(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

25hours Bikini Berlín sází na inovativní řešení koupelen KALDEWEI

Začátkem roku 2014 bude jedinečná metropole Berlín o atrakci bohatší: Skupina 25hours otevírá hotel v historickém komplexu budov Bikini Berlín, naproti berlínské zoologické zahradě. Pod vedením renomovaného architektonického studia Aislinger, známého svými pracemi v pověření de Sedeho, Foscariniho a Vitry, vzniká moderní hotel extra třídy. Hosté se mohou, jak je obvyklé u jiných 25hours destinací, těšit na design až do detailu. Umístěn mezi čilé náměstí Breitschneidplatz s pamětním kostelem a ulicí Kurfürstendamm, jakož i zoo, rozpíná 25hours Bikini Berlín působivě klenbu mezi pulsujícím velkoměstem a zelenou oázou. Pro koupelny 22 apartmánů se plánovací tým rozhodl pro výrazné inovativní produkty předního výrobce KALDEWEI. Vedle koupacích van - stálic - Classic Duo Oval Wide a Conoduo, které jsou vybaveny komfortními elektronickými armaturami, uvádí KALDEWEI se zvukovým systémem pro vany Sound Wave do koupelen 25hours Bikini Berlín perspektivní novinku. Hudba a jiné zvukové soubory se dají přes Bluetooth přehrávat ve vaně, která při přehrávání funguje jako rezonanční těleso. Tak se může host v 25hours Bikini Berlín do své hudby doslova ponořit.

V interview poskytuje Christoph Hoffmann, CEO/partner 25hours Hotel Company, pohled do historie vzniku nového 25hours Bikini Berlín.

Proč jste si vybrali jako místo pro Váš nový hotel komplex budov Bikini v Berlíně?
Christoph Hoffmann: „V zásadě chybí v portfoliu 25hours samozřejmě Berlín všeobecně. Obsadili jsme téměř všechna dobrá města životního stylu německy mluvícího prostoru, a tam nemůže hlavní město kultury a designu chybět. Během let jsme si prohlédli různá místa a věříme, že s Bikini v Berlíně jsme nalezli stálý maják. Poválečná architektura je estetická a historicky napínavá, a poloha na pomezí mezi pulsujícím náměstím Breitschneidplatz a zelenou oázou zoologické zahrady vytváří přirozené napětí, kterým je živena konstrukce našeho hotelu.“

Co pro Vás znamená optimální koupelna pro hotelový provoz – ve vztahu k hostovi a k provozovateli?
„Koupací vany používáme jen v malé části našich hotelových pokojů, když to prostor opravdu umožňuje a vana není překážkou, ale zážitkem. Hotelový pokoj je teprve poté opticky vnímán. Z tohoto důvodu se musí koupací vana vždy organicky začlenit do celkového designu. Kromě toho jsou pro hosta vypovídající vždy i struktury povrchů, kterých se dotýká holou kůží, jakož i jejich ergonomie. Z pohledu provozovatele hotelu hraje důležitou roli jednoduché čištění, mimoto nesmí být technické součásti a armatury příliš náročné na údržbu.“

Bylo i toto důležité pro Vaše rozhodování, použít v 25hours Bikini Berlín kvalitní produkty KALDEWEI?
„Společnost KALDEWEI je známá svou kvalitou, a produkty vyhovují našim vysokým požadavkům na design.“

Heslo „digitální koupelna“ – proč se 25hours Bikini Berlín rozhodl pro montáž koupelnového zvukového systému KALDEWEI Sound Wave a elektronické armatury KALDEWEI Comfort Select?
„V zásadě jsme při vývoji hotelu spíše opatrní v zacházení s technikou, neboť hotelový host v běžném případě stráví v pokoji jen jeden až dva dny a nemá čas zvykat si na nové nebo neznámé technické hračky. Se zvukovým systémem KALDEWEI Sound Wawe a armaturou Comfort Select je dosaženo především Wow-efektu. První pokusy z naší strany také potvrdily, že vestavby jsou jednoduché a srozumitelné na použití. Test v praxi nás ještě čeká: samozřejmě se i já ještě naložím do plné vany, pro vyzkoušení kvality zvuku!“

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

doc cz PM KALDEWEI Interview 25hours Christoph Hoffmann
doc  |  3 MB
zip press 25hours Bikini Berlin pics only
zip  |  87 MB
DIN A4
5 MB

Christoph Hoffmann se těší z vydařené symbiózy 25hours Bikini Berlín a KALDEWEI.

Source: © 25hours Bikini Berlin  |  press_02_25hours_Bikini_Berlin.jpg

< DIN A4
5 MB

Začátkem roku 2014 otevře 25hours Hotel pobočku v historickém komplexu budov Bikini Berlín.

Source: Ronald Frommann  |  press_01_25hours_Bikini_Berlin.jpg

DIN A4
4 MB

Ve 22 apartmánech 25hours Bikini Berlín budou použity kvalitní koupací vany KALDEWEI s nejnovější výbavou. Elektronická armatura Comfort Select jakož i nový koupelnový zvukový systém Soud Wave hrají v hotelu hudbu budoucnosti.

Source: © 25hours Bikini Berlin  |  press_03_25hours_Bikini_Berlin.jpg

> DIN A4
3 MB

Elektronická armatura Comfort Select a inovativní koupelnový zvukový systém Sound Wave rozšíří komfort ve 22 apartmánech designového hotelu 25hours Bikini v Berlíně. Se Soud Wave se dají hudba a jiné zvukové soubory přehrávat přes Bluetooth ve vaně, která při přehrávání funguje jako rezonanční těleso. Přes ovládací panel Comfort Select je možné nastavit pohodlně teplotu vody stiskem prstu a také digitálně řídit přítok i odtok vody.

Source: © 25hours Bikini Berlin  |  press_04_25hours_Bikini_Berlin.jpg