(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Webové stránky KALDEWEI vyhlášeny nejlepšími komerčními webovými stránkami

Ahlen, listopad 2016. – Prezentace firmy KALDEWEI na internetu (www.kaldewei.cz) byla v rámci mezinárodního udílení cen TYPO3 Awards 2016 vyznamenána v kategorii „Podniky/průmysl“ jako nejlepší komerční webová stránka. Ve spolupráci s Německou spolkovou asociací pro digitální obchodní styky (BVDW) udělila asociace TYPO3 tuto cenu firmě KALDEWEI za kreativní ztvárnění online prezentace a mimořádnou uživatelskou přívětivost webových stránek. Již od letošního září si mohou návštěvníci zcela nově koncipovaných webových stránek KALDEWEI užívat snadné obsluhy a praktických ovládacích nástrojů.

Udílení cen se uskutečnilo v Mnichově v rámci letošní evropské konference TYPO3. Šampióni, kteří na svých „open source“ webových stránkách poskytují ty nejlepší digitální uživatelské zážitky, se utkali v osmi různých kategoriích. V kategorii „Podniky/průmysl“ přesvědčil odbornou porotu svým online výstupem výrobce špičkové značky KALDEWEI. Rozhodujícími kritérii při hodnocení byly design webových stránek, úroveň prezentace a responzivita stránek obrazovkám různých zařízení.

Webová prezentace KALDEWEI v novém designu

Od zářijového přepracování designu nabízí KALDEWEI ve své branži jedinečnou webovou prezentaci, která vyvolává nadšení svou intuitivně snadnou ovladatelností, inteligentními vyhledávacími funkcemi a mnoha dalšími užitečnými nástroji, jako je produktový konfigurátor nebo vyhledávání obchodních partnerů. Koncept webových stránek se nese v duchu nejkvalitnější prezentace značky KALDEWEI a vychází ze systematického průzkumu mínění obchodních partnerů a zákazníků.

TYPO3 Awards 2016

Asociace TYPO3 uděluje každoročně v osmi kategoriích – eCommerce, výchova, neziskové organizace, průmysl, sport, cestovní ruch, finanční a veřejný sektor – a ve třech dalších zvláštních oblastech mezinárodní ceny TYPO3 Awards nejlepším webovým stránkám používajícím systém open source content management TYPO3. Porotu tvoří čtyři oboroví specialisté, jako viceprezident BVDW Thorben Fasching, a dva odborníci z komunity TYPO3.

 

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

 

All_Images.zip
zip  |  34 MB
Text
doc  |  696 KB
> DIN A4
8 MB

Manažer online marketingu Jerome Stirmann (3. zleva) přebírá za KALDEWEI cenu TYPO3 Award 2016 v kategorii „Podniky/průmysl“.

Source: Flo Huber Fotografie  |  1_KALDEWEI_Typo3_Award_Presentation.jpg

< DIN A4
341 KB
< DIN A4
2 MB