(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

German Design Award 2016 pro umyvadla KALDEWEI

Ahlen, říjen 2015. – Přední výrobce sanitárního vybavení KALDEWEI obdržel pro svůj nový segment umyvadel renomovanou cenu German Design Award 2016: Rada pro design udělila vyznamenání „Special Mention“ hned třem řadám umyvadel KALDEWEI. Umyvadla Puro, Cono a Centro z hodnotné smaltované oceli KALDEWEI přesvědčily mezinárodní porotu svou tvůrčí kvalitou i materiálovým provedením.

„KALDEWEI je garantem inovativního a současně nadčasového designu v kombinaci s nejvyššími nároky na funkčnost a materiálové vlastnosti. Ne náhodou byly výrobky i prezentace značky KALDEWEI na trhu opakovaně nominovány na cenu German Design Award, a stejně jako je tomu u aktuální řady, také vícekrát oceněny odbornou porotou,“ říká Andrej Kupetz, hlavní jednatel Rady pro design. Svým letošním rozšířením portfolia výrobků o umyvadla ze smaltované oceli otevřel KALDEWEI nové, jedinečné možnosti ztvárnění koupelen. Umyvadla navazují na charakteristické prvky designu smaltovaných extra plochých sprchových vaniček a koupacích van úspěšných výrobkových řad KALDEWEI a umožňují tak absolutně harmonické tvarové pojetí, materiálové provedení a barevné řešení. German Design Award 2016 je v tomto roce již druhou cenou, kterou KALDEWEI obdržel pro svůj nový segment umyvadel. V rámci Iconic Awards byla kvalita designu umyvadel oceněna již celkem čtyřmi vyznamenáními.

German Design Award
German Design Award iniciovaná v roce 2012 je mezinárodní prémiovou cenou udílenou Radou pro design podporující designovou kompetentnost podniků již od roku 1953. V rámci German Design Awards jsou odměňovány vynikající návrhy z oblasti výrobkového a komunikačního designu, které jsou v rámci mezinárodní konkurence určitým způsobem pokrokové.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

KALDEWEI PR German Design Award washbasins CZ
doc  |  684 KB
KALDEWEI PM German Design Award rgb
zip  |  8 MB
< DIN A4
2 MB

Umyvadlo Cono v zápustném provedení. Umyvadlo Cono je charakteristické svým přímočarým tvarem a stejně jako všechna umyvadla od KALDEWEI také hodnotným materiálem - smaltovanou ocelí KALDEWEI.

Source: © KALDEWEI  |  1_KALDEWEI_Cono.jpg

< DIN A4
1 MB

Umyvadlo Centro jako varianta na desku. Umyvadlo KALDEWEI Centro je charakterizováno geometrií kruhu, která přesvědčila porotu svým nadčasovým designem.

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI_Centro.jpg

DIN A4
3 MB

Umyvadlo Puro, nástěnné. Umyvadlo Puro upoutá svým klasickým puristickým designem a velkoryse dimenzovaným vnitřním prostorem.

Source: © KALDEWEI  |  3_KALDEWEI_Puro.jpg

< DIN A4
363 KB