního smaltovaného krytu odtoku pro vybrané modely sprchových vaniček.

Source: © KALDEWEI  |  3_KALDEWEI_Scona.jpg

< DIN A4
123 KB

Také pokud jde o barvu, neponechávají kompletně smaltované kryty odtoku žádné přání nesplněné: Kromě běžných barev sanitárního vybavení si mohou zákazníci vybrat z exkluzivních matných tónů kolekce Coordinated Colours, které lze velmi dobře kombinovat s přírodními povrchy ze dřeva a kamene.

Source: © KALDEWEI  |  4_KALDEWEI_emaillierter_Ablaufdeckel.jpg