(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

KALDEWEI zařizuje Schloss Elmau Retreat mistrovskými kousky

Ahlen, květen 2015. – Světově proslulý hotel Elmau v bavorských Alpách se rozrostl o „Schloss Elmau Retreat – Luxury Suites & Spa“. 5hvězdičkový superior hotel rozšířilo 47 velkorysých apartmá. Na hosty čeká v koupelnách skutečný zlatý hřeb: Schloss Elmau Retreat je prvním hotelem na světě, kde se můžete vykoupat ve vanách KALDEWEI Meisterstück, jejichž moderní ztvárnění bylo již několikrát vyznamenáno. Koupací vany se smaltovaným panelem nabízejí, ať již jako volně stojící nebo jako rohové varianty s dvoustranným panelem, nejvyšší míru komfortu a výjimečného designu – a to 100procentně z hodnotné smaltované oceli KALDEWEI. O mimořádné kvalitě KALDEWEI se budou moci osobně přesvědčit také hlavy států na svém setkání summit G7, které se na začátku června uskuteční v nově postaveném hotelu Schloss Elmau Retreat.

Jméno hotelu „Schloss Elmau“ je synonymem jedinečného zážitku: Vyvážená kombinace luxusu a komfortu, lázní i kulturních a kulinářských zážitků, spojená s náročnou architekturou, vytváří v tomto na výsost tradičním zámeckém hotelu harmonické spojení relaxace a inspirace. Ne náhodou byl člen „Leading Hotels of the World“ opakovaně označen za jeden z nejlepších hotelů na světě.

V poklidném bočním údolí a s neobyčejným výhledem na scenérii hor nyní otevřel Schloss Elmau další budovu, čímž od nynějška nabízí dva pětihvězdičkové hotely v jednom. Hosty hotelu Schloss Elmau Retreat očekává 47 apartmá o velikosti až 200 čtverečních metrů, rozlehlé terasy, tři restaurace, knihovna i salon s krby, a v neposlední řadě také lázeňské prostory o rozloze 2000 čtverečních metrů.

Koupelna: maximum luxusu a pohodlí
Koupelny nových apartmá jsou se svými 24 čtverečními metry obzvláště velkoryse pojaty a pozornost budí také svým exkluzivním vybavením. „Při volbě partnera pro dodávku zařízení do hotelu Schloss Elmau Retreat jsme kromě spolehlivosti kladli obzvláštní důraz na nadčasovou estetiku a dokonalou funkčnost výrobků,“ vysvětluje Dietmar Müller-Elmau, vedoucí společník Schloss Elmau GmbH & Co. KG. Na nejvyšší kvalitu tak Schloss Elmau Retreat sází také v koupelně: Volně stojící koupací vana KALDEWEI Meisterstück Centro Duo Oval a KALDEWEI Meisterstück Centro Duo s panely ze dvou stran pro rohovou montáž nabízejí nejlepší předpoklady pro zážitek z koupání zcela mimořádného rozměru.

KALDEWEI Meisterstück představují novou generaci nejkvalitnějších designových koupacích van z jednotného, bezespárového materiálu od špičkového výrobce: Koupací vana i panel jsou kompletně vyrobeny z hodnotné smaltované oceli KALDEWEI, a pokud jde o estetičnost, dlouhou životnost i snadnou udržovatelnost, splňují i ty nejvyšší nároky. Díky nadčasovým tvarům a vynikajícím vlastnostem smaltované oceli KALDEWEI se Meisterstück přímo nabízí pro instalaci zejména v luxusních hotelových koupelnách, jako je tomu například v hotelu Schloss Elmau Retreat. Díky umístění KALDEWEI Meisterstück volně v prostoru se vana stává ústředním prvkem architektury koupelny, čímž také podtrhuje důležitou roli uvolňující koupele pro hosty. Díky jedinečné kvalitě designu a materiálu je v mezinárodním hotelnictví KALDEWEI partnerem první volby – a to pro soukromá zařízení luxusní třídy stejně jako pro renomované hotelové řetězce.

Schloss Elmau Retreat – Luxury Suites & Spa – vizitka:
Standard:                 pětihvězdičkový superior hotel
Počet pokojů:           47 apartmá a junior apartmá
Výrobky KALDEWEI:    Meisterstück Centro Duo Oval a Meisterstück Centro Duo

O KALDEWEI

Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG je celosvětovým partnerem pro realizaci vysoce kvalitních řešení koupelen ze znamenitého materiálu - smaltované oceli. V rámci svého portfolia, jehož součástí je více než 500 sprchových vaniček, koupacích van a umyvadel, nabízí tento špičkový výrobce vzájemně sladěná řešení projektových dodávek i zakázek pro soukromé stavebníky - v jednotném materiálu a harmonickém designovém pojetí. Výrobky ze smaltované oceli KALDEWEI se v koupelně osvědčují již celá desetiletí díky svým zřejmým materiálovým přednostem. Podnik byl oceněn jako „značka století“ a díky spolupráci s renomovanými návrhářskými studii obdržel více než 100 cen za design. Firma KALDEWEI, založená v roce 1918, je dnes spolu se svými dceřinými společnostmi a obchodními partnery zastoupena ve více než 70 zemích světa.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

KALDEWEI PR Schloss Elmau Retreat CZ
doc  |  2 MB
KALDEWEI PM Schloss Elmau Retreat
zip  |  34 MB
< DIN A4
4 MB

Otevřením „Schloss Elmau Retreat“ se světově vyhlášený „Schloss Elmau“ rozšiřuje o exkluzivní „hotel v hotelu“. Uprostřed hornobavorských Alp nabízí pětihvězdičkový superior hotel luxus, odpočinek a inspiraci na nejvyšší úrovni.

Source: copyright Bert Heinzlmeier  |  1_KAL_Schloss_Elmau_Retreat.jpg

< DIN A4
4 MB

„Schloss Elmau Retreat“ sází na tvarově dokonalý design a jedinečnou kvalitu od KALDEWEI: Meisterstück Centro Duo Oval se smaltovaným panelem vytváří ústřední bod velkorysých koupelen s neobyčejným výhledem na horskou krajinu.

Source: © Schloss Elmau  |  2_KAL_Schloss_Elmau_Retreat.jpg

< DIN A4
5 MB

V apartmá o rozloze až 200 čtverečních metrů doplněných luxusním vybavením nacházejí hosté „Schloss Elmau Retreat“ jedinečnou symbiózu volnosti a bezpečí.

Source: © Schloss Elmau  |  3_KAL_Schloss_Elmau_Retreat.jpg