(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

S kompetentností a láskou značkou s mezinárodním jménem

Jméno KALDEWEI je po celém světě synonymem pro řešení koupelen nejvyšší kvality ze znamenitého materiálu smaltovaná ocel KALDEWEI. Jako partner ceněný v oblasti projektových dodávek i u soukromých investorů nabízí KALDEWEI v rámci svého portfolia zahrnujícího více než 600 smaltovaných extra plochých sprchových vaniček, umyvadel a koupacích van řešení šitá na míru individuálním požadavkům mezinárodních trhů. Všechny produkty se vyrábí výhradně v Německu a jako „Made in Germany“ jsou exportovány do celého světa. Neustálé budování pozic na trhu v rámci mezinárodní konkurence je nedílnou součástí strategického směřování firmy KALDEWEI. Optimální produktová řešení, zodpovědné jednání a kompetentnost přitom tvoří podstatu důvěry, kterou zákazníci po celém světě přednímu výrobci prokazují.

Díky silné účasti na trhu se KALDEWEI stal ve světovém měřítku vedoucím výrobcem v oblasti extra plochých sprchových vaniček, umyvadel a koupacích van ze smaltované oceli KALDEWEI. Průkopnický duch, inovace a vynikající kvalita, podpořené 30letou zárukou* jsou páteří vývoje podniku orientovaného na hodnoty. K úspěchu výrobce však také významně přispěly znalosti a dlouholeté zkušenosti zaměstnanců. Dnes je společnost KALDEWEI zastoupena ve více než 80 zemích světa, mimo jiné s dvanácti vlastními pobočkami v Číně, Anglii, Francii, Itálii, Rakousku, Polsku, Rusku, Švýcarsku, Španělsku, Jihovýchodní Asii, Česku a USA. Nejsilnějšími evropskými trhy jsou pro KALDEWEI vedle Německa také Francie, Itálie, Velká Británie, Rakousko a Švýcarsko.

Rostoucí trh v Asii

Také na mezinárodních trzích Asie, Středního východu a Ruska, která mají pro KALDEWEI obzvláštní důležitost, oceňují stavebníci a investoři vysoce kvalitní řešení koupelen od špičkového výrobce koupelnového vybavení. Odborná expertiza materiálu a designová kompetentnost, vycházející z více než 100leté historie KALDEWEI, nalézají velkou mezinárodní odezvu.

Na asijském trhu nabral KALDEWEI úspěšný kurz. Jestliže se v Asii doposud etablovaly litinové koupací vany, boduje dnes KALDEWEI u investorů jako značka nabízející výrobky z jedinečné smaltované oceli KALDEWEI, která se vyznačuje velmi dlouhou životností. Známka kvality „Made in Germany“ je zárukou úspěchu. Německé výrobky jsou totiž vnímány jako synonymum bezmezného perfekcionismu. Již dnes se KALDEWEI prezentuje ve více než 60 předváděcích prostorách čínských metropolitních oblastí, jako je Peking, Šanghaj, Kanton a Chang-čou. K nim patří také exkluzivní, až 200 m2 velké vlajkové obchody s vlastní prezentací značky a prožitkovou inscenací výrobku. V následujících letech bude KALDEWEI svou účast v Asii v návaznosti na mezinárodní expanzi dále rozšiřovat.

Mezinárodní partner v oblasti komplexních dodávek

Volba správného materiálu je důležitá zejména při zařizování hotelů vnitřním vybavením. Přáním každého hosta je udržovaná a hygienická koupelna, a to i po mnoha letech intenzivního používání. Robustní, nenáročná na údržbu, stálobarevná a s dlouhou životností: Vlastnosti smaltované oceli KALDEWEI dokazují, že se tento materiál dlouhodobě osvědčuje, a že řešení pro koupelny značky KALDEWEI nabízí vynikající ekonomičnost.

Ve městě architektury Singapuru můžete smaltovanou ocel KALDEWEI spatřit v úspěšných referenčních objektech, jako je luxusní hotel Marina Bay Sands. Ale také stylový hotel Peninsula Shanghai nebo Waldorf Astoria Berlín sází na kvalitu známého výrobce sanity. Turistické oblasti, jako je Bali, Filipíny a Srí Lanka budou i v budoucnu představovat nesmírný potenciál, pokud jde o komplexní dodávky.

