(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Four Seasons v Soulu diktuje nové standardy pro hotelnictví nejluxusnější kategorie

Ahlen, květen 2017. – „Gangnam Stylea olympijské hry 2018: Jižní Korea se dnes prezentuje otevřeněji a moderněji než kdykoliv před tím. Nová, inspirativní stránka této země se odráží například v nově otevřeném hotelu Four Seasons v Soulu. Proto se zde také sešla věhlasná designérská studia spolu se světovou špičkou na výrobu sanity jako KALDEWEI a LTW Designworks. Výsledkem tvořivé spolupráce je luxusní 5hvězdičkový hotel, který posouvá standardy, pokud jde o design, eleganci a služby. Ve zdejších koupelnách nabízejí koupací vany Centro Duo Oval od KALDEWEI spolu s dechberoucím výhledem z oken sahajících až k podlaze nevšední zážitek.

V novém objektu Four Seasons se nezapomenutelný soulský mix tradicí a moderního života snoubí s exkluzivním světem zážitků hotelového řetězce na 25 patrech. Design z ateliérů Heerim Architects & Planners a LTW Designworks je patrný v 317 slunečním světlem zaplavených hotelových pokojích a apartmá, sedmi restauracích a barech, lázeňských prostorách, rozsáhlém fitness klubu i společenských prostorách. Luxusní dojem završuje rukopis světa Four Seasons útočící na smysly návštěvníků: elegantní materiály, pečlivě vybraná hudba a vlastní vůně vytvořená speciálně pro hotelový řetězec.

Pokoje hostů: luxusní útočiště

Studio LTW Designworks ztvárnilo hotelové pokoje jako exkluzivní místa určená k relaxaci. Jemné korejské motivy akcentují moderní design pokojů a soudobá umělecká díla doslova hladí duši. Při zařizování koupelen se LTW Designworks rozhodl pro předního výrobce KALDEWEI a jeho výrobky z hodnotné smaltované oceli. KALDEWEI nabízí rozsáhlý sortiment jedinečného koupelnového vybavení s dlouhou životností, který ideálně doplňuje náš design hotelu Four Seasons v Soulu,” zdůvodňuje paní Su Seam Teo, partnerka LTW v Singapur, své rozhodnutí obrátit se na KALDEWEI.

Dokonalé spojení luxusu a pohodlí: koupací vany KALDEWEI

Koupelny pokojů pro hosty zušlechťuje volně stojící koupací vana Centro Duo Oval od KALDEWEI, která se prezentuje jako estetická atrakce. Díky oknům sahajicím až k podlaze se mohou hosté nechat vtáhnout do soulských ulic přímo z celosmaltované koupací vany a díky dvěma identickým opěrkám zad dokonce ve dvou. Požitek z koupání na nejluxusnější úrovni nabízí KALDEWEI Conopool v prezidentském apartmá. Jako výrobek na zakázku byla speciálně na hoteliérovo přání zhotovena koupací vana v rozměru 1,50 x 1,50 m.

Vysoce hodnotný design, špičková kvalita, materiál s dlouhou životností: produktová řešení od KALDEWEI dokonale splňují požadavky luxusního hotelnictví. Hoteliéři po celém světě důvěřují příslibu kvality firmy KALDEWEI, který přední výrobce prokazuje svou 30letou zárukou.

 

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

 

Text
doc  |  886 KB
All_Images.zip
zip  |  16 MB
< DIN A4
6 MB

Prvotřídní lokalita: V srdci Soulu – jen několik málo kroků od vyhlášených čtvrtí a historických pamětihodností byl před nedávnem otevřen nový hotel řetězce Four Seasons.

Source: © Four Seasons Hotel Seoul  |  1_KALDEWEI_Four_Seasons_Hotel_Seoul.jpg

< DIN A4
5 MB

Napustit vodu a užívat si: Z koupací vany se pohled může toulat vzrušujícími soulskými panoramaty. Díky volně stojící koupací vaně Centro Duo Oval od KALDEWEI a k podlaze sahajícím oknům se koupání pro hosty hotelu Four Seasons Soul mění v jedinečný zážitek.

Source: © Four Seasons Hotel Seoul  |  2_KALDEWEI_Four_Seasons_Hotel_Seoul.jpg

< DIN A4
5 MB

Vysoké nároky na design soulského hotelu Four Seasons jsou obzvláště patrné v prezidentském apartmá. Nejlepší materiály jako mramor a KALDEWEI Conopool z hodnotné smaltované oceli jsou zárukou luxusního pobytu na nejvyšší úrovni.

Source: © Four Seasons Hotel Seoul  |  3_KALDEWEI_Four_Seasons_Hotel_Seoul.jpg