(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

KALDEWEI Meisterstücke: Inspiration und Individualität

Ahlen, říjen 2014. – Moderní koupelnová architektura ráda bourá konvenční prostorové koncepce a klasické vzory uspořádání koupelen. Architekti a návrháři dnes kladou velký důraz na individualitu a exkluzivitu. Volně stojící koupací vany „KALDEWEI Meisterstücke“ se svislým panelem inspirují k novým nápadům a nabízejí velký prostor pro kreativitu. Díky nim lze koupelny koncipovat tak, že vlastní užitek – uvolňující koupel ve vaně – také opticky staví do popředí a současně působí na emoce: designem, materiálem i celkovou atmosférou.
 
KALDEWEI Meisterstücke jsou synonymem nové generace volně stojících koupacích van ze smaltované oceli KALDEWEI. Svislé panely s bezespárovým povrchem a se stejnoměrnou do detailu propracovanou kvalitou materiálu povznášejí Meisterstücke od společnosti KALDEWEI na úroveň jedinečných objektů moderní koupelnové kultury. Tři různé tvary van – obdélníková, oválná či s rozšířeným okrajem na jedné straně – otevírají vždy svým osobitým výrazem nové kreativní možnosti individuálního ztvárnění. Podle zvoleného modelu a prostorového uspořádání lze vany harmonicky integrovat do architektonického ztvárnění koupelny nebo je jako solitéry povýšit na výrazný designový vrchol a luxusní ústřední prvek.

Renomované ceny za design za skvělé ztvárnění
Moderní designová koncepce KALDEWEI Meisterstücke přesvědčila také poroty hned několika vyhlášených designérských soutěží: Meisterstück Centro Duo Oval byl již před oficiálním uvedením na trh vyznamenán cenou „Interior Innovation Award – Best of Best 2014“ a obdržel mimo to „German Design Award 2015“, „Iconic Award 2014 – Best of Best“ a stříbrnou cenu „Focus Open 2014“. S více než 100 cenami za design patří firma KALDEWEI k nejoceňovanějším výrobcům koupelnového vybavení na světě.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

KALDEWEI PR Meisterstuecke free-standing baths CZ
doc  |  2 MB
KALDEWEI Meisterstuecke Inspiration und Individualitaet
zip  |  7 MB
< DIN A4
4 MB

„Meisterstück Centro Duo Oval“ vytváří svou tvarově dokonalou elegancí a oválným základním tvarem napínavý kontrast k architektuře prostoru. Volně stojící vana je tak povýšena na solitér a luxusní ústřední prvek v koupelně.

Source: © KALDEWEI  |  1_KALDEWEI_Meisterstueck_Centro_Duo_Oval-rgb.jpg

< DIN A4
3 MB

„Meisterstück Conoduo“ je utvářen přísně geometrickými vnějšími tvary a přesvědčuje svou puristickou čistotou. Právě v koupelnové architektuře redukované na zásadní prvky se dokonale uplatní tato koupací vana umístěná volně v prostoru. V kombinaci s extra plochou sprchovou vaničkou v úrovni podlahy a díky mimořádným vlastnostem materiálu, jakým je smaltovaná ocel KALDEWEI, lze „Meisterstück Conoduo“ doporučit také pro luxusní koupelny mezinárodních hotelových řetězců.

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI_Meisterstueck_Conoduo_rgb.jpg

< DIN A4
3 MB

„Meisterstück Asymmetric Duo“ spojuje exkluzivní design s luxusním komfortem a nabízí tak zážitek z koupání na nejvyšší úrovni. Čistě vedené linie asymetrického, na jedné straně širšího okraje vany, vytvářejí přitažlivý kontrast k ergonomicky plynulému vnitřnímu tvaru. Na tyto prvky lze dokonale navázat při utváření koupelny a vana se harmonicky integruje do prostorového konceptu. Zcela neobyčejný wellnessový zážitek nabízejí KALDEWEI Meisterstücke v kombinaci s inovativním koupelnovým zvukovým systémem Sound Wave: Vana se mění v rezonanční těleso, takže se koupající může doslova ponořit do své oblíbené hudby – tu lze totiž díky KALDEWEI Sound Wave nejenom slyšet, ale prostřednictvím vody ve vaně také jemně cítit.

Source: © KALDEWEI  |  3_KALDEWEI_Meisterstueck_Asymmetric_Duo_rgb.jpg