(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

KALDEWEI Conopool: individuální koupel v nových dimenzích

Ahlen, březen 2014. – Exkluzivní pojetí koupelnové architektury v mezinárodním luxusním hotelnictví lze charakterizovat především vysokou kvalitou, individualitou a nejvyšším komfortem. Jako přední výrobce koupacích van, sprchových vaniček a smaltovaných extra plochých sprchových vaniček definuje KALDEWEI vanou Conopool novou dimenzi koupání: Ještě nikdy před tím nebyly koupací a vířivé vany ze smaltované oceli dostupné v tak velkorysých rozměrech. Tímto průkopnickým činem KALDEWEI znovu podtrhuje inovační potenciál uplatňovaný při vývoji exkluzivních produktových řešení pro nadstandardní luxusní koupelny.

Velký, větší, Conopool: dokonalé spojení luxusu a pohodlí

Ať již v luxusních apartmá nebo v exkluzivních lázeňských prostorách – nová koupací vana Conopool ze smaltované oceli KALDEWEI nabízí v hotelech relaxaci a komfortní požitek z koupání. Přesvědčuje svým přímočarým, puristickým pojetím tvaru a velkoryse dimenzovaným vnitřním prostorem se smaltovaným krytem odtoku, který zcela splývá s rovinou dna. V závodě KALDEWEI se Conopool vyrábí individuálně dle přání zákazníků. V nedávno otevřeném luxusním hotelu „The Chedi“ v Andermattu (Švýcarsko) jsou instalovány vany Conopool ve třech různých velikostech až do rozměru 200 x 130 cm.

Wellness zážitek pro vaše smysly

Conopool lze pro splnění i těch největších nároků hostů, hledajících uvolnění a relaxaci, vybavit vířivým systémem KALDEWEI Vivo Turbo nebo Vivo Turbo Plus. Díky speciálním turbínovým tryskám se vířivé systémy obejdou bez systému trubek i bez čerpadla. Pracují proto obzvláště tiše a díky svým mimořádným hygienickým vlastnostem představují ideální řešení pro hotely. Osvětlené trysky navíc vytvářejí při vířivé koupeli obzvláště působivou atmosféru.

Inteligentní volitelné varianty vybavení dále zvyšují komfort koupání. Elektronická armatura KALDEWEI Comfort Select umožňuje mimo jiné velmi přesnou volbu teploty vody a řídí přítok i odtok vody. Nový koupelnový akustický systém Sound Wave od KALDEWEI, který lze instalovat na přání, nabízí zvukový zážitek zvláštního druhu: Sound Wave přijímá zvukové soubory z téměř každého přístroje podporujícího Bluetooth a koupací vanu ze smaltované oceli KALDEWEI mění v rezonanční těleso. Hosté se tak mohou doslova ponořit do své oblíbené hudby a sami nebo ve dvou si všemi smysly užívat koupele.

Smaltovaná ocel KALDEWEI: splňuje nejvyšší nároky luxusních hotelů

„S novou koupací vanou Conopool firma KALDEWEI opět posunula dosavadní výrobně-technické hranice koupacích van a sprch ze smaltované oceli. V závodě KALDEWEI je nyní možné z tohoto vysoce hodnotného materiálu zhotovovat výrobky zcela nové dimenze,“ vyzdvihuje inovační potenciál firmy vedoucí marketingu KALDEWEI Arndt Papenfuß. „KALDEWEI tím splňuje výjimečné nadstandardní nároky luxusních hotelů na individuální a flexibilní ztvárnění koupelen. S vanou Conopool ve zvláštní míře podtrhujeme hodnotnost každé luxusní koupelny.“

Stejně jako všechny koupací vany, sprchové vaničky i smaltované extra ploché sprchové vaničky od KALDEWEI, je také vana Conopool vyrobena z vysoce kvalitní smaltované oceli KALDEWEI. Tento materiál se vyznačuje svou mimořádně vysokou kvalitou povrchu: Na smaltu nezůstávají ani při každodenním provozu žádné stopy po používání, je neobyčejně hygienický a snadno se čistí. Pro větší bezpečnost lze povrch opatřit protiskluzovou úpravou antislip od KALDEWEI. Výrobky značky KALDEWEI jsou tak pro hoteliéry i zákazníky nejenom bezpečnou, ale také čistou volbou – s 30letou zárukou.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku

zip Conopool pics only
zip  |  24 MB
zip Press Release Conopool all languages
zip  |  25 MB
< DIN A4
1 MB

Pořádná velikost se vyplatí: S rozměry až 200 x 130 centimetrů je nová vana Conopool jednou z největších koupacích van ze smaltované oceli na světě. Velkoryse dimenzovaný vnitřní prostor zaručuje maximální volnost pohybu při koupání a harmonicky se začleňuje do okolního prostoru.

Source: © KALDEWEI  |  press_01_conopool.jpg

< DIN A4
1 MB

Pro KALDEWEI Conopool jsou na výběr inteligentní varianty vybavení: Kromě elektronické armatury KALDEWEI Comfort Select, která mimo jiné řídí přesné nastavení teploty vody, dodá koupelnový zvukový systém Sound Wave působivé momenty k individuálnímu požitku z hudby.

Source: © KALDEWEI  |  press_02_conopool.jpg

< DIN A4
1 MB

Conopool lze na přání opatřit vířivým systémem KALDEWEI Vivo Turbo nebo Vivo Turbo Plus. Speciální turbínové trysky, které se montují bez obvyklého systému trubek a čerpadla, pracují mimořádně tiše a bodují také svými výjimečnými hygienickými vlastnostmi.

Source: © KALDEWEI  |  press_03_conopool.jpg

< DIN A4
1 MB

Zvláštní působivou atmosféru vytváří osvětlené trysky. Díky exkluzivnímu světelnému konceptu působí prostor povzbudivě na tělo koupajícího a slibuje tak zcela osobní zážitek z koupání.

Source: © KALDEWEI  |  press_04_conopool.jpg

< DIN A4
636 KB

S vířivým systémem nebo bez: Se svými velkorysými rozměry a puristickým pojetím tvaru spojuje nová Conopool funkčnost a náročný design.

Source: © KALDEWEI  |  press_05_conopool.jpg

< DIN A4
670 KB