(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Nové obměny umyvadel KALDEWEI ze smaltované oceli

Ahlen, březen 2016. – U příležitosti účasti na veletrzích SHK Essen/IFH Norimberk představuje KALDEWEI nové obměny svých řad umyvadel. Světová premiéra nových umyvadel ze smaltované oceli KALDEWEI nadchla v uplynulém roce návštěvníky ISH ve Frankfurtu. Již z prvních ohlasů se nechalo vytušit to, co se v následujících měsících více než potvrdilo: Harmonické utváření koupelen – s extra plochou sprchovou vaničkou, koupací vanou a nyní také s umyvadly ze smaltované oceli - v jednotném designovém pojetí a materiálu jde s dobou a přesvědčuje zákazníky doma i v zahraničí. O důvod víc k navázání na úspěšné uvedení na trh důsledným rozšiřováním nového segmentu výrobků.

„Uvedení umyvadel KALDEWEI na trh na veletrhu ISH 2015 znamenalo velký úspěch: Již za krátkou dobu se nám podařilo výrazně překonat naše ambiciózní cíle. Nová umyvadla ze smaltované oceli KALDEWEI dokázala přesvědčit instalatéry, architekty, a stavebníky po celém světě svou mimořádnou odolností, snadnou péčí a kvalitou designu,“ tak zní pozitivní závěr Horsta Kinga, vedoucího prodeje KALDEWEI v Německu, jeden rok po světové premiéře.

Pestrá škála rozměrů a variant montáže
Sortiment umyvadel KALDEWEI zahrnuje celkem pět řad výrobků, jež jsou k mání v mnoha rozměrech a ve všech běžných montážních variantách: Od zápustné varianty přes vestavné provedení pod desku nebo posazení na desku až po prostorově úsporné nástěnné modely do koupelen pro hosty. Vysoká kvalita smaltovaných umyvadel se odráží také v jejich několikerém ocenění významnými cenami za design, jako je například German Design Award 2016 udělená řadám Centro, Cono a Puro nebo Good Design Award pro řadu Emerso od Arika Levyho.

Novinka: KALDEWEI Silenio v novém rozměru a na přání bez přepadu
Řada Silenio bude při příležitosti SHK/IFH rozšířena o umyvadlo na desku s šířkou 120 centimetrů. Kromě toho jsou všechna umyvadla Silenio s okamžitou platností k dostání také bez přepadového otvoru. Jeho nepřítomnost nechává ještě výrazněji vyniknout přirozeným a měkkým tvarům umyvadel Silenio. Kromě toho lze ještě variabilněji volit počet a polohu otvorů pro baterie, speciálně u dvojumyvadel Cono a Silenio. Tato rozšíření výrobků umožňují instalatérům splnit náročné požadavky svých zákazníků, jejichž přáním je vysoce kvalitní a harmonicky sladěná koupelna.

S jistotou díky smaltované oceli KALDEWEI
Díky svým jasným materiálovým přednostem se smaltovaná ocel KALDEWEI osvědčuje při realizaci koupelen již několik desetiletí. Odolnost a snadná údržba předurčují tento materiál k použití v pravidelně a intenzivně namáhaných místech určených k mytí. Rozmanitý segment umyvadel KALDEWEI nabízí produktová řešení s dlouhou životností pro každou prostorovou dispozici - a nezáleží na tom, zda jde o zařizování soukromé koupelny nebo o realizaci veřejných hygienických zařízení.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

KALDEWEI PR washbasins CZ
doc  |  2 MB
2 KALDEWEI Waschtische
zip  |  20 MB
< DIN A4
2 MB

Na obrázku: umyvadlo na desku Silenio. U příležitosti veletrhů SHK Essen/IFH Norimberk představuje KALDEWEI nové rozměry své řady umyvadel Silenio. Všechny modely této produktové řady jsou s okamžitou platností k dostání také bez přepadového otvoru.

Source: © KALDEWEI  |  1_KALDEWEI_Silenio.jpg

DIN A4
3 MB

Na obrázku: umyvadla na desku Centro. Nový segment umyvadel z hodnotné smaltované oceli KALDEWEI přesvědčuje početné řady zákazníků doma i v zahraničí svou mimořádnou odolností, snadnou péčí a svým tvarově dokonalým designem. Vysoká kvalita smaltovaných umyvadel se odráží také v jejich opakovaném ocenění významnými cenami za design.

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI_Centro.jpg

DIN A4
3 MB

Na obrázku: nástěnné umyvadlo Cono. Počet a polohu otvorů pro baterie lze nyní speciálně u 120 centimetrů širokých umyvadel Cono a Silenio volit ještě s větší flexibilitou.

Source: © KALDEWEI  |  3_KALDEWEI_Cono.jpg

DIN A4
4 MB

Na obrázku: dvojité umyvadlo Cono v zápustném provedení. Umyvadla z celkem pěti modelových řad jsou k dostání v mnoha rozměrech a v nástěnném či zápustném provedení, umístěná na desku nebo jako vestavná varianta pod desku, takže se vypořádají s každou montážní situací.

Source: © KALDEWEI  |  4_KALDEWEI_Cono.jpg

DIN A4
4 MB

Na obrázku: koupací vana Meisterstück Conoduo, umyvadla Cono a smaltovaná extra plochá sprchová vanička Conoflat. Mnohostranná produktová řešení koupelen od KALDEWEI se vyznačují jednotným materiálem, harmonickým designem a sladěnými barvami extra ploché sprchové vaničky, koupací vany a umyvadla ze smaltované oceli KALDEWEI.

Source: © KALDEWEI  |  5_KALDEWEI_Cono.jpg