(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Jaký jste typ, pokud jde o koupání?

Ahlen, srpen 2015. – Pryč jsou doby, kdy koupelna sloužila jen k tělesné očistě. Dnes si majitelé domů a bytů koupelny zařizují jako osobní wellnessový prostor, který láká k delšímu pobytu. Tudíž i koupací vana postupuje při zařizování koupelen na stále vyšší příčku. Stručná typologie koupání ukazuje, že vhodné produktové řešení existuje pro každý typ koupajících se.

Mořská víla: koupání pro krásu
Při relaxační koupeli ve vaně děláme dobře tělu i duši: mořská víla oslavuje koupelnu jako vydatný wellnessový program a neustále hledá nejnovější zkrášlovatele. Skin Touch, senzace ve věcech krásy u KALDEWEI, je pro tento typ koupajících se přesně tím správným: systém využívá vitalizujících účinků přirozeného kyslíku a umožňuje tak nedostižný zážitek z koupání s kosmetickými účinky. Do koupelové vody proudí mikrojemné vzduchové bublinky, které se postarají o okamžitě citelný omlazovací efekt: Kůže je již po jediné koupeli vláčnější, hladší a působí mlaději. Skin Touch od KALDEWEI tak rozšiřuje koupání ve vaně o zcela nový rozměr hlubokého uvolnění a péče.

Fitkař: koupání pro regeneraci
Fitkaři velmi leží na srdci jeho zdraví; koupe se proto, aby své tělo při známkách únavy zregeneroval. Po sportu si například užívá relaxační vířivky, protože jsou mu známy zvláštní regenerační účinky masážních proudů vody se vzduchem: uvolňuje se napětí a předchází se tak svalové horečce. Pro tento individuální wellnessový program nabízí KALDEWEI sedm různých vířivých systémů v kombinaci s vanami ze smaltované oceli KALDEWEI. Fitkař se rád koupe, i když mu hrozí nachlazení: teplo vody v kombinaci s koupelovou přísadou (například eukalyptovou nebo tymiánovou) jsou totiž pro zdraví učiněným dobrodiním. Koupací vana ze smaltované oceli KALDEWEI je díky povrchu bez pórů v mžiku vyčištěná.

Individualista: koupání jako oddechový čas
Utéci všednosti a načerpat novou energii: pro individualistu je koupací vana útočištěm. Blahodárná koupel je pro něj oddechem od zaměstnání, od stresujícího dne a od každodenních povinností. Pro individualisty, kteří chtějí svůj čas pro sebe a proto se rádi koupou sami, je správnou volbou jednomístná koupací vana Meisterstück Emerso. Pro relaxační koupel ve dvou nabízejí nejvyšší komfort koupací vany Duo od KALDEWEI: přesvědčí nás nejen svým velkorysým vnitřním prostorem s ergonomickým zkosením pro záda, ale i krytem odtoku a přepadu, umístěnými na středu.

Technický nadšenec: koupání násobené faktorem zábavy
Technickému nadšenci nestačí obyčejné koupání ve vaně. Miluje technické zvláštnosti, které se snadno ovládají a dělají z koupání zvláštní událost. Podle tohoto kréda KALDEWEI vyvinul elektronickou vanovou armaturu Comfort Select a koupelnový audiosystém Sound Wave. S Comfort Select se napouštění a vypouštění vody a její teplota a řízení sprchovacích nebo koupacích funkcí regulují jedním prostým ťuknutím prstem. Sound Wave umožňuje reprodukci hudby nad vanou ze smartphonu, tabletu nebo jiného bluetooth přístroje naprosto bez reproduktoru: systém je skrytý pod panelem vany a dělá z ní jedno jedinečné hudební těleso.

Ať již jakýkoliv typ koupajících se: KALDEWEI svými koupacími vanami ze smaltované oceli nabízí perfektní produktové řešení pro každého.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

KALDEWEI PR bathing types CZ
doc  |  5 MB
KALDEWEI PR Badetypen
zip  |  8 MB
< DIN A4
3 MB

KALDEWEI Conopool s Vivo Turbo. Pro individuální wellnessový program po sportu KALDEWEI nabízí sedm různých vířivých systémů v kombinaci s vanami ze smaltované oceli KALDEWEI, které vyhovují nejvyšším nárokům na komfort, bezpečnost a hygienu. Například KALDEWEI Conopool s Vivo Turbo svými zvláště velkorysými rozměry zaručuje koupelový požitek extra třídy.

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI_Conopool.jpg

> DIN A4
2 MB

KALDEWEI Conoduo se Skin Touch. Koupání pro krásu: KALDEWEI Skin Touch proměňuje koupací vanu ve studnu mládí: přírodní síla kyslíku ve formě mikrojemných vzduchových bublinek vitalizuje kožní buňky, kůže zvláčňuje, vyhlazuje se a působí mlaději. Skin Touch je k dostání pro většinu z přibližně 200 koupacích van KALDEWEI.

Source: © KALDEWEI  |  1_KALDEWEI_Skin_Touch.jpg

< DIN A4
1 MB

koupací vana Meisterstück Emerso. Stáhnout se do soukromí a relaxovat: jednomístná koupací vana Meisterstück Emerso od KALDEWEI je perfektním místem, kam se skrýt po dni plném stresu. Tento volně stojící model zaručuje nejvyšší koupelový komfort a padne vám do oka svým estetickým vzhledem.

Source: © KALDEWEI  |  3_KALDEWEI_Meisterstueck_Emerso.jpg

< DIN A4
2 MB

Meisterstück Asymmetric Duo s KALDEWEI Sound Wave. Zážitek udělá z koupelny KALDEWEI Sound Wave: tento systém nepotřebuje reproduktor – vana sama je rezonančním tělesem a umožňuje ponořit se do své zamilované hudby. Sound Wave lze kombinovat se všemi modely van KALDEWEI.

Source: © KALDEWEI  |  4_KALDEWEI_Sound_Wave.jpg