(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

KALDEWEI Iconic World právě otevřen

Ahlen, prosinec 2017. – V nově otevřeném Iconic World vytvořil KALDEWEI zcela mimořádnou, zážitkovou prezentaci značky. Po jeden a půl roku dlouhé fázi plánování a výstavby vzniklo místo, kde mohou návštěvníci interaktivně a doslova všemi smysly objevovat fascinující svět značky KALDEWEI. Zcela nově koncipovaná expozice umožňuje pochopit designové záměry předního výrobce a dává příležitost přesvědčit se o kvalitě a mimořádné životnosti materiálu smaltovaná ocel KALDEWEI. Tečkou za didakticky koncipovanou prezentací KALDEWEI Iconic World je prohlídka výrobního podniku, kde mohou návštěvníci výrobní proces zažít „na vlastní kůži“.

Pestrá témata KALDEWEI Iconic World jsou určena všem kategoriím návštěvníků přicházejících z celého světa: od architektů přes investory a realizátory projektů až po instalatéry sanity a velkoobchodníky. Ti všichni se mohou na čtyřech podlažích ponořit do fascinujícího světa značky KALDEWEI. Najdou zde nejnovější vývojové směry předního výrobce, prohlédnou si průkopnické designové studie a budou nadšeni rozmanitostí barev i výjimečnými vlastnostmi materiálu smaltovaná ocel KALDEWEI.

Značka KALDEWEI prožitá všemi smysly
Na spodním patře mohou návštěvníci všemi smysly prožít a fyzicky uchopit čtyři rozměry značky KALDEWEI: komplexní řešení koupelen, ikonický design, celosvětové partnerství a smaltovaná ocel. Návštěvník nejprve projde multisenzorickým tunelem s audiovizuální prezentací třech produktových oblastí značky KALDEWEI: umyvadlo, extra plochá sprchová vanička a koupací vana. Přitom ho působivě pohltí příjemný, subjektivně vnímaný pocit pohody v koupelně. Na konci tunelu se pak návštěvník dostane do srdce výstavy – do Iconic centra – a stane tváří v tvář epochálnímu průkopnickému počinu podnikové historie: první volně stojící koupací vaně KALDEWEI z roku 1934.

Iconic Design: Prožitek pojetí designu KALDEWEI
Prostory Iconic Design návštěvníkům působivě zprostředkovávají podstatu designu a nároky značky KALDEWEI. Franz KALDEWEI zde za tímto účelem umístil svoje zcela osobní designové a architektonické ikony, které v kontextu výstavy vyzdvihují hodnotu nadčasového designu. „Designers’ Gallery“ navíc návštěvníky interaktivně seznamuje s tvořivou spoluprací KALDEWEI s architektonickými studii Sottsass Associati, Phoenix Design, Studio Aisslinger a s architekty Arikem Levym a Anke Salomon.

Celosvětové partnerství: Internacionalita KALDEWEI na dotek
KALDEWEI se může pochlubit svým celosvětovým působením. Řešení koupelen najdete v nejkvalitnějších hotelích a v bytové výstavbě na všech pěti kontinentech světa. Na interaktivním panelu je k tomu názorně prezentována široká paleta referenčních objektů včetně podrobnějších informací.

Smaltovaná ocel KALDEWEI: Interaktivní objevování předností materiálu
V sektoru Material Excellence najdou návštěvníci ústřední stanoviště nového Iconic World. Uvidí zde jasné důkazy toho, proč se materiál smaltovaná ocel KALDEWEI stal jádrem značky podniku. Návštěvníkům jsou formou zajímavých experimentů zprostředkovány mimořádné vlastnosti materiálu. Mohou přihlížet například pádu 7kilového závaží na smaltovanou extra plochou sprchovou vaničku nebo rozžhavení desky ze smaltované oceli žíhacím plamenem o teplotě více než 1000°C. Na vlastní kůži tak zažijí přednosti smaltované oceli. Po této zkušenosti je naprosto jasné, proč je zmíněný materiál zcela optimální pro použití v koupelně.

Návrhu projektu nového KALDEWEI Iconic World se ujalo architektonické studio Schmidhuber. Další informace najdete na www.kaldewei.cz/iconicworld.

 

 

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Všechny obrázky
zip  |  32 MB
Text
doc  |  857 KB
< DIN A4
7 MB

V nově otevřeném Iconic World vytvořil KALDEWEI zcela mimořádnou, zážitkovou prezentaci značky. Po jeden a půl roku dlouhé fázi plánování a výstavby vzniklo místo, kde mohou návštěvníci interaktivně a doslova všemi smysly objevovat fascinující svět značky KALDEWEI.

Source: © KALDEWEI/Christian Blanke Fotografie  |  1_KALDEWEI_Iconic_Word.jpg

> DIN A4
6 MB

Návštěvníci nejprve projdou multisenzorickým tunelem s audiovizuální prezentací třech produktových oblastí značky KALDEWEI: umyvadlo, extra plochá sprchová vanička a koupací vana.

Source: © KALDEWEI/Christian Blanke Fotografie  |  2_KALDEWEI_Iconic_Experience.jpg

< DIN A4
7 MB

Prostory Iconic Design návštěvníkům působivě zprostředkovávají podstatu designu a nároky značky KALDEWEI. Franz KALDEWEI zde za tímto účelem umístil svoje zcela osobní designové a architektonické ikony.

Source: © KALDEWEI/Christian Blanke Fotografie  |  3_KALDEWEI_Iconic_Design.jpg

< DIN A4
6 MB

KALDEWEI se může pochlubit svým celosvětovým působením. Řešení koupelen najdete v nejkvalitnějších hotelích a v bytové výstavbě na všech pěti kontinentech světa. Na interaktivním panelu je k tomu názorně prezentována široká paleta referenčních objektů včetně podrobnějších informací.

Source: © KALDEWEI/Christian Blanke Fotografie  |  4_KALDEWEI_Iconic_References.jpg


4 MB

V sektoru Material Excellence najdou návštěvníci ústřední stanoviště nového Iconic World. Formou zajímavých experimentů jsou zde zprostředkovány mimořádné vlastnosti materiálu.

Source: © KALDEWEI/Christian Blanke Fotografie  |  5_KALDEWEI_Material_Excellence2.jpg