(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Symbióza alpské architektury a stylové elegance

Ahlen, leden 2014 – vysoké horské vrcholy, hluboké propasti, hučící vodopády a průzračná jezera: Hotel The Chedi, harmonicky posazený v impozantní švýcarské horské krajině, spojuje rafinovaným způsobem tradici a moderní trendy.  Architektura hotelu, inspirovaná půvabem švýcarských grandhotelů a horských chat, napodobuje tradiční alpský styl. Přírodní materiály jako přírodní kámen, leštěné dřevo a jemná kůže spolu s asijskými akcenty představují hlavní filozofii designu luxusního pětihvězdičkového hotelu, který byl slavnostně otevřen 20. prosince 2013. Pokud jde o koupelny, sází The Chedi na volně stojící koupací vany Centro Duo Oval, Kusatsu Pool, inspirovanou japonskou kulturou, a světovou novinku Conopool z vysoce kvalitní smaltované oceli KALDEWEI.

Živá tradice, kombinovaná s nadčasovým luxusem

Venkovní fasáda The Chedi z domácího alpského dřeva upoutává jako odkaz na okolní přírodní krásy. Přírodní materiály a teplé barevné tóny, měkké kožené pohovky a křesla s kožešinovými dekami, velká panoramatická okna a otevřená ohniště propůjčují velkorysým, až pět metrů vysokým vnitřním prostorám útulnou atmosféru. Kombinace s asijskými detaily v interiéru, jako je například bronz z Bali, vytváří zdařilou symbiózu živé tradice a nadčasového luxusu. Architektonické ztvárnění je z pera návrháře Jeana-Michela Gathy z architektonického ateliéru Denniston Architects se sídlem v Kuala Lumpuru v Malajsii, specialisty na luxusní resorty po celém světě. „Když jsme začínali pracovat na designu The Chedi, určili jsme si základní princip: vytvořit harmonické spojení interiéru a krajiny. Vyvinuli jsme inovativní a vysoce moderní designové prvky a zároveň jsme zachovali alpský půvab hotelu s jeho hlubokými kořeny v přírodě," vysvětluje Jean-Michel Gathy.

Volně stojící vany KALDEWEI jako designové atrakce

Stejně jedinečných jako horská krajina je také 104 prostorných, 50 až 100 čtverečních metrů velkých pokojů hotelu The Chedi. Vysoké nároky na design se odrážejí zejména v koupelnách, kde se prezentují volně stojící vany KALDEWEI Centro Duo Oval. „Filozofie designu The Chedi spojuje stylové pojetí, prvotřídní kvalitu a živou tradici. Pro nás je důležité, že má každý prvek vybavení hodnotu, jež je nezávislá na módních trendech. Ztělesnění těchto vlastností v koupelně pro nás představuje značka KALDEWEI. Luxusní dlouhodobá životnost a zjevná, ušlechtilá kvalita materiálu vysoce kvalitní smaltované oceli KALDEWEI nás okamžitě přesvědčily o tom, že KALDEWEI je ideálním partnerem pro realizaci exkluzivního vybavení našich koupelen,“ zdůrazňuje Alain Bachmann, generální manažer The Chedi. Čtyři další pokoje byly vybaveny vanou KALDEWEI Kusatsu Pool. V tomto modelu, který vychází z japonské kultury koupání, mohou hosté pohodlně sedět a mít tak celé tělo potopené ve vodě.

The Chedi sází na světovou novinku Conopool z dílny KALDEWEI

V prostoru lázní hotelu The Chedi prezentuje KALDEWEI světovou novinku – velkoryse dimenzovanou vanu Conopool.  Kromě toho si mohou také hosté luxusních apartmá užívat předností koupacích van Conopool s vířivým systémem Vivo Turbo, individuálně přizpůsobených přáním zákazníků. Speciálně pro tento projekt v Andermattu byly v závodě KALDEWEI vyrobeny největší vířivé vany na světě ze smaltované oceli KALDEWEI o rozměru 195 x 145 cm. 

KALDEWEI je světově známá svými vysokými nároky na design a kvalitu. Všechny koupací vany, sprchové vaničky a smaltované extra ploché sprchové vaničky jsou vyrobeny z hodnotné smaltované oceli KALDEWEI. Tento materiál je natolik odolný, že na jeho povrchu nejsou ani při každodenním použití vidět žádné stopy po používání. Svůj příslib kvality podtrhuje KALDEWEI 30letou zárukou na materiál. Značka KALDEWEI tak nabízí pro hotelnictví a investory nejenom estetická, ale také trvale bezpečná výrobková řešení.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

doc cz PM The Chedi Andermatt
doc  |  3 MB
zip The Chedi Andermatt pics only
zip  |  59 MB
< DIN A4
4 MB

Harmonicky položený v impozantní švýcarské krajině, spojuje hotel The Chedi rafinovaným způsobem tradici a moderní trendy. Architektura hotelu, inspirovaná půvabem švýcarských grandhotelů a horských chat, napodobuje tradiční alpský styl.

Source: © Reto Guntli  |  press_The_Chedi_Andermatt_01.jpg

< DIN A4
4 MB

Přírodní materiály a teplé barevné tóny, měkké kožené pohovky s kožešinovými dekami a otevřená ohniště propůjčují velkorysým, až pět metrů vysokým vnitřním prostorám The Chedi útulnou atmosféru.

Source: Copyright note: Reto Guntli  |  press_The_Chedi_Andermatt_02.jpg

< DIN A4
4 MB

Vysoké nároky na design hotelu The Chedi jsou zřejmé zejména v koupelnách při pohledu na volně stojící vany KALDEWEI Centro Duo Oval. Autorem designu je slavné designérské studio Sottsass Associati z Milána, vyrobeny jsou z hodnotné smaltované oceli KALDEWEI. Tento materiál je natolik odolný, že na jeho povrchu nejsou ani při každodenním použití vidět žádné stopy po používání. Svůj příslib kvality podtrhuje KALDEWEI 30letou zárukou na materiál.

Source: Copyright note: Reto Guntli  |  press_The_Chedi_Andermatt_03.jpg

< DIN A4
6 MB

V prostorách lázní a v luxusních apartmá se představuje světová novinka od KALDEWEI: Díky svým velkorysým rozměrům zaručuje Conopool s vířivým systémem Vivo Turbo požitek z koupání na nejvyšší úrovni.

Source: Copyright note: Reto Guntli  |  press_The_Chedi_Andermatt_4.1.jpg

< DIN A4
4 MB

Alain Bachmann, generální manažer The Chedi: „Luxusní dlouhodobá životnost a zjevná, ušlechtilá kvalita materiálu vysoce kvalitní smaltované oceli KALDEWEI nás okamžitě přesvědčily o tom, že KALDEWEI je ideálním partnerem pro realizaci exkluzivního vybavení našich koupelen.“

Source: Copyright note: Reto Guntli  |  press_The_Chedi_Andermatt_4.2.jpg

< DIN A4
3 MB