(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Svět barev KALDEWEI přináší do koupelen harmonickou smyslnost

Ahlen, březen 2017. – Koupelna je dnes místem, kde hledáme odpočinek a okamžiky strávené v této oáze si chceme náležitě užít. Nejlépe se to daří tehdy, pokud jsme obklopeni čistým designem. Stejně tak teplé, přírodní barvy, které najdeme v kolekci KALDEWEI Coordinated Colours, rozhodujícím způsobem přispívají k vytvoření harmonické atmosféry v koupelně. Kromě extra plochých sprchových vaniček a vybraných koupacích van jsou ode dneška v těchto příjemných matných odstínech, a také v běžných sanitárních barvách, dostupná i všechna umyvadla od KALDEWEI. Nová barevně sladěná řešení od KALDEWEI tak přináší do koupelen harmonii a soulad.

 

Rozšíření barevné škály KALDEWEI Coordinated Colours i pro segment umyvadel přináší zákazníkům větší volnost, pokud jde o volbu koupelnové vybavení. Barevná kolekce totiž nabízí především velký výběr moderních, přírodních barev. Od přírodních hnědých tónů přes odstíny šedé, až po jemnou krémovou nebo ušlechtilou černou barvu. Tyto barevné tóny se přitom dají využít několika způsoby. Mohou jako elegantně harmonické kombinace barev ustupovat do pozadí, anebo vytvářet v koupelně působivé kontrasty. Díky jednotnému materiálu i barevnému pojetí jsou tak umyvadla od KALDEWEI „v dokonalé harmonii“ s extra plochými sprchovými vaničkami z barevného smaltu.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
doc  |  832 KB
Všechny obrázky
zip  |  22 MB
11_1_Kaldewei_Miena_Scona_Oyster_Grey
DIN A4
1 MB

Díky jednotnému materiálu i barevnému pojetí jsou tak umyvadla od KALDEWEI „v dokonalé harmonii“ s extra plochými sprchovými vaničkami z barevného smaltu.

Source: © KALDEWEI  |  11_1_KALDEWEI_Miena_Scona_Oyster_Grey

11_2_Kaldewei_Miena_City_Anthrazit
DIN A4
1 MB

Všechna umyvadla a vybrané koupací vany jsou nově k dostání také v rozmanitých barvách kolekce Coordinated Colours.

Source: © KALDEWEI  |  11_2_KALDEWEI_Miena_City_Anthrazit

11_3_Kaldewei_Miena_City_Anthrazit
DIN A4
1 MB
11_4_Kaldewei_Miena
DIN A4
759 KB

Kromě klasických barev pro sanitární vybavení je možné vybírat také z exkluzivních tónů kolekce Coordinated Colours.

Source: © KALDEWEI  |  11_4_KALDEWEI_Miena

11_5_Kaldewei_Miena
DIN A4
871 KB
11_6_Kaldewei_Miena
DIN A4
866 KB