„Vysoké nároky na kvalitu, které na každý jednotlivý výrobek značky KALDEWEI klademe, jsou v mezinárodním měřítku velmi ceněny a vyzdvihovány jako známka kvality „Made in Germany“. Rodinný podnik KALDEWEI včas rozpoznal strategický význam internacionalizace a s vysokou kompetentností a láskou vedl značku KALDEWEI k vytvoření světově známého jména,“ říká Roberto Martinez, obchodní ředitel KALDEWEI. „Jsme skvěle připraveni na to, abychom v budoucnu dostáli požadavkům globálního trhu.“

 

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
docx  |  1 MB
Všechny obrázky
zip  |  22 MB
< DIN A4
6 MB

Z Ahlenu exportuje KALDEWEI své smaltované extra ploché sprchové vaničky, koupací vany a umyvadla „100procentně made in Germany“ do celého světa. Jako vedoucí na evropském trhu je rodinný podnik KALDEWEI zastoupen ve více než 80 zemích světa, z toho s dvanácti dceřinými společnostmi v Číně, Anglii, Francii, Itálii, Rakousku, Polsku, Rusku, Švýcarsku, Španělsku, Jihovýchodní Asii, Česku a USA.

Source: © KALDEWEI  |  3_1_KALDEWEI_Production_Ahlen.jpg

< DIN A4
984 KB

KALDEWEI je se svými vlajkovými a exkluzivními obchody zastoupen také v čínských metropolitních oblastech Pekingu, Šanghaje, Kantonu a Chang-čou. V rámci postupující expanze bude i v budoucnu dále budovat svou účast na asijském trhu.

Source: © KALDEWEI  |  3_2_KALDEWEI_Showroom_Beijing.jpg

< DIN A4
4 MB

Koncipován jako symbol Šanghaje 21. století a architektonicky inspirován stylem art deco 20. a 30. let nabízí 5hvězdičkový hotel svým návštěvníkům hojnost spojenou se stylovou elegancí. Na luxusní atmosféře se podílí také vysoce kvalitní modely koupacích van předního dodavatele koupelnového vybavení KALDEWEI. V luxusním apartmá „Majestic Suite“ se velkorysý model Ellipso Duo Oval s integrovaným vířivým systémem Vivo Turbo Plus stará o hlubokou relaxaci svých hostů, jejíž součástí je i dechberoucí výhled na střechy Šanghaje.

Source: AJL Photography Ltd, Hotel Peninsula Shanghai  |  3_3_KALDEWEI_Peninsula_Shanghai.jpg

> DIN A4
6 MB

Hotel Marina Bay Sands v Singapuru staví vysoká měřítka, pokud jde o architekturu, design a luxus. Designové prvky použité pro ztvárnění interiéru s čínskými, malajskými, indickými a západními vlivy, se spojují v homogenní stylový mix. Do tohoto designového konceptu se harmonicky začleňují vířivé vany KALDEWEI Mega Duo Oval, které hostovi zaručují největší možné pohodlí.

Source: ©2010 Scott Frances, Marina Bay Sands Hotel,  |  3_4_KALDEWEI_Marina_Bay_Sands_Singapore.jpg

< DIN A4
4 MB

V 4hvězdičkovém superior hotelu Barceló v Hamburku najdou hosté čistý, jasně definovaný design. Velká okna dodávají pokojům pocit rozlehlosti a velkorysosti. Otevřené sprchy, oddělené od obytného a spacího prostoru pouze skleněnou stěnou, navazují na toto architektonické pojetí. Smaltovaná extra plochá sprchová vanička Conoflat a vana Asymmetric Duo od KALDEWEI jsou v dokonalém souladu s tímto moderním pojetím koupelny.

Source: © Barceló Hamburg  |  3_5_KALDEWEI_Barcelo_Hamburg.jpg

< DIN A4
894 KB

Deset balkonů luxusní zaoceánské lodi Celebrity Solstice je vybaveno vysoce kvalitními, ušlechtile zpracovanými vířivými vanami od KALDEWEI, v nichž si hosté apartmá mohou vychutnat vířivou koupel s výhledem na moře. 190 x 90 cm velké vany typu Conoduo, vyznamenané cenou Red Dot Design Award, jsou vyrobeny ze smaltované oceli KALDEWEI. Instalovaný systém Vivo Turbo si vystačí bez trubkového vedení. Díky tomu je chemická dezinfekce zbytečná, což představuje další důležitý plusový bod nejenom na moři.

Source: Ingrid Fiebak-Kremer Ingrid Fiebak-Fotografie  |  Celebrity Solstice,