(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

KALDEWEI představuje novou skupinu výrobků „Meisterstücke“

Ahlen, červen 2014. – S novou, exkluzivní řadou výrobků „Meisterstücke“ se firmě KALDEWEI podařilo důsledně naplnit podstatu obchodní značky, kterou je smaltovaná ocel KALDEWEI. Tento jedinečný materiál je synonymem nejvyšší kvality a dokonalého tvaru koupacích van, sprchových vaniček a smaltovaných extra plochých sprchových vaniček, a přední výrobce s řadou Meisterstücke rozšiřuje své portfolio výrobků o novou generaci koupacích van: ikony koupacích van - Conoduo, Asymmetric Duo a Centro Duo Oval se stávají Meisterstücke tím, že jsou díky nejmodernější výrobní technologii zušlechtěny svislými smaltovanými panely. Takto vznikají mistrovská díla moderní koupelnové kultury: Koupací vany se smaltovaným panelem, ve stejnoměrné kvalitě materiálu a s dokonale hladkými plochami.

KALDEWEI poprvé v roce 2014 představuje svou novou řadu výrobků „Meisterstücke“. Nové volně stojící koupací vany se smaltovaným panelem jsou charakteristické svým bezespárovým povrchem a přímočarým designem. Při výrobě  KALDEWEI spojuje preciznost nejmodernější výrobní technologie se snahou o dokonalost propracovanou až do detailu. Skutečnou atrakcí je Meisterstück Asymmetric Duo: Díky hladkému, velkoplošnému smaltovanému panelu, který vytváří dojem, že je volně stojící koupací vana vytvořena z jednoho odlitku, vzniká nová interpretace moderního designu, která se odráží v čistém vedení linií a puristickém pojetí tvaru. Panel zvláštním způsobem podtrhuje vnitřní přímočarý tvar vany. Smaltovaný přepad v rovině povrchu a kryt odtoku ze smaltované oceli dokonale završují celkový vzhled koupací vany.

Z ikon koupacích van ze segmentu luxusních výrobků se stávají Meisterstücke

Nové Meisterstücke od KALDEWEI odpovídají požadavku na velkorysé architektonické ztvárnění koupelny s koupací vanou umístěnou volně v prostoru. Prozatím nabízíme tři úspěšné typy vanového designu jako Meisterstücke v bílé barvě: U Meisterstück Centro Duo Oval si lze vybrat hned ze dvou rozměrů 170 x 75 cm a 180 x 80 cm. Kromě toho je k dostání Meisterstück Conoduo ve velikosti 170 x 75 cm a ikona koupacích van Asymmetric Duo se vyrábí jako Meisterstück v rozměru 170 x 80 cm. Tyto novinky zaujímají jako exkluzivní a osobitá řada výrobků „Meisterstücke“ zvláštní místo v sortimentu firmy KALDEWEI a do budoucna budou rozšířeny o další výrobky ze smaltované oceli KALDEWEI.

„S novým segmentem „Meisterstücke KALDEWEI“ otevíráme další kapitolu výroby našich exkluzivních koupacích van, a tak znovu činíme po právu našemu označení za průkopníka a ikony stylu,“ líčí význam této exkluzivní řady výrobků Arndt Papenfuß, vedoucí marketingu KALDEWEI. „Meisterstücke jsou určeny pro bytovou výstavbu vyšší třídy, jako jsou například nadstandartní loftové byty, stejně jako pro provozovatele a investory pětihvězdičkových hotelů.“

Vybavení zvyšující komfort

Všechny koupací vany výrobkové řady „Meisterstücke“ jsou sériově vybaveny povrchovou úpravou KALDEWEI Perl-Effekt nenáročnou na údržbu. Pro zvýšení požitku z koupání je pro tyto modely navíc k dispozici nový koupelnový zvukový systém Sound Wave, díky kterému se z koupací vany stává rezonanční těleso. Se Sound Wave se může koupající ponořit nejenom do teplé vody, ale doslova také do své oblíbené hudby. Skutečnou relaxaci nabízí vířivý systém KALDEWEI Vivo Vita, který lze instalovat na vyžádání. Další variantou vybavení je elektronická armatura KALDEWEI Comfort Select. Meisterstücke KALDEWEI tak představují spojení nejvyššího komfortu a jedinečné estetiky – a to na 100 procent ze smaltované oceli KALDEWEI.
 
