(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Bezpečná montáž: Montážní rám KALDEWEI ESR v úrovni podlahy

S novým montážním rámem ESR v úrovni podlahy přináší KALDEWEI do koupelen ještě více bezpečí. Druhá vrstva izolace tohoto montážního systému určeného pro smaltované extra ploché sprchové vaničky v úrovni podlahy zajišťuje spolehlivé izolování po celou dobu používání a tím ruku v ruce optimální ochranu proti škodám z provlhnutí. Užitek pro instalatéry je jasný – mohou se spolehnout na vysokou bezpečnost i rychlou montáž rámu ESR v úrovni podlahy. Tento rám je již z výroby smontovaný v téměř 50 různých rozměrech a je vybavený zvukově izolační páskou a upnutím nohou. Tyto výhody ušetří instalatérům mnoho času při montáži. S novým rámem ESR v úrovni podlahy od KALDEWEI lze smaltované extra ploché sprchové vaničky instalovat snadno a bezpečně. 

Již smontované komponenty a dvě vrstvy izolace

Stabilní hliníkový rám ESR v úrovni podlahy je z výroby smontovaný na odpovídající rozměr extra ploché sprchové vaničky od 75 x 80 centimetrů do 100 x 180 centimetrů. Zvukově izolační páska a upnutí nohou jsou již připevněny na rámu, díky čemuž je instalace pro odborné instalatéry ještě jednodušší a rychlejší. Součástí dodávky jsou rovněž bednicí desky pro zhotovení vybrání v podlaze a podlahové úchyty pro připevnění rámu k podlaze. Kromě toho je v dodávce obsaženo speciální provedení izolační sady KALDEWEI pro montáž v úrovni podlahy. Těsnicí páska a tvarovaná rohová těsnění se lepí přímo do rámu a integrují se do izolace stavebního materiálu podlahy a stěny. Druhá vrstva izolace na profilu rámu zajišťuje, aby se pod extra plochou sprchovou vaničku nedostala žádná voda. Mezi oběma vrstvami izolace, v profilu rámu, se nachází osvědčená přípojka pro prosakující vodu s jednostranným ventilem. Ta se napojuje na odtokovou soupravu a tak odvádí prosakující vodu bezpečně pryč.

Chytrý systém podporující flexibilitu a smysluplné střídání řemesel

Variabilitu v téměř všech montážních situacích poskytují 3D flexibilně horizontálně a vertikálně nastavitelné nohy. Prodlužovací sada navíc umožňuje montážní výšky až 250 milimetrů. Odborník na sanitu může na rámu ESR v úrovni podlahy zcela jednoduše shora upravit polohu každé z jednotlivě nastavitelných nohou přiloženým šestihranným klíčem. Po instalaci rámu ESR v úrovni podlahy mohou nastoupit odborníci připravující podlahu a pokládající dlažbu. Teprve poté instalatér namontuje odtokovou soupravu a uloží smaltovanou extra plochou vaničku. Extra plochá sprchová vanička tak zůstane co nejdéle chráněná před zásahy odborníků z ostatních řemeslných oborů.

Digitální nástroje pro plánování a montáž

Na webové stránce KALDEWEI najdou profesionálové z oblasti sanity digitální nástroje, které jim ještě více usnadní montáž koupelnových řešení. Lehce srozumitelná montážní videa například představí rychlou a bezpečnou instalaci montážního rámu ESR v úrovni podlahy a izolační sady. Kromě toho jsou na www.kaldewei.cz k dispozici produktový konfigurátor, interaktivní pomůcka pro plánování a další užitečné služby.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
docx  |  2 MB
Všechny obrázky
zip  |  19 MB
3_1_Kaldewei_ESR_v úrovni podlahy

9 MB

S novým montážním rámem ESR v úrovni podlahy přináší KALDEWEI do koupelen ještě více bezpečí. Druhá vrstva izolace tohoto montážního systému určeného pro smaltované extra ploché sprchové vaničky v úrovni podlahy zajišťuje spolehlivé izolování po celou dobu používání a tím ruku v ruce optimální ochranu proti škodám z provlhnutí.

3_1_KALDEWEI_ESR_v úrovni podlahy

3_2_ESR_v úrovni podlahy

2 MB

Stabilní hliníkový rám ESR v úrovni podlahy je z výroby smontovaný na odpovídající rozměr extra ploché sprchové vaničky od 75 x 80 centimetrů do 100 x 180 centimetrů. Zvukově izolační páska a upnutí nohou jsou již připevněny na rámu, díky čemuž je instalace pro odborné instalatéry ještě jednodušší a rychlejší.

3_2_ESR_v úrovni podlahy

3_3_ESR_v úrovni podlahy

8 MB

Kromě toho je v dodávce obsaženo speciální provedení izolační sady KALDEWEI pro montáž v úrovni podlahy. Těsnicí páska a tvarovaná rohová těsnění se lepí přímo do rámu a integrují se do izolace stavebního materiálu podlahy a stěny. Druhá vrstva izolace přímo na profilu rámu zajišťuje, aby se pod extra plochou sprchovou vaničku nedostala žádná voda.

3_3_ESR_v úrovni podlahy

3_4_ESR_v úrovni podlahy

3 MB

Variabilitu v téměř všech montážních situacích poskytují 3D flexibilně horizontálně a vertikálně nastavitelné nohy. Prodlužovací sada navíc umožňuje montážní výšky až 250 milimetrů. Odborník na sanitu může na rámu ESR v úrovni podlahy zcela jednoduše shora upravit polohu každé z jednotlivě nastavitelných nohou přiloženým šestihranným klíčem.

3_4_ESR_v úrovni podlahy