(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Mezinárodní ocenění za udržitelnost pro smaltovanou ocel KALDEWEI

Ahlen, červenec 2017. - Za svou cennou smaltovanou ocel KALDEWEI byl prémiový výrobce koupelen oceněn Green Good Design Award 2017 v kategorii Products (výrobky). Toto ocenění patří k nejrenomovanějším mezinárodním oceněním za udržitelnost. Má ukázat veřejnosti, kteří výrobci jsou lídři v řešeních udržitelných výrobků. Ocenění Green Good Design Award propůjčuje „European Centre for Architecture Art Design and Urban Studies“ a „Chicago Athenaeum International Museum“. Letos byly oceněné udržitelné projekty a výrobky z více než 20 zemí.

Arndt Papenfuß, ředitel divize marketingu společnosti KALDEWEI: „Smaltovaná ocel KALDEWEI je jádrem značky společnosti a výsledkem nepřetržitého řízení inovací. Udržitelnost během celého životního cyklu – počínaje surovinami a výrobou až po každodenní používání po mnoho let a stoprocentní opětovné využití – jsou neoddělitelnou součástí filozofie společnosti KALDEWEI.“ Díky tomu mohla společnost KALDEWEI v roku 2009 jako první německý dodavatel koupelnového vybavení předložit Environmentální prohlášení o produktu (EPD) pro své řešení koupelen ze smaltované oceli.

Všechny sprchové vaničky v úrovni podlahy, umyvadla a koupací vany jsou zhotoveny z e znamenitého materiálu smaltované oceli KALDEWEI. K výrobě se používají pouze přírodní suroviny. Společnost KALDEWEI je jediný výrobce koupelnového vybavení v Německu, který svůj smalt vyrábí ve vlastní tavírně a kontroluje tak sám celý řetězec vytváření hodnoty. Mimořádná odolnost a dlouhá životnost řešení koupelen zdůrazňuje společnost KALDEWEI zárukou 30 let. Po této mimořádně dlouhé životnosti lze výrobky 100 % recyklovat.
 
Green Good Design Award
Ocenění Green Good Design Award je dalším krokem renomovaného ocenění Good Design Awards, které se propůjčuje již přes 60 let. Mimořádná pozornost se věnuje udržitelným řešením a ekologickému povědomí. Od roku 2009 propůjčují ocenění společně „European Centre for Architecture Art Design and Urban Studies“ a „Chicago Athenaeum International Museum“. Nositelé ocenění pocházejí z oblastí architektury, krajinné architektury, výrobků, obalů, grafického designu a městského plánování.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
doc  |  413 KB
Images
zip  |  6 MB
< DIN A4
312 KB

Za své řešení koupelen z přírodní smaltované oceli byla společnost KALDEWEI oceněna Green Good Design Award 2017.

Source: Green Good Design; as awarded by The Chicago  |  1_KALDEWEI_Green_Good_Design_Award_2017.jpg

DIN A4
4 MB

Díky dlouhé životnosti smaltované oceli KALDEWEI, použití přírodních surovin, jakož i ekologické výrobě jsou smaltovaná řešení koupelen prémiového výrobce mimořádně udržitelné. Na obrázku: Meisterstück Centro Duo Oval, umyvadlo Miena, smaltovaná sprchová vanička v úrovni podlahy Scona

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI_Badlo_esungen_aus_Stahl-Email.jpg

DIN A4
2 MB

Smaltovaná ocel KALDEWEI je jádrem značky společnosti a výsledkem nepřetržitého řízení inovací. Společnost KALDEWEI je jediný výrobce koupelnového vybavení v Německu, který svůj smalt vyrábí ve vlastní tavírně. Na obrázku: umyvadlo Miena, Meisterstück Centro Duo Oval

Source: © KALDEWEI  |  3_KALDEWEI_Stahl-Email.jpg