Ocenění Interior Innovation Award „Best of Best 2014“ pro Meisterstück Centro Duo Oval

Ještě před oficiálním uvedením na trh vyznamenala rada pro design Meisterstück Centro Duo Oval renomovanou cenou za design „Interior Innovation Award – Best of Best 2014“. Porota tímto vyznamenáním ocenila velký inovační potenciál a pokrokové ztvárnění nové volně stojící koupací vany s panelem ze smaltované oceli KALDEWEI.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

KALDEWEI PR Meisterstuecke CZ
doc  |  2 MB
zip Meisterstuecke pics only
zip  |  43 MB
< DIN A4
1 MB

S novou exkluzivní řadou výrobků „Meisterstücke“ se firmě KALDEWEI podařilo důsledně naplnit podstatu obchodní značky, kterou je smaltovaná ocel KALDEWEI. S použitím nejmodernější technologie je volně stojící koupací vana Meisterstück Centro Duo Oval zušlechtěna bezespárovým smaltovaným panelem.

Source: © KALDEWEI  |  press_01_meisterstuecke.jpg

< DIN A4
1 MB

Ještě před svým oficiálním uvedením na trh byl Meisterstück Centro Duo Oval za své moderní ztvárnění vyznamenán renomovanou cenou za design „Interior Innovation Award – Best of Best 2014“.

Source: © KALDEWEI  |  press_12_meisterstuecke.jpg

< DIN A4
582 KB

Meisterstück Centro Duo Oval je k dostání v rozměrech 170 x 75 cm a 180 x 80 cm v bílé barvě. Povrch je sériově zušlechtěn úpravou KALDEWEI Perl-Effekt nenáročnou na údržbu. Na přání lze Centro Duo Oval opatřit novým koupelnovým zvukovým systémem Sound Wave a elektronickou armaturou KALDEWEI Comfort Select.

Source: © KALDEWEI  |  press_11_meisterstuecke.jpg

< DIN A4
1 MB

Stejně jako všechny Meisterstücke od KALDEWEI, odpovídá také Meisterstück Conoduo požadavku na velkorysé architektonické ztvárnění koupelny s koupací vanou umístěnou volně v prostoru. Při výrobě spojuje KALDEWEI preciznost nejmodernější výrobní technologie se snahou o dokonalost propracovanou až do detailu.

Source: © KALDEWEI  |  press_10_meisterstuecke.jpg

< DIN A4
1 MB

Meisterstück Conoduo je k dostání ve velikosti 170 x 75 cm. S individuálně volitelným doplňkovým vybavením jako je koupelnový zvukový systém KALDEWEI Sound Wave, vířivý systém Vivo Vita nebo elektronická armatura KALDEWEI Comfort Select, spojuje také Meisterstück Conoduo nejvyšší komfort a jedinečnou estetiku – a to na 100 procent ze smaltované oceli KALDEWEI.

Source: © KALDEWEI  |  press_09_meisterstuecke.jpg

< DIN A4
423 KB

„S novým segmentem „Meisterstücke KALDEWEI“ otevíráme další kapitolu výroby našich exkluzivních koupacích van, a tak znovu činíme po právu našemu označení za průkopníka a ikony stylu,“ líčí význam této exkluzivní řady výrobků Arndt Papenfuß, vedoucí marketingu KALDEWEI.

Source: © KALDEWEI  |  press_08_meisterstuecke.jpg

< DIN A4
427 KB

Inovativní událostí v oblasti výrobní technologie je Meisterstück Asymmetric Duo: Díky hladkému, velkoplošnému smaltovanému panelu, který vytváří dojem, že je volně stojící koupací vana vytvořena z jednoho odlitku, vzniká nová interpretace moderního designu, která se odráží v čistém vedení linií a puristickém pojetí tvaru.

Source: © KALDEWEI  |  press_07_meisterstuecke.jpg

< DIN A4
1 MB

„Meisterstücke jsou určeny pro bytovou výstavbu vyšší třídy, jako jsou například nadstandartní loftové byty, stejně jako pro provozovatele a investory pětihvězdičkových hotelů,“ charakterizuje určení nové řady výrobků Arndt Papenfuß, vedoucí marketingu KALDEWEI.

Source: © KALDEWEI  |  press_06_meisterstuecke.jpg

DIN A4
3 MB

Stejně jako všechny modely nové výrobkové řady Meisterstücke je také Meisterstück Asymmetric Duo sériově vybaven povrchovou úpravou KALDEWEI Perl-Effekt nenáročnou na údržbu. Smaltovaný přepad a kryt odtoku ze smaltované oceli v rovině dna dokonale završují celkový vzhled koupací vany. K dostání ve velikosti 170 x 75 cm v bílé barvě.

Source: © KALDEWEI  |  press_05_meisterstuecke.jpg

< DIN A4
1 MB

Svislé hladké plochy panelu zvláštním způsobem podtrhují přímočarý vnitřní tvar vany Asymmetric Duo.

Source: © KALDEWEI  |  press_04_meisterstuecke.jpg

< DIN A4
527 KB
< DIN A4
483 KB