(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

KALDEWEI zařizuje luxusní byty v hamburském Apartimentu

Ahlen, prosinec 2016. – Budoucnost bydlení začíná v Apartimentu v Hamburku: Již brzy přivítá své nájemníky podle investorů technologicky nejvyspělejší obytný dům v Německu. Na obyvatele tohoto památkově chráněného domu čekají luxusní byty vybavené komfortní technikou propojenou v síti. Ale těmi, kdo se nastěhovali již nyní, jsou vysoce kvalitní koupací vany z hodnotné smaltované oceli a extra ploché sprchové vaničky instalované v rovině podlahy od předního výrobce KALDEWEI.

Apartimentum se nachází v noblesní hamburské čtvrti Rotherbaum, a jako státní budova postavená v roce 1908 v secesním stylu, se nyní po kompletní rekonstrukci prezentuje jako nejlepší adresa pro "High-End bydlení“ v exkluzivním prostředí. Nájemníci si zde mohou užívat nejmodernějších rafinovaností jako je komfortní ovládání prostřednictvím aplikací, Wi-Fi a Bluetooth, kterými je dům vybaven od vstupních dveří až po podkroví: Krásný nový svět bydlení rozeznává své obyvatele také bez klíče, reaguje jako očarovaný na jejich požadavky a v neposlední řadě hlásí veškerou došlou poštu smartphonem. Vedle technologií inteligentní domácnosti sází tento objekt i na další produktová řešení nejvyšší kvality a při budování koupelen se rozhodl pro design značky KALDEWEI.

Požitek z koupání luxusní třídy s KALDEWEI
Koupání v Apartimentu se díky modelům van Conoduo a Puro Duo z hodnotné smaltované oceli KALDEWEI mění v jedinečný zážitek. Těžištěm designu koupacích van je přitom zredukování tvaru na jeho podstatu a spojení s nejvyšším komfortem. Modely van se vyznačují dvěma komfortními opěrkami zad a odtokem umístěným uprostřed vany. Vzhled koupelen luxusního Apartimenta doplňují extra ploché sprchové vaničky zcela v úrovni podlahy ze smaltované oceli KALDEWEI: Model Conoflat se dokonale začleňuje do okolní podlahové plochy a poskytuje tak komfortní volnost pohybu při sprchování.

KALDEWEI: ideální partner pro stavbu bytů nejvyšší kvality
KALDEWEI je jako špičkový německý výrobce koupelnového vybavení spolehlivým partnerem pro realizaci bytových stavebních projektů s vysokými požadavky na design a kvalitu. Vzácný materiál smaltovaná ocel je surovinou nejvyšší kvality, kterou je díky svému povrchu s tvrdostí skla velmi hodnotný a odolný. Extra ploché sprchové vaničky, koupací vany a umyvadla od KALDEWEI tak dokáží odolat častým výměnám nájemníků a zůstávají i při intenzivním namáhání trvale krásné a netknuté jako v první den. Důkazem slibu kvality firmy KALDEWEI je 30letá záruka. Tato výjimečně dlouhá životnost minimalizuje náklady na pořizování náhradního vybavení a modernizaci – investoři tak získávají důležitou jistotu při plánování a nemusejí z dlouhodobého hlediska zatěžovat své finance.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
doc  |  2 MB
Všechny obrázky
zip  |  56 MB
1_Apartimentum

10 MB

Hamburský luxusní bytový projekt Apartimentum se prezentuje jako nejlepší adresa High-End bydlení disponující všemi možnými elektronickými rafinovanostmi. Zároveň sází od vstupních dveří až po podkroví na exkluzivní vybavení.

Source: Foto: HGEsch, Hennef  |  1_Apartimentum

2_Apartimentum1
Cinco Capital
10 MB

Ponoření do vysoce kvalitních modelů van Conoduo a Puro Duo od KALDEWEI: Takto se koupání mění v jedinečný zážitek. V obou modelech se spojuje přímočarý design s nejvyšším komfortem při koupání. Dvě pohodlné opěrky zad a odtok umístěný uprostřed vany umožňují relaxaci a dokonalý požitek z koupání.

Source: Foto: HGEsch, Hennef  |  2_Apartimentum1

3_Apartimentum
Cinco Capital
10 MB

Vzhled koupelen luxusního Apartimenta doplňují extra ploché sprchové vaničky zcela v úrovni podlahy ze smaltované oceli KALDEWEI: Model Conoflat vytváří souvislou plochu s okolní podlahou a poskytuje tak při sprchování komfortní volnost pohybu.

Source: Foto: HGEsch, Hennef  |  3_Apartimentum