(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Generační koupelna – řešení pro každou životní etapu

Ahlen, leden 2016. – Od mladé rodiny s dětmi až po samotu ve dvou ve vysokém věku – každá životní fáze i každý člověk se vyznačují zcela individuálními požadavky. S úspěchem se setkávají stavitelé a modernizátoři, kteří tuto skutečnost zohledňují již při plánování. Udržitelná architektura se totiž neorientuje jen na potřeby jedné věkové skupiny. Vnitřní zařízení domu by naopak mělo optimálně vyhovovat jeho uživatelům v každém věku a umožňovat dlouhý a samostatný život bez cizí pomoci.

Nezávislé používání koupelny v každé životní etapě
Zejména v koupelně se každá životní fáze vyznačuje určitými zvyky, pokud jde o její používání. Malé děti jsou zde krůček za krůčkem vedeny k samostatné tělesné hygieně, zatímco rodiče koupelnu z časových důvodů používají často jen jako „přestupní stanici“, kde stráví pouze krátkou chvíli. Starší lidé naproti tomu tráví v koupelně výrazně více času a mají radost z komfortních pomůcek a užitečných doplňků. U všech osob a věkových skupin hraje požadavek na samostatnost a nezávislost v koupelně zcela rozhodující roli.

Pro udržitelné plánování generační koupelny s vysokými nároky je KALDEWEI dokonalým partnerem: Extra ploché sprchové vaničky v úrovni podlahy, koupací vany a umyvadla z hodnotné smaltované oceli přinášejí bezpečí, komfort a estetiku v dokonalé souhře a každému členu rodiny dovolují ničím neomezenou volnost pohybu v koupelně.

KALDEWEI: bezpečné a komfortní řešení koupelny
Žádné hrany, o něž by se dalo zakopnout, žádné nebezpečí uklouznutí či popálení: Pokud jde o bezpečnost, vytahují výrobky KALDEWEI svá esa hned několikrát. Zabudování smaltovaných extra plochých sprchových vaniček špičkového výrobce absolutně v úrovni podlahy umožňuje obzvláště komfortní přístup – zcela bez prahů a hran. O optimální stabilitu ve sprše se stará protiskluzová úprava povrchu KALDEWEI Secure Plus, která je natrvalo a téměř neviditelně vypálena do extra ploché sprchové vaničky. Kdo se kromě extra ploché sprchové vaničky nechce vzdát koupací vany, může si vybrat model se širokým okrajem či s praktickými madly pro snadné vstupování a vystupování. Další pomůckou je elektronická armatura pro koupací vany KALDEWEI Comfort Select: Díky ní lze dotykem prstu nastavit a také uložit oblíbenou teplotu vody ve vaně. To je velká přednost například pro děti, které jsou tak chráněny před ponořením do příliš horké vody. Dokonalým doplňkem ke koupacím vanám a extra plochým sprchovým vaničkám předního výrobce jsou nyní také vysoce kvalitní umyvadla KALDEWEI ze smaltované oceli. Jsou k dostání v různých velikostech, a aby je mohly optimálně využít také děti, lze je připevnit do nižší výšky.

Odolné a zároveň snadno udržovatelné díky smaltované oceli KALDEWEI
Vyrobeny z jedinečné smaltované oceli, sbírají všechny výrobky KALDEWEI body za svou mimořádně dlouhou životnost. I po mnohaletém používání se pyšní bezvadným vzhledem a přinášejí tak svému majiteli radost po celý život. Materiál se může pochlubit také další předností: Hladký povrch beze spár a pórů ze smaltované oceli KALDEWEI lze velmi snadno udržovat. Pokud je navíc opatřen KALDEWEI Perl-Effektem, nebudou na něm ulpívat nečistoty ani částečky vodního kamene. Koupelnu tak lze v mžiku snadno a rychle vyčistit.

KALDEWEI cross generational bathroom CZ
doc  |  3 MB
Generationenbad
zip  |  7 MB
DIN A4
4 MB

Na obrázku: koupací vana Puro Star, umyvadla Puro a smaltovaná extra plochá sprchová vanička Scona. Pro udržitelné plánování generační koupelny s vysokými požadavky je KALDEWEI dokonalým partnerem: Extra ploché sprchové vaničky v úrovni podlahy, koupací vany a umyvadla z hodnotné smaltované oceli přinášejí bezpečí, komfort a estetiku v dokonalé souhře a každému členu rodiny dovolují ničím neomezenou volnost pohybu v koupelně.

Source: © KALDEWEI  |  1_KALDEWEI_Puro_RGB.jpg

< DIN A4
1 MB

Na obrázku: smaltovaná extra plochá sprchová vanička Scona v úrovni podlahy. Zabudování smaltovaných extra plochých sprchových vaniček špičkového výrobce KALDEWEI absolutně v úrovni podlahy umožňuje obzvláště komfortní přístup – zcela bez prahů a hran.

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI_Scona_RGB.jpg

< DIN A4
2 MB

Na obrázku: zápustná umyvadla Puro. Dokonalým doplňkem ke koupacím vanám a extra plochým sprchovým vaničkám předního výrobce jsou nyní také vysoce kvalitní umyvadla KALDEWEI ze smaltované oceli. Jsou k dostání v různých velikostech, a aby je mohly optimálně využít také děti, lze je připevnit do nižší výšky.

Source: © KALDEWEI  |  3_KALDEWEI_Puro_RGB.jpg