(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Jaký jste typ, pokud jde o sprchování?

Ahlen, duben 2014. – Mnohé v životě je otázkou typu. Ať již jde o volbu každodenního outfitu, anebo výběr zařízení do svého domova. Právě moderní prostorové uspořádání dnes otevírá dostatek možností k uvedení funkčnosti do souladu s vlastními potřebami a zálibami. Také koupelnu lze individuálně realizovat ve shodě s požadavky běžného dne, rodinnou situací a estetickými požadavky. Čím přesně se různé typy uživatelů od sebe liší a která ze sprchových vaniček se ke komu více hodí, Vám prozradí krátká typologie sprchování.

Sprchující se požitkář: chce harmonicky strávit oddechový čas
Ten, kdo si chce dopřát trochu více a zregenerovat své tělo, užívá si rád horké sprchy také o několik minut déle. Pro typ požitkář je koupelna osobním místem pro relaxaci. Stylové a otevřené pojetí prostoru pro ně přitom hraje stejně důležitou roli jako komfort, moderní design, kvalitní materiály a harmonické řešení barev. Smaltované extra ploché sprchové vaničky od KALDEWEI v přírodních matných barvách kolekce Coordinated Colours jsou pro typpožitkář tou nejlepší volbou: Sprchové vaničky v úrovni podlahy jako KALDEWEI Conoflat lze totiž vkusně kombinovat s okolním povrchem a ve dvanácti přírodních barevných tónech jako je lasturová krémová matná, ústřicová šedá matná nebo lávová černá matná vytváří v koupelně obzvláště příjemnou atmosféru.

Uspěchaný sprchující se: koupelna jako přestupní stanice
Krátká „provozní“ zastávka před prací nebo po sportu: Pro osvěžení či krátké osprchování skočí typ uspěchaný rád pod sprchu i několikrát za den. Na dlouhý pobyt v koupelně mu většinou nezbývá čas. Uspěchaní svou koupelnu využívají spíše z funkčního hlediska, proto upřednostňují snadno udržovatelné materiály s dlouhou životností. Pro tento typ se díky svým materiálovým vlastnostem a zvláštním designovým rysům – namísto odtoku v ploše má odtok integrovaný ve stěně – nejlépe hodí extra plochá sprchová vanička v úrovni podlahy Xetis ze smaltované oceli KALDEWEI. Pro obzvláště uspěchané uživatele opatřuje přední výrobce KALDEWEI smaltované extra ploché sprchové vaničky na přání Perl-Effektem. Tato úprava povrchu se stará o to, aby voda velmi rychle ze sprchy odtékala a při svém odtékání odnášela špínu a vápenité částice. Díky svému povrchu bez pórů extra plochá sprchová vanička velmi rychle schne a zůstává i několik desítek let krásná – s 30letou zárukou.

Rodinný sprchující se: velká volnost pohybu pro všechny věkové kategorie
V mnoha domácnostech používá koupelnu hned několik generací současně. Tady jsou doma rodinní sprchující se. Smaltované extra ploché sprchové vaničky od KALDEWEI sbírají u tohoto typu uživatelů body svými velkorysými rozměry. KALDEWEI Superplan Plus je k dostání dokonce ve velikosti 150 x 150 cm. Společné sprchování s potomky je v takovém prostoru dětskou hrou. Další plusový bod: Všechny sprchové vaničky v úrovni podlahy od KALDEWEI lze opatřit různými protiskluzovými úpravami povrchu, jako je například KALDEWEI Secure Plus. Ta přináší stabilitu v mokré zóně uživatelům každého věku. A když přijedou na víkend na návštěvu prarodiče, dokáží ocenit komfortní a bezprahový přístup do sprchy.

Ať již sprchující se požitkář, uspěchaný nebo rodinný: KALDEWEI má díky svým smaltovaným extra plochým sprchovým vaničkám připraveno optimální řešení pro každého.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

cz PM Shower Type
doc  |  974 KB
zip Shower Type pics only
zip  |  9 MB
< DIN A4
2 MB

Sprchující se požitkáři si v koupelně vědomě užívají oddechu od všedního dne. Při utváření prostoru koupelny jdou u nich ruku v ruce design a komfort. Smaltované extra ploché sprchové vaničky v barvách kolekce KALDEWEI Coordinated Colours lze harmonicky barevně sladit s okolním povrchem, čímž pro požitkáře vytváří příjemnou a uvolňující atmosféru.

Source: © KALDEWEI  |  press_01_Duschtyp_Der_Genussduscher.jpg

> DIN A4
4 MB

U uspěchaného sprchujícího se je vše v koupelně otázkou koordinace času. Od krátkého osvěžení pod sprchou až po následné vyčištění sprchy probíhá vše ve sportovním tempu. Jako funkcionalistický typ proto tento uživatel v koupelně upřednostňuje snadno udržovatelné materiály jako je smaltovaná ocel KALDEWEI.

Source: Copyright: 2013 Schembecker Fotodesign  |  press_02_Duschtyp_Der_Schnellduscher.jpg

< DIN A4
1 MB

Smaltované extra ploché sprchové vaničky od KALDEWEI sbírají u rodinného sprchujícího se body svými velkorysými rozměry. Kromě toho nemohou odolnému povrchu ze smaltované oceli po odpoledni stráveném na dětském hřišti ublížit ani dětské nohy plné písku. Další výhoda: Sprchové vaničky v úrovni podlahy od špičkového výrobce lze opatřit protiskluzovou úpravou povrchu. To přináší stabilitu v mokré zóně uživatelům v každém věku.

Source: © KALDEWEI  |  press_03_Duschtyp_Der_Familienduscher.jpg