(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

KALDEWEI Meisterstücke zušlechťují nový luxusní hotel v Singapuru

Luxusní hotel „The Capitol Kempinski Hotel Singapore“ nabízí díky svému přepychu a znamenitým službám pobyt v srdci metropole Singapur oplývající superlativy. Při výběru vybavení koupelen vsadil hotel na nejušlechtilejší materiály a exkluzivní design: Volně stojící koupací vana KALDEWEI Meisterstück Centro Duo Oval ověnčená již několika cenami za progresivní ztvárnění slibuje ve 142 pokojích zážitek z koupání té nejvyšší úrovně.


V The Capitol Kempinski Hotel Singapore se ve velkém stylu střetává úctyhodné stavební umění s moderní architekturou: Historické prostory tehdejší budovy kapitolu a viktoriánského sídla Stamford House umně zrekonstruovali držitel Pritzkerovy ceny Richard Meier a renomované studio Jaya International Design s ohledem na historický význam obou objektů. Vzniklo tak mistrovské architektonické dílo, které svým hostů kromě fantasticky zařízených pokojů a apartmánů nabízí další atrakce – od v Singapuru prvního a dodnes jediného venkovního bazénu se slanou vodou až po vlastní peruánskou restauraci. The Capitol Kempinski Hotel Singapore je mimo to známý svým konceptem individuálních služeb zaměřených na potřeby a přání hostů nepřetžitě Concierge. Nejenom pro svou prvotřídní péči o hosty byl tento luxusní hotel přijat do asociace prestižních světových hotelů „Leading Hotels of the World“.


Mistrné ztvárnění koupelen s KALDEWEI
Exkluzivní vybavení a nejvyšší míru komfortu najdete také v koupelnách hotelu The Capitol Kempinski Hotel Singapore. Meisterstück Centro Duo Oval vytváří díky své puristické eleganci napínavý kontrast k opulentní architektuře koupelny a zve hosty k luxusní relaxační koupeli. Volně stojící model vany ze smaltované oceli KALDEWEI se vyznačuje dokonale estetickým tvarem a jedinečnými materiálovými vlastnostmi: Koupací vana a panel jsou vyrobeny kompletně ze smaltované oceli. Výsledkem je jednotný materiál, který přesvědčuje ušlechtilým vzhledem, mimořádně dlouhou životností a jednoduchou péčí – to je kombinace, která dokonale splňuje vysoké nároky hostů i osob odpovědných za objekt. Pro svůj prvotřídní design a výjimečnou kvalitu ušlechtilých výrobků se KALDEWEI stal dokonalým partnerem špičkového mezinárodního hotelnictví – v segmentu soukromých hotelů luxusní kategorie i renomovaných hotelových řetězců.


The Capitol Kempinski Hotel Singapore – vizitka

Klasifikace:5 hvězdiček

Otevření:

září 2018
Arch. ztvárnění:Richard Meier
Vnitřní zařízení:Jaya International Design
Počet pokojů:157 pokojů a apartmánů
Výrobky KALDEWEI:Meisterstück Centro Duo Oval

 

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
docx  |  4 MB
Všechny obrázky
zip  |  6 MB
< DIN A4
4 MB

V luxusním hotelu „The Capitol Kempinski Hotel Singapore“, situovaném v městské kulturní čtvrti Singapuru v blízkosti Národní galerie a nádherného parku Marina Bay nezůstane žádné přání nesplněné: Exkluzivní vybavení a prvotřídní služby nechávají své hosty doslova koupat v luxusu.

Source: ©The Capitol Kempinski Hotel Singapore  |  1_KALDEWEI_The_Capitol_Kempinski.jpg

< DIN A4
1 MB

Nejušlechtilejší materiály, hodnotný design i nejvyšší stupeň komfortu čekají na hosty „The Capitol Kempinski Hotel Singapore“ i v koupelnách: Meisterstück Centro Duo Oval ze znamenitého materiálu smaltovaná ocel KALDEWEI poskytne hostům zážitek z koupání zcela nové kategorie.

Source: ©The Capitol Kempinski Hotel Singapore  |  2_KALDEWEI_The_Capitol_Kempinski.jpg

< DIN A4
1 MB