(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Cayono Duo: Nový standard pro rodiny, které dávají přednost kvalitnímu designu a dobré ceně

Ahlen, březen 2017. – Nová koupací vana KALDEWEI Cayono Duo je dokonalým řešením pro ty stavebníky a inovátory, kteří kladou důraz na skvělý design a výhodnou cenu. Tato vana nepřehlédnutelně zvyšuje atraktivitu koupelny, aniž by příliš zatěžovala rozpočet. Cayono Duo lze doporučit hlavně mladým, moderním rodinám, které chtějí s minimem nákladů pořídit maximum kvality a komfortu. Stejně tak v oblasti bytové výstavby a při projektování hotelů přináší nová vana od KALDEWEI investorům a provozovatelům hospodárné řešení pro realizaci koupelen, které staví na kvalitě bez kompromisů a mimořádně atraktivním poměru ceny a výkonu.

 

Nový model vany Cayono doplňuje oblíbenou řadu koupacích van Cayono o novou vanu Duo, která má dvě pohodlné opěrky zad. Velkoryse dimenzovaný vnitřní prostor a uprostřed vany umístěný odtok a přepad zaručují dostatek místa pro pohodlné koupání jedné nebo dvou osob. Cayono Duo ze smaltované oceli KALDEWEI s dlouhou životností lze pořídit ve velikostech 170 x 75 a 180 x 80 centimetrů, takže je vhodná pro různé prostorové dispozice koupelen. Pokud jde o tvar, materiál a barvu, představuje ideální doplněk k smaltovaným extra plochým vaničkám Cayonoplan.

 

Atraktivita koupelny ovlivňuje výši nájmů
V oblasti bytové výstavby stejně jako v hotelnictví ovlivňuje atraktivita koupelen dosažitelnou výši nájmu nebo cenu za ubytování. Cenově se Cayono Duo nachází jen nepatrně nad cenou standardní vany, nabízí však díky vyšší funkčnosti velkou přidanou hodnotu a nejvyšší kvalitu materiálu smaltovaná ocel KALDEWEI. Novou koupací vanu KALDEWEI tak můžeme přirovnat k obzvláště hospodárné investici, která se za krátkou dobu mnohokrát vrátí. 

 

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
doc  |  712 KB
Všechny obrázky
zip  |  13 MB
9_1_Kaldewei_Cayono Duo
DIN A4
1 MB

Nová koupací vana KALDEWEI Cayono Duo je dokonalým řešením pro ty stavebníky a inovátory, kteří kladou důraz na skvělý design a výhodnou cenu. Tato vana nepřehlédnutelně zvyšuje atraktivitu koupelny, aniž by příliš zatěžovala rozpočet.

Source: © KALDEWEI  |  9_1_KALDEWEI_Cayono Duo

9_2_Kaldewei_Cayono Duo
DIN A4
1 MB

Nový model vany Cayono doplňuje oblíbenou řadu koupacích van Cayono o novou vanu Duo, která má dvě pohodlné opěrky zad. Velkoryse dimenzovaný vnitřní prostor a uprostřed vany umístěný odtok a přepad zaručují dostatek místa pro pohodlné koupání jedné nebo dvou osob.

Source: © KALDEWEI  |  9_2_KALDEWEI_Cayono Duo

9_3_Kaldewei_ Cayono_Perfect Match
< DIN A4
1 MB

Cayono Duo lze doporučit hlavně mladým, moderním rodinám, které chtějí s minimem nákladů pořídit maximum kvality a komfortu. Stejně tak v oblasti bytové výstavby a při projektování hotelů přináší nová vana od KALDEWEI investorům a provozovatelům hospodárné řešení pro realizaci koupelen, které staví na kvalitě bez kompromisů a mimořádně atraktivním poměru ceny a výkonu.

Source: © KALDEWEI  |  9_3_KALDEWEI_ Cayono_Perfect Match

9_4_Kaldewei_Cayonoplan
> DIN A4
2 MB

Díky svému klasickému designu doplňuje Cayonoplan dokonale řadu koupacích van Cayono a vytváří tak harmonicky sladěný vzhled koupelny v jednotném materiálovém pojetí.

Source: © KALDEWEI  |  9_4_KALDEWEI_Cayonoplan