(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

V lyžařském a wellness hotelu Gotthard-Zeit září trojice od KALDEWEI

Z hotelových dveří přímo na sjezdovku: Hotel Gotthard-Zeit dokáže nadchnout fanoušky zimních sportů nejenom svou prvotřídní polohou v centru lyžařského střediska Obergurgl-Hochgurgl. Jeho návštěvníci si mohou navíc po dlouhém dni na sjezdovce užívat komfortního zařízení 4hvězdičkového hotelu. 14 pokojů, dvě suity, 85 m2 velké apartmá a jídelna se nyní skví ve zcela novém lesku. Hotelové pokoje byly totiž zvětšeny a rozšířeny o obytnou část. Příjemnou atmosféru dodává prosvětlený alpský styl využívající dřeva a přírodních barev.


Portfolio výrobků KALDEWEI přesvědčilo realizátory rekonstrukce

Při modernizaci koupelen hotelových pokojů kladlo vedení hotelu spolu s projektanty důraz na vysoký komfort a navzájem ideálně vyladěné designové prvky v podobě uceleného řešení koupelen z kvalitního materiálu smaltovaná ocel KALDEWEI. V koupelně se odráží životní styl a pohodlí. Realizace by se měla zaměřit na vysoce kvalitní materiály a jejich profesionální zpracování,prohlašuje vedoucí projektu Thomas Falkner z architektonické kanceláře Haid & Falkner. Tento požadavek modernizátorů hotelu splnilo portfolio výrobků od KALDEWEI. Výrobky od KALDEWEI se nám podařilo výborně technicky i barevně integrovat do sanitárních prostor. Také optické vedení linií optimálně zapadlo do celkového konceptu.

Harmonické ztvárnění koupelen s designovou trojicí od KALDEWEI

Výsledek: V koupelnách suit vytváří trojice výrobků KALDEWEI sestávající ze smaltované extra ploché vaničky Conoflat, dvojitého umyvadla Cono a vany Plaza Duo s integrovaným koupelnovým audiosystémem KALDEWEI Sound Wave dokonale harmonickou atmosféru. Řešení koupelen od KALDEWEI navzájem perfektně sladěná v designu, materiálu i barevném provedení vytváří celkový stylový vzhled a zve hosty k strávení příjemných chvil v koupelně.

Hotel Gotthard-Zeit vizitka:

Klasifikace: 4hvězdičkový superior hotel

Počet pokojů: 12 pokojů, 2 jednolůžkové pokoje, dvě suity, 1 apartmá

Výrobky KALDEWEI: umyvadla Cono, smaltované extra ploché sprchové vaničky Conoflat, koupací vany Plaza Duo se Sound Wave, koupací vany Cayono a Puro

 

 

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Všechny obrázky
zip  |  25 MB
Text
doc  |  2 MB
< DIN A4
5 MB

Rodinný 4hvězdičkový hotel Gotthard-Zeit v tyrolském údolí Ötztal nabízí sportovním nadšencům i hostům toužícím po odpočinku nejlepší podmínky pro pohodovou dovolenou.

Source: © Hotel Gotthard-Zeit / Haid & Falkner GmbH  |  1_KALDEWEI_Hotel_Gotthard-Zeit_Tirol.jpg

< DIN A4
4 MB

Díky rozsáhlé rekonstrukci realizované ve spolupráci s architektonickou kanceláří Haid & Falkner dnes nabízejí hotelové pokoje hotelu Gotthard-Zeit ještě více místa a pohodlí. Styl pokojů prosycený světlem a zhotovený ve dřevě a přírodních barvách dodává příjemnou atmosféru.

Source: © Hotel Gotthard-Zeit / Haid & Falkner GmbH  |  2_KALDEWEI_Hotel_Gotthard-Zeit_Suite.jpg

< DIN A4
4 MB

V rekonstruovaných koupelnách vytváří trojice od KALDEWEI sestávající z koupací vany, umyvadla a extra ploché sprchové vaničky harmonickou atmosféru – design, materiál a barevné provedení jsou navzájem dokonale vyladěny. K neobyčejnému zážitku z koupání zve vana Plaza Duo s integrovaným koupelnovým zvukovým systémem Sound Wave, a to včetně panoramatického výhledu na horskou krajinu.

Source: © KALDEWEI  |  3_KALDEWEI_Cono_Plaza_Duo_Sound_Wave.jpg

< DIN A4
3 MB

Vyrobeny ze znamenité smaltované oceli KALDEWEI a v jednotném designovém pojetí se extra plochá sprchová vanička Conoflat v úrovni podlahy a dvojité umyvadlo Cono ideálně doplňují a propůjčují prostoru elegantní estetiku.

Source: © KALDEWEI  |  4_KALDEWEI_Conoflat_Cono.jpg

< DIN A4
3 MB

Svou ryzí čistotou a neochvějným klidem spojuje umyvadlo na desku Cono od KALDEWEI estetičnost a uživatelské pohodlí. Čtvercový smaltovaný odtok podtrhuje základní geometrii produktové řady Cono. Neviditelný přepad nechává plně vyniknout tvarově dokonalému designu umyvadla.

Source: © KALDEWEI  |  5_KALDEWEI_Cono.jpg

< DIN A4
3 MB

Navržena pro KALDEWEI renomovaným milánským designérským studiem Sottsass Associati a opakovaně oceněna, nabízí extra plochá sprchová vanička Conoflat extrémně plochý design bez hran, o něž by se dalo zakopnout.

Source: © KALDEWEI  |  6_KALDEWEI_Conoflat.jpg

< DIN A4
3 MB

Kryt odtoku s ušlechtilým designem se zcela bez přerušení začleňuje do povrchu KALDEWEI Conoflat. Požitek ze sprchování zcela bez prahů je zaručen.

Source: © KALDEWEI  |  7_KALDEWEI_Conoflat.jpg