(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Když se z luxusu stane nový standard

Ahlen, říjen 2016 – Manifestací osobního luxusu dnes již nejsou pouze veřejně uznávané symboly společenského postavení jako rychlé auto a exkluzivní zahraniční dovolená. Místem, kde si všichni mohou užívat nejvyššího luxusu, se čím dál více stává vlastní domov: ten je synonymem času pro sebe a svou rodinu. Času, udělat pro sebe něco dobrého. Koupelna přitom významně nabývá na důležitosti, protože mezi čtyřmi zdmi není intimnějšího místa, než je tohle. Koupelna představuje ideální prostor k prožití individuálních luxusních zážitků. Scénu zde tvoří moderní architektura a kvalitní materiály, které každodenním úkonům propůjčují nový lesk a novou hodnotu. Umyvadlo, pravděpodobně nejpoužívanější prvek koupelnového vybavení, představuje začátek – modely ze smaltované oceli KALDEWEI spojují design a kvalitu materiálu v dokonalost.

Pokud se lidí zeptáte, jaké jsou jejich nejoblíbenější luxusní výrobky, vyjmenují vám nejprve drahé auto, luxusní hodinky nebo také velkou televizi. Do těchto přání sice investují bezstarostněji, než například do klasického bytového zařízení, přesto se však, pokud jde o domácí luxus, ukazuje výrazný trend. Z většího luxusu ve vlastním domě totiž profitují všichni – některé věci, jako je postel, kuchyň nebo koupelna, používá koneckonců každý. A zejména koupelna se stále více mění v osobní útočiště, ve kterém si užíváme své osobní luxusní momenty.

Smaltovaná ocel KALDEWEI: tak se luxus v koupelně stává novým standardem
Individuální luxus je pro mnoho z nás synonymem odlišení se od masy lidí a dosažením požitku z něčeho zcela mimořádného. A ještě lepší je, když se osobní luxus stane každodenním chlebem. Díky novým umyvadlům ze smaltované oceli KALDEWEI je luxus v koupelně novým standardem. S těmito kousky koupelnového vybavení totiž přichází zcela nové a jedinečné vnímání hodnot. V porovnání s výrobky běžných značek stojí umyvadla předního výrobce v popředí, pokud jde o kvalitu designu a materiálu. KALDEWEI navíc nabízí 30 let záruky, což je doba, o které si mohou výrobci automobilů a kuchyní nechat jen zdát.

Umyvadla KALDEWEI: exkluzivní hodnota nemusí být drahá
Změna nemusí být hříšně drahá. Často stačí jen malá přestavba, a celá koupelna získá novou hodnotu. Pokud má například koupelna poskytovat více prostoru a času pro individuální luxusní momenty, nabízejí se nová umyvadla ze smaltované oceli KALDEWEI. Ta totiž sbírají body nejenom za svůj exkluzivní design, ale také za mimořádnou kvalitu, snadnou péči a dlouhou životnost. Umyvadlo je konec konců věc, se kterou jsme v koupelně nejčastěji v kontaktu.

Špičkový výrobce KALDEWEI nabízí se svými pěti designově vydařenými řadami umyvadel z hodnotné smaltované oceli maximum, pokud jde o individuální ztvárnění koupelny. Moderní designové prvky charakteristické pro jednotlivé modelové řady vytvářejí na přání působivou atmosféru harmonicky sladěnou s koupací vanou nebo smaltovanou extra plochou sprchovou vaničkou, anebo se mohou v koupelně postarat o efektní výstup jako hodnotní solitéři. V podobě Meisterstück Emerso přicházejí architekti a plánovači do koupelny se zvláštní atrakcí. Mezinárodně uznávaný designér Arik Levy se nechal inspirovat mořem, a navrhl pro KALDEWEI volně stojící, luxusní umyvadlo nejvyšší třídy. Meisterstück Emerso spojuje puristickou eleganci a plynulé tvary, a dává tak vzniknout ikoně koupelnové architektury.

Ať již volně stojící nebo integrované modely, umyvadla od KALDEWEI ze smaltované oceli propůjčují každé koupelně zvláštní a trvalý luxus, kterého si její uživatelé mohou užívat každý den.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
doc  |  2 MB
Všechny obrázky
zip  |  79 MB
1_Kaldewei_Emerso

64 MB

Meisterstück KALDEWEI Emerso renomovaného designéra Arika Levyho je synonymem nového luxusu v koupelně. V tomto volně stojícím umyvadle kombinuje Arik Levy puristickou eleganci s plynulými tvary a propůjčuje tak umyvadlu zcela jedinečný design.

1_KALDEWEI_Emerso

2_Kaldewei_Cono

4 MB

S novými umyvadly z hodnotné smaltované oceli KALDEWEI se luxus v koupelně stává každodenní záležitostí. Umyvadlo Cono upoutá svými puristickými tvary. Jasně definovanou geometrii umyvadla podtrhuje čtvercový smaltovaný kryt odtoku.

Source: braendle-media  |  2_KALDEWEI_Cono

3_Kaldewei_Silenio

4 MB

Umyvadlo Silenio, které pro KALDEWEI navrhla designérka Anke Salomon, se vyznačuje smyslově moderními tvary. Stejně jako měkce padající kus látky, který při svém pádu vytváří prohlubeň, se směrem dovnitř svažují vnitřní obrysy umyvadla Silenio. Umyvadla Silenio propůjčují každé koupelně zcela zvláštní a trvalý luxus, kterého si její uživatelé mohou užívat hned vícekrát za den.

3_KALDEWEI_Silenio

4_Kaldewei_Centro

5 MB

Vzhled vnitřních ploch umyvadla Centro se inspiroval geometrií kruhu. Kromě kulatého, smaltovaného krytu odtoku nadchne uživatele také velkorysá odkládací plocha. Všechna umyvadla ze smaltované oceli KALDEWEI jsou vybavena zvláštní úpravou povrchu, značně usnadňující údržbu.

4_KALDEWEI_Centro

5_Kaldewei_Cono

3 MB

Když se z luxusu stane nový standard: Umyvadla ze smaltované oceli KALDEWEI přinášejí do koupelen zcela novou a jedinečnou hodnotu. Sbírají totiž body nejenom za svůj exkluzivní design, ale také za mimořádnou kvalitu, snadnou péči a dlouhou životnost. Umyvadlo je konec konců věc, se kterou jsme v koupelně nejčastěji v kontaktu.

5_KALDEWEI_Cono