(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Skvělý výstup na scénu nebo integrace – proč ne obojí?

Ahlen, březen 2016 – Mnoho zákazníků si dnes přeje koupací vanu se zcela osobitým charakterem, kterou lze navíc harmonicky integrovat mezi ostatní koupelnové prvky. KALDEWEI Incava z kvalitní smaltované oceli je koupací vanou, která se optimálně hodí pro klasickou vestavbu a současně vytváří díky svému vysokému okraji a velkorysým poloměrům rohů v koupelně nezaměnitelné akcenty. KALDEWEI Incava potvrzuje, že výjimečný design v koupelně nevyžaduje mnoho místa, protože se na rozdíl od van volně stojících v prostoru skvěle hodí také k zařizování koupelen, které nabízejí průměrnou velikost půdorysu.

Koupací vana vznikla ve spolupráci s designérkou Anke Salomon a vyznačuje se výjimečně přirozenými tvary: Organicky plynulý vnitřní prostor se dvěma opěrkami zad propůjčuje vaně harmonický, nevtíravý vzhled. Láska k detailu se projevuje v kompozici krytu odtoku a přepadu, obou navržených v rovině vany a stejně jako vana vyrobených z hodnotné smaltované oceli KALDEWEI, čímž se decentně integrují do designu vany. V protikladu k tomu stojí výrazný okraj, který svou výškou 50 milimetrů vanu lemuje a vana tak působí jako zarámovaný obraz. Díky velkorysým poloměrům rohů se Incava optimálně hodí pro instalaci na keramický nebo dřevěný podklad: Výjimečný design koupací vany tak umně vstupuje na scénu. KALDEWEI nabízí Meisterstück Incava také jako volně stojící model, který se ideálně uplatní ve velkoryse dimenzovaných koupelnách. Kónické kontury kompletně smaltovaného panelu jsou v elegantním kontrastu s jemně tvarovaným vnitřním prostorem charakteristickým pro tuto vanu, což dělá z koupací vany ničím nezaměnitelný designový objekt v koupelně.

KALDEWEI Silenio od Anke Salomon
Ve spolupráci s Anke Salomon vznikla také produktová řada KALDEWEI Silenio. Koupací vanu Silenio rovněž charakterizují její oblé a přirozené tvary. V porovnání s vanou Incava se však vana Silenio vyznačuje zvlášť ostrými poloměry rohů a nízkým okrajem vany, což umožňuje vestavbu v rovině keramického podkladu. KALDEWEI nabízí i vhodná umyvadla stejné řady sladěná s designem koupací vany Silenio. Umyvadla Silenio a koupací vana Silenio tak splývají v navzájem dokonale sladěnou jednotu.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

KALDEWEI PR Incava Silenio CZ
doc  |  6 MB
7 KALDEWEI Incava Silenio Inszenierung oder Integration
zip  |  17 MB
DIN A4
3 MB

Organicky plynulý vnitřní prostor a dvě jemně zkosené opěrky zad propůjčují vestavné vaně harmonický vzhled, díky kterému vana vyzařuje pocit bezpečí a ochrany. Smaltovaný kryt odtoku a decentní přepad dokonale završují měkké kontury vany.

Source: © KALDEWEI  |  1_KALDEWEI_Incava.jpg

< DIN A4
2 MB

Výrazný okraj vany vytváří přitažlivý kontrast k přirozenému tvarování vany Incava. Zvlášť atraktivně vstupuje na scénu při instalaci na dřevěném nebo keramickém podkladu.

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI_Incava.jpg

< DIN A4
3 MB

V rámci produktové řady KALDEWEI Silenio lze vzájemně harmonicky kombinovat koupací vanu a umyvadlo. Jejich designová linie přesvědčuje výjimečně měkkým vedením linií. Charakteristickými rysy koupací vany Silenio jsou plochý okraj vany a zvlášť ostré poloměry rohů.

Source: © KALDEWEI  |  3_KALDEWEI_Silenio.jpg

< DIN A4
3 MB

Na přirozený vzhled koupací vany Silenio navazují také sladěná umyvadla Silenio. Kontury pozvolna plynoucí z obou stran směrem dovnitř umyvadla vytvářejí napínavý kontrast ke strmě se svažující zadní částí umyvadla a velkorysé odkládací ploše.

Source: © KALDEWEI  |  4_KALDEWEI_Silenio.jpg