(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Nejvyšší komfort s historickým duchem a vybavením od KALDEWEI

Ahlen, duben 2018. – Hosté hotelu Château Holtmühle v nizozemském Tegelen jsou obklopení středověkou romantikou, takže se mohou cítit jako zámecké panstvo. Luxusní charakter usedlosti o sobě dává vědět již při vjezdu přes zámecký příkop – a pokračuje ve stejném duchu až do koupelen v hotelových pokojích: Ty jsou vybaveny ušlechtilými extra plochými sprchovými vaničkami XXL z hodnotné smaltované oceli KALDEWEI.

Château Holtmühle hotelového řetězce Bilderberg nabízí svým hostům požitek, relaxaci a dokonalé služby – vše na nejvyšší úrovni: Po dni stráveném v idylické přírodě zelené krajiny provincie Limburg mohou hosté opět nabrat síly v bazénu, sauně či parní sauně. Gurmány navíc potěší středověké sklepní prostory s historickou klenbou, kde se nachází exkluzivní restaurace s nabídkou lákavých pokrmů.

Velkorysé rozměry, ušlechtilý povrchVe 45 působivých pokojích zámeckého objektu instalovala firma KALDEWEI extra ploché sprchové vaničky Superplan XXL. Jejich velkorysý rozměr poskytuje velký prostor pro pohyb při sprchování a téměř neviditelná úprava povrchu Secure Plus dodává potřebné bezpečí při našlapování bez rizika uklouznutí.

Nadčasově elegantní i při velkém zatížení
Na bezespárovém povrchu sprchových vaniček v úrovni podlahy ze smaltované oceli KALDEWEI nemají nečistoty a zbytky mýdla šanci se usadit. Proto je i čištění extra plochých sprchových vaniček velmi snadné. To ocení nejenom hosté, kteří mají pocit maximální hygieničnosti, ale také úklidový personál, jehož každodenní uklízecí procedura se výrazně zjednoduší, což v konečném důsledku přináší úsporu nákladů hotelovému managementu. Smaltovaná ocel je mimořádně odolná proti poškrábání a nárazům a ani po mnoha letech intenzivního používání neztrácí nic ze svého nadčasově elegantního vzhledu. Smaltované extra ploché sprchové vaničky od KALDEWEI se proto optimálně hodí pro použití v hotelové branži.

Bilderberg Château Holtmühle – vizitka
Klasifikace: 4 hvězdičky
Počet pokojů: 66 pokojů
Výrobky KALDEWEI: 45 extra plochých sprchových vaniček KALDEWEI Superplan XXL se Secure Plus

 

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
docx  |  811 KB
Všechny obrázky
zip  |  22 MB

8 MB

Hosté hotelu Château Holtmühle v nizozemském Tegelen jsou obklopení středověkou romantikou, takže se mohou cítit jako zámecké panstvo.

Source: Bilderberg Château Holtmühle  |  1_KALDEWEI_Bilderberg_Chateau_Holtmuehle_Aussenansicht_2019.jpg


6 MB

Château Holtmühle hotelového řetězce Bilderberg nabízí svým hostům požitek, relaxaci a dokonalé služby – vše na nejvyšší úrovni.

Source: Bilderberg Château Holtmühle  |  2_KALDEWEI_Bilderberg_Chateau_Holtmuehle_Deluxe_Zimmer_2019.jpg


4 MB

Ve 45 ušlechtilých pokojích zámeckého objektu se nacházejí extra ploché sprchové vaničky KALDEWEI Superplan XXL.

Source: KALDEWEI/Christian Blanke Fotografie  |  3_KALDEWEI_Bilderberg_Chateau_Holtmuehle_Badezimmer.jpg


4 MB

Velkorysý rozměr Superplan XXL poskytuje velký prostor pro pohyb při sprchování a téměř neviditelná úprava povrchu Secure Plus dodává potřebné bezpečí při našlapování bez rizika uklouznutí.

Source: KALDEWEI/Christian Blanke Fotografie  |  4_KALDEWEI_Bilderberg_Chateau_Holtmuehle_Badezimmer.jpg