(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Ráj na Mallorce: Park Hyatt Resort Mallorca

Ahlen, leden 2017. – Hotel Park Hyatt Mallorca inspirovaný atmosférou tradičních mallorských horských vesnic byl otevřen v létě 2016. Zanedlouho poté získal díky své nadčasové eleganci a autentické atmosféře od poroty International Property Awards ocenění za „nejlepší počin hotelové architektury ve Španělsku“. Jako první objekt hotelového řetězce Park Hyatt Resort v Evropě vytvořil tento 5hvězdičkový hotel se svými 142 luxusně vybavenými pokoji a apartmá malý ráj na východním pobřeží oblíbeného Baleárského ostrova. Resort hýčká smysly svých hostů ve venkovních i vnitřních prostorách: při zábavě ve vodě v temperovaných venkovních bazénech a při koupeli pro dva v komfortní koupací vaně Classic Duo z ušlechtilé smaltované oceli KALDEWEI.

Nový Park Hyatt Resort leží na relativně neobjeveném severovýchodním pobřeží Mallorky vzdáleném jednu hodinu jízdy autem od města Palma. Díky svému umístění na kopci nabízí nádherný výhled na malebné údolí Canyamel, stejnojmenné pobřežní městečko a středozemní moře. Na hosty zde čeká luxusní hotelový komplex navržený studiem DSA Architects International ve stylu mallorské horské vesnice a nechybí tu ani náměstí a zvonice. Díky začlenění do okolní přírody je jedinečná terasa se třemi bazény ideální k uvolňující koupeli.

Luxusní vybavení také v koupelně

Ve 126 exkluzivně vybavených pokojích a 16 individuálně zařízených apartmá se nejvyšší komfort snoubí s nadčasovými akcenty regionální kultury. Luxus a relaxaci nabízejí zejména velké soukromé balkony a průchozí koupelny s televizi integrované do zrcadla a designovými koupacími vanami KALDEWEI pro dvě osoby.

Koupelnu hostů zdobí podle kategorie pokoje buď velkorysá vana Classic Duo nebo komfortní Classic Duo Oval. Obě vany byly pro KALDEWEI navrženy renomovaným milánským designovým studiem Sottsass Associati a hosty přesvědčují moderně vyváženým tvarem a ušlechtilým materiálem smaltované ocele. Vnitřní tvar se dvěma identickými opěrkami zad a odtokem umístěným uprostřed vany vyzývá k pohodlné koupeli ve dvou.

KALDEWEI: „samozřejmá volba“ pro architekty a hoteliéry

„Řešení koupelen od KALDEWEI pro nás byla díky své výjimečně vysoké kvalitě při plánování projektu Park Hyatt Mallorca samozřejmou volbou,“ zdůvodňuje Mike Scott, výkonný ředitel evropské kanceláře DSA Architects International, své rozhodnutí nakoupit vybavení špičkového výrobce.

Ať již koupací vana, sprcha nebo umyvadlo: Řešení koupelen od KALDEWEI z hodnotné smaltované oceli optimálně splňují vysoké požadavky hotelové branže na estetičnost, dlouhou životnost a snadnou údržbu výrobků. Na odolném povrchu totiž nevznikají ani po letech intenzivního provozu žádné stopy po používání. Výrobky od KALDEWEI dodávají koupelně dlouhodobě lesk a hygieničnost a přinášejí tak spokojenost náročným hostům i hoteliérům.

Park Hyatt Mallorca – vizitka:

Hotelový řetězec:       Hyatt Hotels Corporation

Klasifikace:                5 hvězdičkový superior hotel

Počet pokojů:             126 pokojů a 16 apartmá

                                   (2 prezidentská apartmá a 14 Park apartmá)

Výrobky KALDEWEI:     125 x Classic Duo, 180 x 75cm,

                                   16 x Classic Duo Oval

                                   s celoplošným Antislip

 

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

 

 

All_Images.zip
zip  |  122 MB
Text
doc  |  1 MB
> DIN A4
4 MB

Luxus a relaxace: Koupelny apartmá v Park Hyatt Mallorca se mohou blýsknout koupací vanou KALDEWEI Classic Duo Oval. Model navržený pro KALDEWEI renomovaným milánským designérským studiem Sottsass Associati přesvědčuje hosty svým moderním a vyváženým tvarem a ušlechtilým materiálem smaltovaná ocel. Vnitřní tvar se dvěma identickými opěrkami zad a odtokem umístěným uprostřed vany vyzývá k pohodlné koupeli ve dvou.

Source: Park Hyatt Mallorca / Hyatt Corporation  |  MALPH_P180 Park Suite Bathroom

> DIN A4
4 MB

MALPH-Anthony-Parkinson-053016

Source: Park Hyatt Mallorca / Hyatt Corporation  |  MALPH_P188 Presidental Suite Bathroom

> DIN A4
4 MB

MALPH-Anthony-Parkinson-053016

Source: Park Hyatt Mallorca / Hyatt Corporation  |  MALPH_P176 Park View King and Twin Bathroom

> DIN A4
7 MB

MALPH-Anthony-Parkinson-053016

Source: Park Hyatt Mallorca / Hyatt Corporation  |  MALPH_P123 Outdoor Swimming Pool

> DIN A4
5 MB

MALPH-Anthony-Parkinson-053016

Source: Park Hyatt Mallorca / Hyatt Corporation  |  MALPH_P184 Presidential Suite Bedroom

> DIN A4
9 MB