(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

KALDEWEI Skin Touch: Zážitek z koupání s efektem živé vody

Ahlen, březen 2015. – Přední výrobce KALDEWEI představuje na veletrhu ISH 2015 senzaci v oblasti koupelnové kultury: KALDEWEI Skin Touch umožňuje opojný kosmetický zážitek z koupání s omlazujícími účinky. Světová novinka pro koupací vany ze smaltované oceli má revitalizující efekt a slibuje znatelně hladší, sametově jemnou pokožku. 

 

Koupelna se již dlouhou dobu etabluje jako wellnessová oáza, a to jak v hotelích, tak doma. Zvláště pak koupací vana je považována za synonymum relaxace a regenerace. Jako první výrobce na světě nabízí KALDEWEI pro své vany z ušlechtilé smaltované oceli systém, díky němuž se koupel mění v jedinečný relaxační zážitek s kosmetickými účinky na pokožku: Skin Touch jedinečným způsobem spojuje intenzivní uvolnění a luxusní hloubkovou péči. Nejjemnější vzduchové bublinky stimulují kožní buňky. Díky přírodní síle kyslíku ve vodě působí KALDEWEI Skin Touch jako živá voda a pokožka je díky jeho účinkům po koupeli jemnější a hladší. Výsledkem je pocit sametově jemné, mladší pokožky, který citelně přetrvává i po koupeli. 

 

Pro revoluční zkrášlovací efekt obohacuje KALDEWEI Skin Touch vodu jemnými vzduchovými bublinkami, které jsou 100krát menší než vzduchové bubliny běžných vířivých systémů. Proudící vzduchové bublinky připomínají jemné koupací mléko, které je rovnoměrně rozptýleno ve vaně. Bublinky se starají o to, aby i bez koupelových přísad byla pokožka na dotek sametově měkká a hebká. Tak vypadá požitek z koupele nové dimenze, koupele s ozdravným efektem.

 

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

7 KALDEWEI PR Skin Touch CZ
doc  |  2 MB
7 KALDEWEI PR Skin Touch
zip  |  6 MB
> DIN A4
2 MB

KALDEWEI Skin Touch rozšiřuje koupel ve vaně o zcela nový rozměr hloubkové relaxace a péče: Nejjemnější vzduchové bublinky revitalizují kožní buňky díky přírodní síle kyslíku a vytvářejí tak opojný efekt živé vody. Pokožka je na dotek výrazně jemnější a hladší.

Source: © KALDEWEI  |  7_3_KAL_Skin_Touch.jpg

> DIN A4
3 MB
> DIN A4
1 MB