(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

KALDEWEI Secure Plus – pro bezpečný zážitek ze sprchování

S KALDEWEI Secure Plus otevírá společnost Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG z Ahlenu novou kapitolu úpravy povrchů. Špičkový výrobce poprvé nabízí kompletně celoplošnou a téměř neviditelnou protiskluzovou úpravu povrchu pro smaltované extra ploché sprchové vaničky ze smaltované oceli KALDEWEI.  KALDEWEI Secure Plus nabízí jistotu na nejvyšší úrovni – a nechává za sebe mluvit design extra ploché sprchové vaničky.

Moderní koupelny nejsou dnes navrhovány jen z hlediska funkčnosti, ale jejich úkolem je také splňovat všechny požadavky na estetiku a design. Důležité je mimo jiné jejich individuální přizpůsobení nejrůznějším lidským životním situacím. Smaltované extra ploché sprchové vaničky vyrobené ve dvanácti exkluzivních matných barvách z kolekce Coordinated Colours se dají zušlechtit světovou novinkou KALDEWEI Secure Plus - téměř neviditelnou, ale hmatatelnou protiskluzovou povrchovou vrstvou, která optimalizuje stabilitu stání. Extra plochá sprchová vanička v úrovni podlahy s KALDEWEI Secure Plus tak nabízí kromě předností v oblasti komfortu a absence bariér také záruku estetiky v koupelně orientované na design.

Stylové a bezpečné sprchování se Secure Plus
Povrchová vrstva Secure Plus se natrvalo vypálí do celé sprchové vaničky z hodnotné smaltované oceli KALDEWEI. Vzniká tak rovnoměrný povrch materiálu, který po celé ploše trvale zajišťuje bezpečnou chůzi a stabilní stání. Díky celoplošnému smaltování není protiskluzový efekt téměř viditelný.

Na kvalitu výrobků KALDEWEI se můžete spolehnout: Smaltované extra ploché sprchové vaničky v úrovni podlahy s povrchem KALDEWEI Secure Plus přesvědčují nejenom opticky a z hlediska bezpečnosti, ale také vynikajícími materiálovými a hygienickými vlastnostmi smaltované oceli KALDEWEI: Ušlechtilý materiál má velmi dlouhou životnost, je robustní a snadno se čistí. Na povrchu bez pórů nevznikají i při dlouholetém používání ani mikroskopicky malé škrábance, takže nečistoty a bakterie nemají žádnou šanci se usadit – sprchování je tak bezpečné ve všech ohledech, a to nejenom v soukromých koupelnách. Díky mnoha přednostem smaltované oceli KALDEWEI jsou smaltované extra ploché sprchové vaničky s KALDEWEI Secure Plus rovněž spolehlivou volbou pro koupelny s obzvláště vysokými nároky na bezpečnost, hygienu a snadnou péči, jako jsou například hotely, nemocnice a domovy důchodců.

Inovace a kvalita – s jistotou
Světovou novinkou KALDEWEI Secure Plus výrobce znovu podtrhuje svou materiálovou kompetentnost, pokud jde o smaltovanou ocel. Neustálé zdokonalování jedinečného materiálu je součástí sebeinterpretace firmy KALDEWEI jako průkopníka koupelnové kultury. V centru zájmu přitom stojí zejména protiskluzové úpravy povrchu, pro které bude KALDEWEI v budoucnu nabízet tři varianty řešení přizpůsobené individuálním nárokům – smaltování antislip a celoplošný antislip a nový KALDEWEI Secure Plus.

TÜV Rheinland potvrzuje výrobku Secure Plus od KALDEWEI protiskluzové vlastnosti podle klasifikačního stupně B pro mokré prostory pro chůzi na boso (DIN 51097) a kvalifikační stupeň R10 pro protiskluzové vlastnosti v pracovních prostorách se zvýšeným nebezpečím uklouznutí (DIN 51130). Protiskluzovou povrchovou vrstvu KALDEWEI Secure Plus je možné dodat na smaltovaných extra plochých sprchových vaničkách v úrovni podlahy sérií Conoflat, Superplan, Superplan Plus a Xetis ve všech barvách z kolekce Coordinated Coulours.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
doc  |  1 MB
Všechny obrázky
zip  |  5 MB
< DIN A4
3 MB
DIN A4
2 MB