(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Le Roch Paris: exkluzivní butikový styl s koupelnami od KALDEWEI

Ahlen, říjen 2017. – Nový designový hotel Le Roch Hôtel & Spa Paris situovaný ve čtvrti Saint-Honoré francouzského hlavního města zaručuje svým hostům odpočinek na nejvyšší úrovni. 5hvězdičkový hotel je dokonalým útočištěm v hektické vřavě velkoměsta a jeho kvalitní řešení koupelen ze smaltované oceli KALDEWEI (kromě dalšího vybavení také smaltovaná extra plochá sprchová vanička Conoflat nebo koupací vana Meisterstück Centro Duo Oval) nabízí také v hotelových koupelnách nejvyšší komfort a elegantní design. Za přitažlivou atmosférou v butikovém stylu stojí interiérová architektka Sarah Lavoine.

Le Roch Hôtel & Spa Paris se může pochlubit 37 stylově zařízenými pokoji a apartmány. Každá místnost i každé zákoutí hotelu nesou rukopis pařížské interiérové architektky Lavoine, známé po celém světě svým umným zpracováním barev a materiálů. Její vášeň pro autentickou pařížskou eleganci je patrná ve všech detailech a butikovému hotelu propůjčuje hřejivou a útulnou atmosféru.

Dokonalá souhra barev a materiálů v koupelně
Kombinace ušlechtilých materiálů, harmonických barev a pařížských motivů se ve 32 pokojích a pěti apartmá stará o nejvyšší pohodlí hotelových hostů. Také koupelny navrhla Sarah Lavoine v duchu svého designového konceptu a zkombinovala dlaždice a sametový nábytek v intenzivních modrých tónech s kvalitními koupelnovými objekty ze smaltované oceli KALDEWEI. Koupací vana KALDEWEI Meisterstück Centro Duo Oval s bezespárovým panelem se v koupelnách hotelových apartmá mění v působivou designovou atrakci. Vedle puristického designu nadchne návštěvníky hotelu také vysoký komfort vany Meisterstück: dvě pohodlné opěrky zad a smaltovaný odtok umístěný uprostřed vany doslova zvou unavené hosty k relaxační koupeli ve dvou.

Komfort a estetika s koupelnami od KALDEWEI
V luxusním duchu jsou pojaty také koupelny kategorie Deluxe, ve kterých hotel rovněž vsadil na řešení od KALDEWEI. Extra plochá sprchová vanička Conoflat instalovaná zcela v úrovni podlahy v nich díky svému plochému designu zaručuje exkluzivní požitek ze sprchování bez hran, o něž by se dalo klopýtnout. Smaltovaný kryt odtoku v rovině dna přináší ještě větší komfort a zároveň mimořádnou estetičnost. Relaxaci a nadčasovou eleganci nabízí také koupací vana Classic Duo Oval z hodnotné smaltované oceli KALDEWEI.

Vizitka Le Roch Hôtel & Spa:
Klasifikace: 5 hvězdiček
Počet pokojů: 32 pokojů, pět apartmá
Výrobky KALDEWEI: koupací vana Meisterstück Centro Duo Oval, koupací vana Classic Duo Oval, extra plochá sprchová vanička Conoflat

 

 

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
docx  |  2 MB
All Images
zip  |  30 MB
< DIN A4
5 MB

Le Roch Hôtel & Spa Paris se může pochlubit 37 stylově zařízenými pokoji a apartmány. Každá místnost i každé zákoutí hotelu nesou rukopis pařížské interiérové architektky Sarah Lavoine, která je známá po celém světě svým umným zpracováním barev a materiálů. Vášeň této přední architektky pro autentickou pařížskou eleganci je patrná ve všech detailech a butikovému hotelu propůjčuje hřejivou a útulnou atmosféru.

Source: © Le ROCH HOTEL & SPA  |  1_KALDEWEI_Le_Roch_Hotel___Spa_Paris_Restaurant.jpg


14 MB

Typický pařížský šarm se odráží v kvalitních materiálech a teplých barvách a vytváří tak příjemnou atmosféru.

Source: © Le ROCH HOTEL & SPA  |  2_KALDEWEI_Le_Roch_Hotel___Spa_Paris_Zimmer.jpg

< DIN A4
3 MB

Meisterstück Centro Duo Oval z hodnotné smaltované oceli KALDEWEI vytváří v koupelně apartmá zajímavé barevné a materiálové kontrasty s tyrkysově zabarvenými sametovými akcenty a stává se tak zvláštní designovou atrakcí. Díky dvěma pohodlným zádovým opěrkám a odtoku umístěnému uprostřed vany nabízí bezespárově smaltovaná koupací vana KALDEWEI nejvyšší komfort také dvěma koupajícím.

Source: © Le ROCH HOTEL & SPA  |  3_KALDEWEI_Meisterstueck_Centro_Duo_Oval_Le_Roch_Hotel___Spa_Paris.jpg

< DIN A4
4 MB

Obzvláště plochý design extra ploché sprchové vaničky v úrovni podlahy od KALDEWEI dopřává hotelovým hostům požitek ze sprchování bez hran, o něž by se dalo klopýtnout.

Source: © Le ROCH HOTEL & SPA  |  4_KALDEWEI_Conoflat_Le_Roch_Hotel___Spa_Paris.jpg

< DIN A4
4 MB

Vysoké nároky na design a komfort jsou v hotelu Le Roch Hôtel & Spa Paris patrné zejména také v koupelnách pokojů Deluxe: zde hotelové hosty upoutá svým nadčasově vyváženým vzhledem koupací vana Classic Duo Oval od KALDEWEI.

Source: © Le ROCH HOTEL & SPA  |  5_KALDEWEI_Classic_Duo_Oval_Le_Roch_Hotel___Spa_Paris.jpg