(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

100 000 možností ztvárnění sprch

KALDEWEI, Ahlen, březen 2019. – Jednoduchá, plochá, flexibilní a bezpečná – tak zní úspěšná formule pro řešení sprch od KALDEWEI. Co zní prostě, je nezlomná náročnost tohoto specialisty na koupelny uvádět pro své partnery a stavebníky na trh vždy to nejlepší možné řešení. Letos KALDEWEI znovu demonstruje vedoucí pozici v inovacích v oblasti sprchových vaniček v úrovni podlahy: Zvětšením rozměrů, ultraplochými odtokovými soupravami a dalšími řešeními jednoduché montáže lze nyní volit z více než 100 000 možností řešení ultra ploché sprchy. Tak mohou profesionálové v sanitě ve svých konzultačních rozhovorech ještě individuálněji reagovat na přání zákazníka a profitovat z jednoduché a efektivní instalace.

Jednoduchý: nejrychlejší montážní systém od KALDEWEI
Na staveništi jsou žádána jednoduchá montážní řešení, jimiž odborný řemeslník šetří cenný čas, nervy a peníze. Rozšířením svých kompletních řešení KALDEWEI ještě více usnadňuje instalaci zejména plochých sprch. Proto bude nosič vaničky i v budoucnu extra plochý pro všechny obdélníkové sprchy v úrovni podlahy od KALDEWEI, to jest pro více než 150 modelů. Extra plochá sprchová vanička a nosič vaničky jsou přesně vzájemně sladěné a umožňují nízké zabudování s minimální výškou vstupu do sprchy, pokud stavební situace neumožní montáž kompletně v rovině podlahy. To je ideální pro renovaci ve starých stavbách.

Ploché: chytré odtokové systémy pro zabudování v rovině podlahy 
Montáž sprch v rovině podlahy ve stávajících koupelnách nezřídka staví profesionály sanity před velké výzvy, protože tam často nebývá k dispozici montážní výška potřebná k tomu, aby bylo možno sprchu zabudovat naplocho a s výškou sifonu minimálně 50 mm, jak požaduje norma DIN EN 1253. Pro tyto případy KALDEWEI nabízí odtokové systémy pro obzvláště plochou instalaci s výškou sifonu 30 milimetrů. Díky novým provedením KA 120 a KA 125 je nově plánování ještě jednodušší, neboť odteď lze i vysoce hodnotné designové sprchy Conoflat a Superplan Plus zabudovávat o 20 milimetrů níž a tím i obzvláště ploše. Kompletní sada odtokové soupravy vždy obsahuje i pasující smaltované víko odtoku kulaté nebo čtvercové. Tak KALDEWEI opět působivě dokazuje, že se smaltované vaničky mohou instalovat dokonce plošeji než žlábkové nebo bodové odtokové systémy pro sprchy obložené obkladačkami.

Flexibilní: svoboda ztvárňování sprch bez hranic
Bez ohledu na to, zda pro konzultační rozhovor se zákazníkem nebo pro jednoduchou a flexibilní montáž: Ze zvětšení rozměrů v oblasti sprch v úrovni podlahy profitují odborní partneři i stavebníci stejnou měrou. Jen pro novou sprchovou vaničku KALDEWEI Nexsys je k dispozici dvanáct nových rozměrů. Kromě toho se revoluční koncepce sprchování odteď nabízí s protiskluzovou úpravou Secure Plus a v 17 barevných variantách a s pěti různými designy krytů, mimo jiné v lesklé zlaté a kartáčované červenozlaté. I oblíbené rodiny modelů Superplan XXL a Cayonoplan dostávají přírůstek novými rozměry a doplněním příslušenství. Tak KALDEWEI plánovačům koupelen už mezitím nabízí více než 100 000 možností extra plochých sprch a tím i neomezenou svobodu ztvárňování koupelen.

