(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Koupací vana Meisterstück Emerso: pro všechny, kdo milují luxus

Ahlen, březen 2016. – Vanová koupel dnes skýtá jednu ze sporadických možností, jak se stáhnout z všedního dne se všemi jeho hektickými změnami do ústraní a na krátkou chvíli se soustředit jen na sebe. Pro všechny milovníky koupele, kteří si tento luxusní moment chtějí užít sami a dokáží přitom ocenit nevšední design, vyvinul hvězdný designer Arik Levy koupací vanu Meisterstück Emerso. Volně stojící jednomístná koupací vana od KALDEWEI s vysokou opěrkou zad a velkorysým vnitřním prostorem se vyznačuje ergonomickou moderní interpretací historického tvarového pojetí vany a zaručuje jedinečný luxusní zážitek z koupele.

Volně stojící luxusní koupací vany bývají zpravidla koncipovány pro koupel ve dvou, mají dvě opěrky zad a odtok umístěný uprostřed vany. Úplně jinak a zcela novým způsobem se naproti tomu prezentuje volně stojící koupací vana se smaltovaným panelem KALDEWEI Meisterstück Emerso od předního designéra Arika Levyho. Inspirován neustálým plynulým pohybem vody vytváří tento výjimečný design s velkou dokonalostí souhru přísně geometrických linií a hravých tvarů: Do sebe zatočený okraj vany jako plynulý přechod mezi protaženou opěrkou zad a oblastí pro nohy zprostředkovává pocit ponoření do vody a nechává pohled zdánlivě donekonečna putovat po svém povrchu. Smaltovaný kryt odtoku, integrovaný do designu vany, a decentní přepad ze smaltované oceli završují skulpturální vzhled koupací vany. Jednomístná koupací vana tak slibuje nejvyšší komfort při ležení ve vaně a lze ji doporučit zejména těm zákazníkům, kteří si své vzácné okamžiky rádi užívají sami a milují osobitý luxus.

Oceněný design z rukou mistra
Koupací vana Meisterstück Emerso vznikla ve spolupráci s renomovaným hvězdným designérem Arikem Levym a je stejně jako volně stojící umyvadlo Emerso součástí umělcovy první kolekce koupelnového vybavení vytvořené pro KALDEWEI. Volbou této koupací vany se zákazníci rozhodují pro nejednou oceněný umělecký kousek: Meisterstück Emerso byl v roce 2015 vyznamenán oceněním Red Dot Design Award a také mezinárodní cenou GOOD DESIGN udělenou Chicago Athenaeum, muzeem architektury a designu.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

KALDEWEI PR Emerso CZ
doc  |  3 MB
Emerso SHK
zip  |  10 MB
< DIN A4
2 MB

Meisterstück Emerso je první jednomístná volně stojící koupací vana z exkluzivní kolekce KALDEWEI Meisterstücke.

Source: © KALDEWEI  |  1_KALDEWEI_Meisterstueck_Emerso_RGB.jpg

< DIN A4
969 KB

Vysoká opěrka zad a velkorysý vnitřní prostor nabízejí dokonalý relaxační zážitek všem koupajícím, kteří si svou koupel užívají nejraději sami a kladou přitom velký důraz na individuální a luxusní vzhled zařízení koupelny.

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI_Meisterstueck_Emerso_RGB.jpg

< DIN A4
2 MB

Do sebe zatočený okraj vany jako plynulý přechod mezi protaženou opěrkou a oblastí nohou propůjčuje vaně zvláštní charakter, jediný svého druhu na světě.

Source: © KALDEWEI  |  3_KALDEWEI_Meisterstueck_Emerso_RGB.jpg

< DIN A4
1 MB

Smaltovaný kryt odtoku, integrovaný do designu vany, a decentní přepad z hodnotné smaltované oceli završují skulpturální vzhled koupací vany.

Source: © KALDEWEI  |  4_KALDEWEI_Meisterstueck_Emerso_RGB.jpg

< DIN A4
4 MB

Koupací vana Meisterstück Emerso vznikla ve spolupráci s renomovaným hvězdným designérem Arikem Levym a je stejně jako volně stojící umyvadlo Emerso součástí umělcovy první kolekce koupelnového vybavení pro KALDEWEI. Volbou této koupací vany se zákazníci rozhodují pro několikrát oceněný umělecký kousek: Meisterstück Emerso byl v roce 2015 vyznamenán oceněním Red Dot Design Award a také mezinárodní cenou GOOD DESIGN udělenou Chicago Athenaeum, muzeem architektury a designu.

Source: © KALDEWEI  |  5_KALDEWEI_Meisterstuecke_Emerso_RGB.jpg