(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Klasika v novém pojetí: KALDEWEI Meisterstück Classic Duo Oval

Ahlen, březen 2017. – KALDEWEI vrací do koupelen klasiku mezi koupacími vanami a odívá ji do moderního roucha. Volně stojící Meisterstück Classic Duo Oval ukazuje svou nadčasovou krásu, mistrně zasazenou do bezespárového panelu ze znamenité smaltované oceli KALDEWEI. Harmonická souhra měkkých, oválných kontur vytváří spolu s kónickým vnějším tvarem a úzkým okrajem vany zcela mimořádnou estetiku. Dvě pohodlné opěrky zad zaručují navíc ničím nerušený požitek z koupele osamotě nebo ve dvou.

 

Nová volně stojící koupací vana Meisterstück Classic Duo Oval vystavuje na odiv svou klasickou eleganci nejenom v soukromých koupelnových oázách. Také v exkluzivních hotelích a luxusních bytech přesvědčuje svou výjimečnou estetikou a mimořádnými vlastnostmi smaltované oceli KALDEWEI. Tento materiál je příjemný pro pokožku, a přitom se vyznačuje velmi dlouhou životností a snadnou péčí. Nová Classic Duo Oval představuje základní model kolekce Meisterstücke a své příznivce nadchne také atraktivním poměrem ceny a výkonu.

 

Nové kombinace ve smyslu „dokonalé shody“

Volně stojící koupací vana rozšiřuje úspěšnou řadu „klasiků“ od KALDEWEI o novou estetickou variantu a otevírá ještě všestrannější možnosti plánování koupelen. Meisterstück Classic Duo Oval je do detailu sladěn s designem nového umyvadla Classic, a to zcela ve smyslu „dokonalé shody“. Volně stojící koupací vana dodá v kombinaci s kulatým zápustným umyvadlem řady Classic mimořádné akcenty zejména koupelnám luxusních hotelových objektů.

 

Mnohokrát oceněné: Meisterstücke KALDEWEI

Ať již jako tvarově dokonalí sólisté nebo v kombinaci s vhodnými umyvadly a smaltovanými extra plochými sprchovými vaničkami – Meisterstücke KALDEWEI velkolepě vstupují na scénu koupelnové architektury. To, co z nich dělá jedinečné objekty v koupelně, je hlavně smaltovaný panel v bezespárovém provedení z jednotného materiálu. Důkazem výjimečné kvality volně stojících koupacích van z kolekce Meisterstücke je opakované udělení renomovaných cen za design, jako například „red dot design award 2015“, „iF Design award 2015“ a „Iconic Award 2016“.

 

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
doc  |  682 KB
Všechny obrázky
zip  |  10 MB
7_1_Kaldewei_Meisterstück_Classic Duo Oval
DIN A4
605 KB

KALDEWEI vrací do koupelen klasiku mezi koupacími vanami a odívá ji do moderního roucha. Volně stojící Meisterstück Classic Duo Oval ukazuje svou nadčasovou krásu, mistrně zasazenou do bezespárového panelu ze znamenité smaltované oceli KALDEWEI.

Source: © KALDEWEI  |  7_1_KALDEWEI_Meisterstück_Classic Duo Oval

7_2_Kaldewei_Meisterstück_Classic Duo Oval
DIN A4
1 MB

Nová volně stojící koupací vana Meisterstück Classic Duo Oval vystavuje na odiv svou klasickou eleganci nejenom v soukromých koupelnových oázách. Také v exkluzivních hotelích a luxusních bytech přesvědčuje svou výjimečnou estetikou a mimořádnými vlastnostmi smaltované oceli KALDEWEI.

Source: © KALDEWEI  |  7_2_KALDEWEI_Meisterstück_Classic Duo Oval

7_3_Kaldewei_Meisterstück_Classic Duo Oval
DIN A4
742 KB
7_4_Kaldewei_Meisterstück_Classic Duo Oval
DIN A4
801 KB
7_5_Kaldewei_Classic
DIN A4
1 MB

Meisterstück Classic Duo Oval je do detailu sladěn s designem nového umyvadla Classic, a to zcela ve smyslu „dokonalé shody“. Volně stojící koupací vana dodá v kombinaci s kulatým zápustným umyvadlem řady Classic mimořádné akcenty zejména koupelnám luxusních hotelových objektů.

Source: © KALDEWEI  |  7_5_KALDEWEI_Classic