Bezpečné: spolehlivé utěsnění extra plochých sprch
Dlouhodobá stavební jistota u sprch v úrovni podlahy znamená především optimální ochranu před poškozením promáčením. KALDEWEI vyvinul speciálně pro utěsnění zabudovaných extra plochých sprchových vaniček systém „Izolační sada pro montáž v úrovni podlahy“. Ta se díky prefabrikovaným prvkům vyznačuje obzvláště lehkým zpracováním a rychlou fixací na staveništi. Také montážní rám ESR v úrovni podlahy zajišťuje bezpečnost v koupelně. Díky druhé těsnicí úrovni nabízí tento montážní systém pro smaltované extra ploché sprchové vaničky ještě spolehlivější utěsnění po celou dobu používání a tím i optimální ochranu před poškozením promáčením.

Bližší informace ke sprchovacím a těsnicím systémům od KALDEWEI naleznete na webových stránkách KALDEWEI na www.kaldewei.cz.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
docx  |  2 MB
Všechny obrázky
zip  |  15 MB
DIN A4
4 MB

Na staveništi jsou žádána jednoduchá montážní řešení, jimiž profesionálové sanity šetří cenný čas, nervy a peníze. Rozšířením svých kompletních řešení KALDEWEI ještě více usnadňuje instalaci zejména plochých sprch. Proto bude nosič vaničky i v budoucnu extra plochý pro všechny obdélníkové sprchy v úrovni podlahy od KALDEWEI, to jest pro více než 150 modelů. Zobrazené produkty: sprchovou vaničku KALDEWEI Cayonoplan.

Source: © KALDEWEI  |  3_1_KALDEWEI_Easy_Installation.jpg

DIN A4
1 MB
DIN A4
921 KB

Díky novým provedením KA 120 a KA 125 je nově plánování ještě jednodušší, neboť odteď lze i vysoce hodnotné designové sprchy Conoflat a Superplan Plus zabudovávat o 20 milimetrů níž a tím i obzvláště ploše. Kompletní sada odtokové soupravy vždy obsahuje i pasující smaltované víko odtoku kulaté nebo čtvercové.

Source: © KALDEWEI  |  3_3_KALDEWEI_KA_125.jpg

DIN A4
1 MB

Bez ohledu na to, zda pro konzultační rozhovor se zákazníkem nebo pro jednoduchou a flexibilní montáž: Ze zvětšení rozměrů v oblasti sprch v úrovni podlahy profitují odborní partneři i stavebníci stejnou měrou. Jen pro novou sprchovou vaničku KALDEWEI Nexsys je k dispozici dvanáct nových rozměrů. Kromě toho se revoluční koncepce sprchování odteď nabízí s protiskluzovou úpravou Secure Plus a v 17 barevných variantách a s pěti různými designy krytů, mimo jiné v lesklé zlaté a kartáčované červenozlaté. Zobrazený produkt: KALDEWEI Nexsys sprchová plocha Woodberry Brown Matt z kolekce Coordinated Colours s lesklou zlatou úpravou.

Source: © KALDEWEI  |  3_4_KALDEWEI_Nexsys_CCC_Woodberry_Brown_Matt.jpg

< DIN A4
4 MB

KALDEWEI vyvinul speciálně pro utěsnění zabudovaných extra plochých sprchových vaniček systém „Izolační sada pro montáž v úrovni podlahy“. Ta se díky prefabrikovaným prvkům vyznačuje obzvláště lehkým zpracováním a rychlou fixací na staveništi.

Source: © KALDEWEI/Christian Blanke Fotografie  |  3_5_KALDEWEI_Secure_Sealing.jpg

< DIN A4
5 MB

Montážní rám ESR v úrovni podlahy zajišťuje bezpečnost v koupelně. Díky druhé těsnicí úrovni nabízí tento montážní systém pro smaltované extra ploché sprchové vaničky ještě spolehlivější utěsnění po celou dobu používání a tím i optimální ochranu před poškozením promáčením.

Source: © KALDEWEI  |  3_6_KALDEWEI_ESR_Floor-Level.jpg