(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Miena: Filigránské umyvadlové mísy od KALDEWEI

Ahlen, březen 2017. – Nově prezentované umyvadlové mísy Miena od KALDEWEI z ušlechtilé smaltované oceli představují další designovou atrakci pro moderní ztvárnění koupelny. V jednostěnných umyvadlech se snoubí nejvyšší nároky na puristický design s jedinečným, téměř až filigránským pojetím. Umyvadlové mísy Miena navržené Anke Salomon se vyrábí v kulatém a hranatém provedení, vždy ve dvou rozměrech. Zcela nová je rozmanitost barev: kromě klasických barev pro sanitární vybavení je možné vybírat také z exkluzivních tónů kolekce Coordinated Colours. Pro výrobu produktové řady Miena musel KALDEWEI opět překročit výrobně-technické hranice. Započatá historie úspěchu udávající a přepisující hranice nových inovací v koupelnách  tak může dále pokračovat.

 

Umyvadla Miena můžeme přirovnat ke skutečným designovým ikonám, které se vypořádají s nejvyššími nároky na estetiku a individualitu. Měkké obrysy dodávají umyvadlům Miena neobyčejnou lehkost a výjimečné vlastnosti smaltované oceli umocňují dojem ryzí čistoty. Nové umyvadlové mísy lze umístit zcela volně na umyvadlové desce a není třeba se podřizovat rozměrům koupelnového nábytku. Smaltované kryty odtoku charakteristické pro mnoho produktových řad KALDEWEI umožňují vytvořit nepřeberné množství kombinací umyvadel Miena s koupacími vanami a smaltovanými, extra plochými sprchovými vaničkami z portfolia KALDEWEI ve smyslu „dokonalé shody“.

Pokud jde o barevné pojetí, nabízí KALDEWEI pestrou škálu barev. Modely Miena lze pořídit v klasických barvách pro sanitu, stejně jako v ušlechtilých tónech kolekce Coordinated Colours od KALDEWEI – pro ještě větší možnost individuálních řešeních při plánování koupelen.

 

Co zvláštního je na designu umyvadlových mís Miena?

Designérka Anke Salomon vypráví o „designstory“ umyvadel Miena: „Umyvadlové mísy jsou velmi vizuální, protože doslova trůní na nábytku. Z tohoto důvodu je zásadní, aby měly určitý zvláštní, emocionální náboj. Zároveň by neměly být polarizující, aby je bylo možné dobře kombinovat s ostatními výrobky v koupelně, a aby ponechávaly kreativní prostor pro nejrůznější architektonická pojetí koupelny. Na umyvadlových mísách Miena je zvláštní kontrast jejich „těžké“ a „filigránské“ podstaty. Tento kontrast je tak silný, že bylo důležité vzdát se formálního designu, aby mohl vzniknout harmonický a láskyplný výrobek. Design vychází z čistých, nadčasových geometrických tvarů, které se však přirozeným plynutím a s lehkostí z přísné geometrie odpoutávají. Klidné a přesto výjimečné.

 

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
doc  |  991 KB
Všechny obrázky
zip  |  23 MB
5_1_Kaldewei_Miena
DIN A4
759 KB

Nově prezentované umyvadlové mísy Miena od KALDEWEI z ušlechtilé smaltované oceli představují další designovou atrakci pro moderní ztvárnění koupelny. V jednostěnných umyvadlech se snoubí nejvyšší nároky na puristický design s jedinečným, téměř až filigránským pojetím.

Source: © KALDEWEI  |  5_1_KALDEWEI_Miena

5_2_Kaldewei_Miena
DIN A4
866 KB

Zcela nová je rozmanitost barev: kromě klasických barev pro sanitární vybavení je možné vybírat také z exkluzivních tónů kolekce Coordinated Colours.

Source: © KALDEWEI  |  5_2_KALDEWEI_Miena

5_3_Kaldewei_Miena
DIN A4
871 KB

Nové umyvadlové mísy lze umístit zcela volně na umyvadlové desce a není třeba se podřizovat rozměrům koupelnového nábytku. Smaltované kryty odtoku charakteristické pro mnoho produktových řad KALDEWEI umožňují vytvořit nepřeberné množství kombinací umyvadel Miena s koupacími vanami a smaltovanými, extra plochými sprchovými vaničkami z portfolia KALDEWEI ve smyslu „dokonalé shody“.

Source: © KALDEWEI  |  5_3_KALDEWEI_Miena

5_4_Kaldewei_Miena
DIN A4
807 KB
5_5_Kaldewei_Miena
DIN A4
570 KB
5_6_Kaldewei_Miena
DIN A4
650 KB
5_7_Kaldewei_Miena_Conoflat
DIN A4
1 MB

Anke Salomon: „Na umyvadlových mísách Miena je zvláštní kontrast jejich „těžké“ a „filigránské“ podstaty. Tento kontrast je tak silný, že bylo důležité vzdát se formálního designu, aby mohl vzniknout harmonický a láskyplný výrobek. Design vychází z čistých, nadčasových geometrických tvarů, které se však přirozeným plynutím a s lehkostí z přísné geometrie odpoutávají. Klidné a přesto výjimečné.“

Source: © KALDEWEI  |  5_7_KALDEWEI_Miena_Conoflat

5_8_Kaldewei_Miena_Oyster_Grey
DIN A4
1 MB

Anke Salomon: „Umyvadlové mísy jsou velmi vizuální, protože doslova trůní na nábytku. Z tohoto důvodu je zásadní, aby měly určitý zvláštní, emocionální náboj. Zároveň by neměly být polarizující, aby je bylo možné dobře kombinovat s ostatními výrobky v koupelně, a aby ponechávaly kreativní prostor pro nejrůznější architektonická pojetí koupelny.“

Source: © KALDEWEI  |  5_8_KALDEWEI_Miena_Oyster_Grey