(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Ultra plochý KA 90: pouhých 61 cm stavební výšky pro sprchy v úrovni podlahy

Ahlen, květen 2015. – S ultra plochým KA 90 nabízí KALDEWEI extrémně plochý odtokový systém pro sprchy v úrovni podlahy. Nová generace patentovaných odtokových souprav KALDEWEI se vyznačuje svou nízkou konstrukční výškou pouhých 61 milimetrů, což ji dokonale předurčuje k montáži ve spojení se smaltovanými extra plochými sprchovými vaničkami v úrovni podlahy. To je přednost, která přesvědčí zejména při renovaci koupelny. Na výběr jsou celkem čtyři nové soupravy, které vyřeší téměř každou montážní situaci.

KA 90 obstojí v jakémkoliv srovnání s běžnými žlabovými odtokovými systémy.  Stavební výška ultraplochého KA 90 činí pouhých 61 milimetrů. Dokonce i při montáži podle normy s výškou  zápachové uzavírky 50 milimetrů si KA 90 vystačí jen s 81 milimetry stavební výšky, a je tak téměř o dva centimetry plošší než běžné odtokové systémy pro dlážděné sprchy. Kromě nízké konstrukční výšky sbírá KA 90 body navíc také za svůj vysoký odtokový výkon, který je dle typu modelu v rozmezí od 0,8 do 1,4 litrů za sekundu, a zajišťuje tak plynulý odtok vody.

Mnoho výhod pro instalatéry
Nový odtokový systém KA 90 od KALDEWEI skýtá instalatérům mnoho nových výhod, jako je kromě obzvláště malých stavebních výšek také podstatně flexibilnější plánování koupelen díky individuálnímu umístění smaltovaných sprch v prostoru.

Díky možnosti kombinace odtokové soupravy, smaltované extra ploché sprchové vaničky, montážního systému, protihlukového a izolačního systému se do rukou instalatéra dostává kompletní systém KALDEWEI, jehož všechny součásti pocházejí od téhož výrobce a garantují tak ziskovou zakázku pro celé řešení sprchy. Vzájemně dokonale sladěné komponenty zaručují jednoduchou a rychlou montáž u zákazníka. Další výbava, jako je například úprava povrchu pro snadnou údržbu KALDEWEI Perl-Effekt, protiskluzová úprava KALDEWEI Secure Plus nebo KALDEWEI Antislip a zvláštní kolekce barev, nabízí instalatérovi – specialistovi atraktivní šance na další obrat.

Již na ISH ve Frankfurtu se odborné publikum mohlo přesvědčit o jedinečných přednostech nových odtokových souprav KA 90, které lze kombinovat se všemi staršími smaltovanými extra plochými sprchovými vaničkami od KALDEWEI s 90 mm odtokem. Výjimečná, požadavkům instalatérů a zákazníků optimálně přizpůsobená řešení sprch, posouvají KALDEWEI do role dokonalého a spolehlivého partnera pro realizaci sprch v úrovni podlahy.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

KALDEWEI PR KA 90 CZ
doc  |  1 MB
KALDEWEI PR KA 90 cmyk
zip  |  8 MB
< DIN A4
3 MB

Sbírá body zejména při sanaci koupelen: Díky spojení smaltované extra ploché sprchové vaničky Scona a odtokové soupravy KA 90 dnes může KALDEWEI nabídnout ultra ploché řešení pro sprchy v úrovni podlahy.

Source: © KALDEWEI  |  1_KALDEWEI_Scona.jpg

DIN A4
2 MB

Nízka stavební výška ultra plochého KA 90, které činí pouhých 61 milimetrů, umožňuje větší flexibilitu při umísťování smaltovaných extra plochých sprchových vaniček v koupelně, a je tak výhodná zejména při renovaci.

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI_Scona.jpg

DIN A4
900 KB

Nová generace patentovaných odtokových souprav KALDEWEI je ultra plochá a přesvědčuje extrémně malou stavební výškou: ta je u ultra plochého KA 90 pouhých 61 milimetrů – to je o 20 milimetrů méně, než je tomu u běžných žlabových systémů.

Source: © KALDEWEI  |  3_KALDEWEI_KA_90.jpg

DIN A4
5 MB

Že jsou sprchy v úrovni podlahy od KALDEWEI s KA 90 o dost plošší než běžné žlabové systémy, efektně předvedl špičkový výrobce na veletrhu ISH 2015. Odborné publikum z řad řemeslníků a návrhářů koupelen se při přímém porovnání jednotlivých variant řešení přesvědčilo o přednostech KA 90.

Source: © KALDEWEI/BECKER LACOUR  |  4_KALDEWEI_ISH_2015.jpg