(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Sprchování v úrovni podlahy s KALDEWEI: jednoduché, ploché a flexibilní

Ahlen, březen 2015. – Pokud jde o flexibilní, plochou a jednoduchou montáž sprchových vaniček v úrovni podlahy, je KALDEWEI správně zvoleným partnerem. Na letošním veletrhu ISH prezentuje specialista na sprchování v úrovni podlahy celou šíři svých kompletních systémů – mezi nimi 35 doplňkových rozměrů smaltované extra ploché sprchové vaničky Scona. Mimoto KALDEWEI poprvé představuje ultra plochou odtokovou soupravu KA 90, díky níž lze instalovat sprchové vaničky v úrovni podlahy s montážní výškou pouhých 60 milimetrů. KALDEWEI tak působivě ukazuje, že extra ploché sprchové vaničky lze instalovat dokonce plošeji než známé odtokové žlaby nebo podlahové vpusti pro dlážděné sprchy.

Flexibilita bez hranic při plánování koupelny
S deseti produktovými řadami, 57 různými rozměry a více než 50 000 variantami je KALDEWEI ideálním partnerem pro realizaci sprch v úrovni podlahy. Například extra plochá sprchová vanička Scona představuje flexibilní řešení sprchy pro nejrůznější prostorové požadavky, ať již jde o renovaci nebo stavbu nové koupelny. Kromě moderního designu a skvělé kvality materiálu přesvědčuje smaltovaná extra plochá sprchová vanička mimořádně atraktivním poměrem ceny a výkonu. U příležitosti ISH 2015 rozšiřuje KALDEWEI úspěšnou řadu modelů Scona o dalších 35 rozměrů.

Plochý, plošší, KALDEWEI
Pro extra ploché sprchové vaničky v úrovni podlahy ze smaltované oceli KALDEWEI nehovoří jen jejich všestrannost. Právě v porovnání se sprchovými žlaby a dlažbami se vyznačují mimořádně plochou instalací. S novou odtokovou soupravou KA 90 nyní KALDEWEI umožňuje extrémně plochou instalaci sprchových vaniček v úrovni podlahy, protože díky KA 90 lze dosáhnout  montážní výšky pouhých 60 milimetrů – což je opravdové plus zejména při rekonstrukcích. Ve čtyřech různých provedeních a univerzálně kombinovatelná se všemi smaltovanými extra plochými sprchovými vaničkami s odtokem 90 mm, jako je například Scona, Superplan a Superplan XXL, vyhoví KA 90 v každé montážní situaci.

Jednoduchá montáž se systémem
Díky dokonale vyladěnému kompletnímu systému od KALDEWEI lze smaltované extra ploché sprchové vaničky v úrovni podlahy nainstalovat v několika málo krocích. Systémová řešení KALDEWEI, jejichž součástí je extra plochá sprchová vanička, montážní systém a odtoková souprava, jsou extrémně stabilní, odolávají mnoho let  i vysoké zátěži a poskytují rozsáhlou ochranu proti provlhnutí i hluku.

Velkorysá nabídka rozměrů, minimální montážní výšky i jednoduchá a rychlá instalace dělá z KALDEWEI ideálního partnera pro sprchy v úrovni podlahy.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG.

3 KALDEWEI PR Floor level showering CZ
doc  |  3 MB
3 KALDEWEI PR Floor level showering
zip  |  15 MB
< DIN A4
3 MB

Flexibilní: Díky více než 50 000 variantám nabízí KALDEWEI maximální flexibilitu pro individuální ztvárnění koupelny. Extra ploché sprchové vaničky v úrovni podlahy ze smaltované oceli KALDEWEI přesvědčují nejenom 58 rozměry, ale také velkou mnohotvárností designu a barev, stejně jako komfortním doplňkovým vybavením. Na obrázku: KALDEWEI Xetis v javorové hnědé matné.

Source: © KALDEWEI  |  3_1_KAL_Xetis.jpg

< DIN A4
1 MB

Ploché: Díky novým montážním systémům lze extra ploché sprchové vaničky KALDEWEI zabudovat obzvláště ploše. Na ISH 2015 prezentuje KALDEWEI nejenom 35 dalších rozměrů smaltované extra ploché sprchové vaničky Scona, ale také novou odtokovou soupravu KA 90.

Source: © KALDEWEI  |  3_2_KAL_Scona.jpg

< DIN A4
261 KB

Sodtokovou soupravou KA 90 lze dosáhnout montážní výšky pouhých 60 milimetrů.

Source: © KALDEWEI  |  3_3_KAL_KA_90.jpg

< DIN A4
3 MB

Jednoduché: Díky snadno montovatelným systémovým řešením lze extra ploché sprchové vaničky v úrovni podlahy ze smaltované oceli KALDEWEI instalovat jen v několika málo krocích.

Source: © KALDEWEI  |  3_4_KAL_ESR_II.jpg