(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

S dekorací LILIE od firmy KALDEWEI koupelna rozkvete

Ahlen, leden 2013 – Nic nás po chladných zimních měsících nepotěší více, než přihlížet tomu, jak se probouzí jaro: V přírodě raší pupeny a stále více rostlin okouzluje nádherou svých květů. Inspirovány přírodou, stávají se květinové dekory trendem a přichází také do našich domovů. S jemnou dekorací LILIE pro koupací vany a smaltované extra ploché sprchové vaničky dodá KALDEWEI individuální akcenty každé koupelně.

Ve zdrženlivých tónech šedé se pnou lilie exkluzivního dekoru z povrchu ušlechtilé smaltované oceli: Pro koupací vany a smaltované extra ploché sprchové vaničky v barvách bílá a černá nabízí špičkový výrobce KALDEWEI vždy jedno provedení své dekorace LILIE. Estetický květinový vzor – navržený renomovaným designérským studiem Phoenix Design Stuttgart/Tokio – harmonicky ladí s nadčasovým designem smaltovaných výrobků KALDEWEI. Kdo chce svou koupelnu vyzdobit něčím zcela mimořádným, pro toho je tento kreativní designový prvek správnou volbou.

Umělecký dekor pro vybrané koupací vany a extra ploché sprchové vaničky

Organické tvarování dekorů dovoluje vany a extra ploché sprchové vaničky s dekorací LILIE dokonale kombinovat s přírodními podlahami ze dřeva, kamene nebo jednoduchých dlaždic. Květinový vzor je k dostání pro 14 vybraných modelů koupacích van KALDEWEI – mezi nimi Centro Duo a Asymmetric Duo – stejně jako pro smaltované sprchové vaničky instalované v úrovni podlahy Conoflat, Ladoplan, Superplan Plus, Superplan a Superplan XXL. Při výrobě se dekorace LILIE natrvalo vypaluje do smaltu KALDEWEI. Tím KALDEWEI zajišťuje stálost jemného dekoru a přináší každý den znovu jaro do koupelen.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

doc cz KALDEWEI PM Ornamentik
doc  |  7 MB
1 KALDEWEI Conoflat Alpinweiss mit Lilien Ornament
zip  |  2 MB
1b KALDEWEI Conoflat Alpinweiss mit Lilien Ornament
zip  |  2 MB
2 KALDEWEI Superplan Plus Schwarz mit Lilien Ornament
zip  |  547 KB
3 KALDEWEI Centro Duo Alpinweiss mit Lilien Ornament
zip  |  222 KB
< DIN A4
2 MB

Organické tvarování dekoru dovoluje smaltované extra ploché sprchové vaničky KALDEWEI s dekorací LILIE dokonale kombinovat s přírodními podlahami ze dřeva nebo kamene. Na obrázku: smaltovaná extra plochá sprchová vanička KALDEWEI Conoflat v bílé barvě s dekorací LILIE.

Source: © KALDEWEI  |  1b_KALDEWEI_Conoflat_Alpinweiss_mit_Lilien_Ornament.jpg

< DIN A4
751 KB

S dekorací LILIE pro smaltované extra ploché sprchové vaničky a koupací vany v barvích černá a bílá nabízí KALDEWEI zvláštní designové lákadlo pro Vaši koupelnu. Na obrázku: smaltovaná extra plochá sprchová vanička KALDEWEI Superplan v černé barvě s dekorací LILIE.

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI_Superplan_Plus_Schwarz_mit_Lilien_Ornament.jpg

< DIN A4
533 KB

Dekorace LILIE byla pro KALDEWEI navržena renomovaným designérským studiem Phoenix Design Stuttgart/Tokio a propůjčuje koupelně individuální, svěže jarní vzhled. Na obrázku: koupací vana KALDEWEI Centro Duo v bílé barvě s dekorací LILIE.

Source: © KALDEWEI  |  3_KALDEWEI_Centro_Duo_Alpinweiss_mit_Lilien_Ornament.jpg