(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

KALDEWEI Nexsys: Design at its best

KALDEWEI, Ahlen, březen 2019. – „Design at its best“ – těmito stručnými slovy lze popsat novou rozmanitost a neobyčejnou estetiku sprchové vaničky KALDEWEI Nexsys – sprchové plochy v 17 barvách, 20 rozměrech, třech površích a s pěti ušlechtilými designovými krytkami nabízejí přibližně 5 000 možností individuálního plánování koupelny. KALDEWEI Nexsys slučuje to nejlepší ze dvou světů – veškeré výhody smaltované sprchové vaničky a moderní design žlabové sprchy.

Charakteristickým designovým znakem Nexsys je její štíhlý, puristický odtokový žlábek, který je téměř v jedné rovině začleněn do smaltované sprchové vaničky. Čtyřmi povrchovými barvami ušlechtilé designové krytky podtrhává KALDEWEI eleganci a hodnotu exkluzivní žlabové sprchové vaničky ze smaltované oceli KALDEWEI. Vedle kartáčované ušlechtilé oceli je krytka nyní na výběr i v nerezové oceli lesklé, zlatě lesklé, v kartáčované červené zlaté a v alpské bílé.

Nová paleta rozměrů pro individuální přání
Flexibilita a individualita jsou pro architekty a plánovače důležitými kritérii při výběru produktu. Plánování koupelny dnes vyžaduje řešení, u nichž osobní přání lze spojit i s obtížnými prostorovými situacemi. KALDEWEI rozšiřuje nabídku revolučních řešení koupelen Nexsys o dvanáct nových rozměrů od 80 do 170 centimetrů na nynějších 20 rozměrů. Malé formáty jsou optimálně vhodné pro koupelny s malým místem nebo složitým půdorysem. Velké rozměry lze perfektně integrovat do obkladačkového rastru vysoce hodnotných podlahových dlaždic v ohlašovaných XXL formátech.

Exkluzivní barvy a povrchy
Také v barevné mnohotvárnosti přesvědčí KALDEWEI Nexsys 16 novými odstíny: Nabídku odteď doplňují čtyři oblíbené sanitární barvy a dvanáct exkluzivních matných barev z kolekce Coordinated Colours. Tak je možno smaltovanou sprchovou vaničku harmonicky integrovat do ostatního řešení koupelny nebo kontrastně zinscenovat jako skutečný zlatý hřeb. Další komfort vaničky na přání obstará povrchová úprava Perl-Effekt s obzvláště snadnou údržbou. Všech dvanáct matných barev lze vybavit téměř neviditelnou protiskluzovou úpravou KALDEWEI Secure Plus – pro vysokou jistotu našlápnutí ve sprše.

Jednoduchá a rychlá montáž
Z výroby předmontovaný systém 4 v 1, sestávající z odtokového žlábku, spádového nosiče, těsnicí pásky a sprchové vaničky Nexsys zajišťuje obzvláště jednoduchou a rychlou montáž odborným řemeslníkem. Optimální zvukovou izolaci zaručuje přiložená zvukově izolační páska. Díky obzvláště nízké montážní výšce je zabudování v rovině podlahy možné i při malé stavební hloubce.

Vyznamenaná rozmanitost designů
Množství rozměrů, inovativních povrchů, exkluzivních barevných odstínů a ušlechtilých designových krytek – KALDEWEI Nexsys skýtá architektům a odborným plánovačům přibližně 5 000 možností moderního ztvárnění koupelny. Za excelentní design dostala smaltovaná sprchová vanička vytoužené ceny „Good Design Award 2018“ a „iF DESIGN AWARD 2019“, a předtím byla vyznamenána již nejvyšším vyznamenáním „Best of Best“ za „inovativní materiály“ a „inovativní architekturu“ na ICONIC AWARDS 2018.

 

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
docx  |  3 MB
Všechny obrázky
zip  |  10 MB
DIN A4
2 MB

„Design at its best“: KALDEWEI Nexsys slučuje to nejlepší ze dvou světů – veškeré výhody smaltované sprchové vaničky a moderní design žlabové sprchy. Zobrazené produkty: umyvadlo KALDEWEI Miena, sprchová vanička v úrovni podlahy Nexsys.

Source: © KALDEWEI  |  2_1_KALDEWEI_Nexsys.jpg

DIN A4
3 MB

Flexibilita a individualita jsou pro architekty a plánovače důležitými kritérii při výběru produktu. Velké rozměry Nexsysu lze perfektně integrovat do obkladačkového rastru vysoce hodnotných podlahových dlaždic v ohlašovaných XXL formátech. Zobrazené produkty: KALDEWEI Sprchový povrch Nexsys s krytem designu kartáčovaný z nerezové oceli.

Source: © KALDEWEI  |  2_2_KALDEWEI_Nexsys.jpg

DIN A4
3 MB

Charakteristickým designovým znakem Nexsys je její štíhlý, puristický odtokový žlábek, který je téměř v jedné rovině začleněn do smaltované sprchové vaničky. Čtyřmi povrchovými barvami ušlechtilé designové krytky podtrhává KALDEWEI eleganci a hodnotu exkluzivní žlabové sprchové vaničky smaltované oceli KALDEWEI.

Source: © KALDEWEI  |  2_3_KALDEWEI_Nexsys.jpg

DIN A4
2 MB

Také v barevné mnohotvárnosti přesvědčí KALDEWEI Nexsys 16 novými odstíny: Nabídku odteď doplňují čtyři sanitární barvy sanity a dvanáct exkluzivních matných barev z kolekce Coordinated Colours. Tak je možno smaltovanou sprchovou vaničku harmonicky integrovat do ostatního řešení koupelny nebo kontrastně zinscenovat jako skutečný zlatý hřeb.

Source: © KALDEWEI  |  NEXSYS_Farbuebersicht_Mod_2612_120x80 v1.indd

DIN A4
1 MB

Vedle kartáčované ušlechtilé oceli je krytka nyní na výběr i v nerezové oceli lesklé, zlatě lesklé, v kartáčované červené zlaté a v alpské bílé.

Source: © KALDEWEI  |  NEXSYSBlenden A4 hoch ohne Hintergrund.indd